Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziewczynki kochane :) nie dałam fotki bo pomyslałam że już pewnie wam się żygac chce od tej mojej jadalni, ciągle tylko kuchnia jadalnia, lampy, krzesła i nic nowego.

 

ale skoro się myliłam to proszę:

[ATTACH=CONFIG]128197[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]128198[/ATTACH]

 

Drugi raz weszłam popatrzeć, bo pierwsze wrażenie miałam „za duże psia kość”.

Teraz już dobrze, tyle, że podniosłabym je nieco do góry, bo wydają się wisieć na wysokości wzroku. Wolałaby je mieć tak 10-15 cm ponad linią spojrzenia.

Ale może się mylę - w końcu oceniam na fotce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczko – duże ale fajnie taki efekt mnie kiedyś zachwycił u Tamizo i jestem zadowolona. Montowane zgodnie z instrukcją żeby nie ślepiło i światło skupiało się tylko na stole. Dziś przywlekłam 6 różnych żarówek LED i będę sprawdzała jak świecą i czy ok.

 

Reni1980 zawstydziłam się aż. Ja często się u ciebie zachwycałam w galerii. Jeszcze do dziś się zachwycam

 

Rere79 , Aneta s – cieszę się ogromnie, że jednak się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dokładnie wiesz jak to wygląda, czy nie oślepia, albo widoku nie zasłania. Ja sobie tak tylko pomrukuję wątpiąc, cobyś niczego nie przeoczyła :bye:

Poza tym zdechła jestem okropnie i zła, bo nic mi nie idzie ostatnio jak bym chciała, a roboty końca nie widać. Zero odpoczynku i :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może kojarzy co to sa za lampy nad stołem jadalnym, której wlaścicielka jest forumowa MERJEL??

http://img855.imageshack.us/img855/4986/dsc09462j.jpg

 

Marta pojawia się i znika, ale nie zniknęła całkiem z Forum i jej wewątek też funkcjonuje w najlepsze, to może zapytaj u Niej bezpośrednio:D tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?180223-Fotki-i-plotki-u-MarJel&p=5472271&viewfull=1#post5472271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki kochane :) nie dałam fotki bo pomyslałam że już pewnie wam się żygac chce od tej mojej jadalni, ciągle tylko kuchnia jadalnia, lampy, krzesła i nic nowego.

 

ale skoro się myliłam to proszę:

[ATTACH=CONFIG]128197[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]128198[/ATTACH]

 

hej dziewczyny:bye: i ja się witam w tym wątku:)

 

malkul PIĘKNA ta Twoja jadalnia!!! te krzesła są skórzane?? trochę nie w temacie jestem;), więc jak to nie problem daj namiar, gdzie można je kupić oraz te świetne lampy:rolleyes:. Bardzo fajnie wszystko dobrałaś:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko nowi goście:lol2: witam Was uśmiechem szerokim:rolleyes: Jak ja lubię jak mnie odwiedzacie, bardzo,bardzo:lol2: Rozgośćcie się wygodnie i zostańcie na dłużej :)

 

Rasienko ja sama nie wiem jak to się stało, że Cię tu jeszcze nie było, ale wreszcie jesteś :wave: Podoba sie to super, bo ja u ciebie to wlepiałam oczy nieraz w galerii, masz przecudnie, ogrodzenie miodzio, szklenie uwielbiam z zew i od wew. a na jajecznice z kurkami to slina mi do ziemi kapała:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...