Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oldzia - krzesła to ekoskóra, Krzesło EAMES EPC DSR inspirowane projektem Vitra kupione w KING BATH KING HOME ul. Zabraniecka 82,Warszawa , mozna ich znaleźć na allegro Sprzedający kingbath

a lampy to IKEA 365+ BRASA średnica 60cm. Dziękuję za miłe słowa:oops:

 

dziękuję:hug: pytać, czy wygodne nie będę, bo już gdzieś to pisałaś:rolleyes:. Teraz lecę przejrzeć Twój wątek i pewnie przyjdę jeszcze z jakimiś pytaniami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maromirr – mam nadzieje że jednak spasuje ten Lacobel

Gumisiowa – cieszę się że ci się podoba, to miłe

Magda34-widziałam i nawet mi się podoba ale moja druga połowa nie chce takiego uważa że się zgubi. Niestety, osiem światów z nim

Neredil – miło Cię gościć w moich progach. Przycupnij na dłużej.

Nota bene mój teściu to nawet jak mu żona zaznaczyła dziurke do wywiercenia, niestety sobie :rolleyes: BIEDAK nie poradził.

Dzwonili więc po mojego M. a swojego syna , nie bacząc na dzielące nas raptem 40km drogi. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana szukam jakie kaktusy kupic do tej kuchni i juz wybrałam.:lol2: teraz tylko znajdę źródło i kupie i i już. Wybrałam zatem takie oto czarostwo:

Poznajcie moje nowe przyjaciółki:

http://toptropicals.com/pics/garden/m1/succulent/opuntia_microdasys677.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8d/Opuntia_microdasys_var_angelwings.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, w sprawie kaktusów na okno – wysyłam Ci mailem Worda z opisami i fotkami kaktusów

 

Nie wszystkie chętnie u nas rosną, więc lepiej poczytać u tych co kochają te roślinki.

Popatrz na Rebucję, Mammilaria, Opuncję, Echinopsis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...