Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

malkul świetnie z czarnymi krzesłami:)

 

No i gratulacje z przeprowadzki:wiggle: Przepraszam, że dopiero teraz, ale trochę zmęczona byłam ostatnio i już mi się nie za wile chciało:oops:

 

 

Madzia to ty przecież od razu pisałas że pomarańczowe nie bardzo :) i miałaś rację :) czarne po stokroć lepsze :)

To że zajeta jesteś to wiadoma sprawa , przecież praca u Was wre :lol2: i kuchnia pięknieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kakusku - z glazurą do dolnej łazienki to w sumie jest tak że ja nie jestem do końca zadowolona , mój M. w sklepie sie uparł że takie zest. będzie super i tak kupilismy (bo ja czasem nie mam siły z nim walczyć)

na podłodze mamy NovaBell Spazio Bianco SPZ 80LR 60x60cm - i same w sobie sa piekne , trzeba zobaczyc na żywo bo mają strukturę jak skórka pomarańczy i pieknie sie prezentuja a na scianach mamy IBERO JADE WHITE 20x50 Płytka ceramiczna ścienna.

do tego będzie ten blat z czerwonej mozaiki (inspiracją była wanna od spirea) - i tu sie kłóce znów z mężem bo ja chcę czerwona fuge a on białą.

I dodatkowo już zamwóiłam dużą białą lakierowaną szafę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis postaram się pstryknąć nocą fotkę tolomelo w zestawieniu z obrazem picassa (który dzis zajął honorowe miejsce na ścianie sypialni:wiggle: ) - znajomy dobrał nam piękne, złote, ciepłe światło do lampek, naprawdę do sypialni godne polecenia (LED Philips - MyAccent 86 Im warm white)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to ze mozna też zmienić kolor kabla wg wyboru. ja myślałam zrobić 3 czarne lampy na białym kablu.

Hi, hi - a ja planuje białe na czarnym kablu:) Chociaż czarne klosze też bardzo mi się podobają. Nie lubię tych listew przy suficie, dlatego chcę pojedyncze.

Kakusku, te lampy są też w innych sklepach, wygoogluj nazwę "żyrandol blum".

Przed zakupem chciałabym je jednak zobaczyć na żywo. Moze znajdę gdzieś w Poznaniu...

 

Malkul- krzesła w tych kolorach dla mnie rewelacyjne !!!!!!!!!! (pomarańcz mi się nie podobał, ale ja jestem taka monochromatyczna:rolleyes:)

Pieknie masz w tej kuchni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wolisz lnu. Wg mnie jest o niebo szlachetniejszy.

 

Te filce są badziewiaste. Niby wygląda okey, a jak się zacznie używać, to zostaje szmata.

 

Mam taką zaprzyjaźnioną galerię rzemiosla w centrum „Las Rąk”. Moja psiapsiuła tam wstawia patchworki np. w stylu impresjonistów.

Pełno w tej galerii filcu. Parę razy robiłam podchody żeby kupić i mnie odrzucało.

Hej, a może pomyśl o patchworkowych bieżnikach i podkładkach. Możesz mieć na zamówienie, jakie Ci się zamarzą :wiggle:Na dodatek to czysta bawełna bardzo dobrej jakości.

Np. takie:

quilted-holiday.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadalnia z nowymi siedziskami prezentuje się PIĘKNIE :cool:

 

Dobrze ,że nie przeczytałam o tym filcu szybciej ,bo bym się wystraszyła ;),a tak kupiłam piękne ,szare ,filcowe właśnie podkładki na stół :p

 

HIHIHI to dobre:D:lol2:, piekne szare, daj znać jak sie będzie użytkować oraz od razu zostaw linka gdzie kupowłaś i jakie:yes:. wiesz tak na wszelki wypadek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pesetczko:yes:

 

w piątek moje "choleryczne oblicze" wzięło górę i popełniłam zakup:sick:

Miałam grzecznie czekać na wizualkę pesetczki, ale nie dałam rady:sick::no:

No i zakupiłam lampy do jadalni. :lol2:

Już wiszą:yes:

Pamiętacie tą wizualkę jadalni od tamizo z dużymi lampami?

Tak tak tak-tak wlasnie zrobilam:rotfl:

Pesteczka już wie o czym mówię :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...