Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:bye:

Salon wyszedł ci niesamowity, a tam gdzie pestka wkleiła zegar, ja, wielbicielka zegarów, dałabym galeryjkę z kilku współczesnych zegarków:rolleyes:

 

O, O, O, O, O, :rolleyes: Natalia GENIALNE. Widzę taką ścianę ŚWIETNE.

 

Kilka różnych zegarów - mogą być też współczesne, mogą być różnych kształtów, albo wszystkie okrągłe, różnej wielkości :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

 

dotarlam takze tutaj :) i widze, ze musze przejrzec caly watek, bo jest co ogladac :)

pieknie :) masz swietny kolor okien :) tez planuje szare (budzac zdziwienie wszystkich dookola ....)

 

i zauwazylam tez pomocna dlon Pesteczki :) czy masz swoj watek ??

 

pozdrawiam wszystkich :)

i pewnie bede czesciej zagladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wizualizacje są rewelacyjne.

:yes:

Ja tez głosuję na jasną szarość, ze słupkiem. Chociaż sama mam kuchnię ciemnoszarą, (fajnie to wyglada przy białych frontach), to jednak przy wielu dodatkach w czerni u Makul może juz się robić zbyt ciemno.

/wyszczególnione zegary srednio mi się podobają, a jak już jakiś fajny, to mały :(/

Edytowane przez martahp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko zaglądaj zaglądaj. Ja uwielbiam jak u mnie ruch:wiggle:

 

Dziewczyny, musze Wam przyznać rację, mnie się też najbardziej podoba ta wersja z delikatnym szarym. I taki właśnie kolor wezmę. Kolejna decyzja z głowy.

Ps. Jesteście cudowne że do mnie zaglądacie i za to Wam dziękuję i buziaki słoneczne dla każdej z osobna.

 

Pesteczko Ty wspaniała, co ja bym bez ciebie zrobiła. :confused::confused::confused:

Wszystkie prawdę piszą że piękne wizualki robisz. I jak Ola zazdraszczam ci tych umiejętności, oj gdybym ja tak sobie potrafiła to bym miała mniej problemów. :bash:

 

zuziaa32 – fajnie że wpadłaś , rozsiądź się wygodnie. Dzięki za linka do zegarów lecę na zwiady co tam mają.

 

martahp – właśnie u mnie na pewno zrobiło by się już za ciemno przy ciemnym szarym na ścianie, a ja chcę JASNO, świetnie się czuje w tych białych ścianach, jest świeżo i przyjemnie.

A może widziałaś gdzieś jakiś godny polecenia,:rolleyes: pasujący tu ZEGAR. Bo dalej mam zgryza i na nic się nie zdecydowałam.

:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziecie zapomniałam napisać , że w piątek wyrusz\yłam na poszukiwanie tych Kaktusków do kuchni i wróciłam dwoma sztukami Sansewierii. Postawiłam je w kuchni na parapecie i jednak jednej jeszcze brakuję. muszę pędzić 40 km żeby dokupić taka samą:bash:.

I koniecznie znaleźć białe doniczki do nich.

nota bene widac te dwie ślicznotki na ostatniej wizualce Pesteczki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...