Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

To pestka postawić dom. Ta cała reszta człowieka dobije :bash:

 

A w sprawie kabin zaglądałaś może tu http://www.ravak.pl/pl/narozne-kabiny-prysznicowe

 

Ja mam od nich brodzik, drzwi do kabiny i wannę z hydro. Wsio jest okey. Tylko z wanną problem o tyle, że kupiliśmy z wyprzedaży w Ravaku i była bez baterii. Ciągle jest byle jaka bateria, bo nie możemy sie zdecydować wydać kupę kasy na taką jak nam się podoba.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul u mnie pierwotnie tez miały być szklane balustrady wewnątrz i na zewnątrz ale jak dostałam 2 wyceny to nzrezygnowałam...niby tylko szkło ale cholera ceny kosmos....

no a jak z zegarem, Wolisz coś jednak dyskretnego czy coś co się bedzoe mocno w oczy rzucac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martahp – właśnie u mnie na pewno zrobiło by się już za ciemno przy ciemnym szarym na ścianie, a ja chcę JASNO, świetnie się czuje w tych białych ścianach, jest świeżo i przyjemnie.

A może widziałaś gdzieś jakiś godny polecenia,:rolleyes: pasujący tu ZEGAR. Bo dalej mam zgryza i na nic się nie zdecydowałam.

 

 

Malkul, nie natrafiłam na nic ciekwego, bo po prostu nie szukałam. Najzwyczajniej w świecie nie mam na zegar miejsca. Jak mi cos wpadnie w oko, dam znać:)

 

Jakie drewno wybrałaś? Bardzo mi się podobają drewniane elementy na elewacjach, dokładnie śledziłam zmagania forumowej Anuli w tym temacie (nie zazdroszczę), ale efekt jest rewelacyjny! Trzymam kciuki, zeby u Ciebie także wyszło pięknie.

 

Mnie się ten bardzo podoba, taki prosty, "nieprzegadany", tylko muszę poszukać, czy są większe (Zegar LEFF Metlev35 Grey - www.calvado.pl)

 

 

http://images42.fotosik.pl/518/94cde44a67b443e8.jpg

 

 

 

EDIT

 

oczywiście większych brak :(

Edytowane przez martahp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pójdę pod górkę - wybrałabym ciemnoszary lacobel (z narożnikiem) - świetnie odcina linie białych szafek, kuchnia jest bardziej wyrazista i zdecydowana. A dla siebie wybrałabym ciemny z białym dmuchawcem. Byłaby bardziej nieprzewidywalna.

No i kolory gdzieś znikły... zielony tylko nieśmiało wygląda...

Będą jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, a własciwie jaka srednica jest wg Ciebie optymalna? I czy może być czarny? Może za duzo juz tej czerni, skoro chcesz miec jasną kuchnię? Napisz nam cos więcej na temat zegara.

 

Znalazłam jeszcze takie:

 

 

średnica 45 cm

 

http://www.zegaryibudziki.pl/pl/p/Zegar-scienny-Nextime-Paniki-Stripe-45CM-2992st/91

srednica 60 cm (jest tez 40 cm)

http://www.zegaryibudziki.pl/pl/p/Zegar-scienny-Karlsson-XL-Slim-Index-KA4912/4948

Srednica 90 (!) cm

http://www.zegaryibudziki.pl/pl/p/Zegar-scienny-Karlsson-Giant-Embossed-Numbers-KA5108/4974

 

A może taki??? Mnie zaintrygował :)

http://www.zegaryibudziki.pl/pl/p/Zegar-scienny-Karlsson-Pure-White-Board-KA5218/4998

Edytowane przez martahp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul u mnie pierwotnie tez miały być szklane balustrady wewnątrz i na zewnątrz ale jak dostałam 2 wyceny to nzrezygnowałam...niby tylko szkło ale cholera ceny kosmos....

no a jak z zegarem, Wolisz coś jednak dyskretnego czy coś co się bedzoe mocno w oczy rzucac?

 

Właśnie , te ceny sa naprawde masakryczne dla nas, bo mamy bradzo tego dużo. antresola z obu stron długość zjednej strony to prawie 5 metrów bieżących i jeszcze schody dwubiegowe ze spocznikiem duzym więc robi sie tego sporo. dla zainteresowanych powiem że to ponad 30 tyś. za same balutrady więc kwota nie do przeskoczenia.:bash:

 

Dziś mamy z M "burzę mózgów" zaplanowana na wieczór i musimy coś wybrać i podjąć decyzję jaką balutradę robimy.

 

ZEGAR - mnie się wydaje że lampy są dość duże i agresywne więc pasowałoby dobrać coś delikatniejszego. ale i tak jak juz znajdę to porpsze pesteczke aby zwizualizowała mocniejszy akcent i delikatny. Nie chcę się spieszyć z tym zegarem bo są drogie i nie chcę trafić "kulą w płot".:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marteczko - zegar musi mieć coś koło 50cm do 60cm. Mniejszy się tam zgubi. Ten z calvado.pl faktycznie taki prosty normalny, ciekawy nawet ale malusi. Czarnego chyba nie chcę bo się boję że za ciemno mi się tam zrobi.

 

 

Oj zmagania Anuli też obserwowałam i strasznie jej współczułam , ale trzeba przyznać że efekt jest powalający. Nawet wyceniałam u tego gościa swoją elewację al. Zwyczajnie mnie nie stać i myślę że ceny ma wyssane z palca, przebicie ma ogromne. Anula dla mnie ma jeden z najciekawszych projektów i wykończeń na FM, całkowicie do mnie przemawia. Mistrzostwo i już samą Anię podziwiam za pracowitość i konsekwencję przy tym domku. Oj zamieniłabym się zamieniła z nią. :yes: :yes: :yes: :yes:

My się zdecydowaliśmy na termososnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pójdę pod górkę - wybrałabym ciemnoszary lacobel (z narożnikiem) - świetnie odcina linie białych szafek, kuchnia jest bardziej wyrazista i zdecydowana. A dla siebie wybrałabym ciemny z białym dmuchawcem. Byłaby bardziej nieprzewidywalna.

No i kolory gdzieś znikły... zielony tylko nieśmiało wygląda...

Będą jeszcze?

 

Balbinko :hug: zadałaś trudne ale bardzo dobre pytanie. :D Czy będą kolory. Sama juz nei wiem , bo musze przyznać że po tych pomarańczowych krzesłach które okazały się niewypałem troche sie juz boję. Na pewno znasz wątek OKSYMORON bo kocham jej domek równie mocno jak Anuli i ona ma tam sporo koloru wprowadzone i wszytsko pięknie składa się w całość. Też bym tak chciała i takie były zamierzenia tzn. mam w planach obrazy kolorowe duże na pewno nad oknem tarasowym z boku na ścianie i na spoczynku przy schodach a reszta to chyba wyjdzie w praniu. :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczko widziałm ten zegar bo byłam dzis na W....., sama nie wiem czy te czerwone wskazówki by się tam wpasowały:???: ale ostatnio podsunęłas mi świetny pomysł , ze moja złota rączka by coś mogła zdzialać a tylko wskazówki kupić. Muszę poszukać ile takie wskazówki z mechanizmem stoją i czy się to opłaca oraz znaleźć pomysł.:wiggle: ale musze chyba na natchnienie poczekac bo troszkę mnie te balustrady podłamały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten zegar ktory wstawila Pesteczka:yes: Malkul a Towja zlota raczka nie mogla by Ci przemalowac czerwonych wskazowek?

Cena za balustrade kosmiczna :bash: Mam nadzieje ze chociaz na szklane drzwi bedzie mnie keidys stac :eek: U Ciebie bedzie tez jak na fotce stale przeszklenie plus drzwi? Mam otwor na 140 cm i tez wypadaloby mi zrobic jedna stala wstawke bo drzwi po 70 cm to troche waskawe wyjda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...