Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

TAK zrobie kochane. Twardo i do celu. :yes::yes:

Odchodząc na chwile od tematu to w piątek mieliśmy ulubionych gości i przygotowałam m.in. szybką tarte Okrasy (ta z LIDLA Z przepisu) i wyszła pyszna, wszystkim smakowała.:yes:

A jutro planuję n a obiadek kolejy jego przepis: Kurczak marynowany w miodzie z chłodnikiem i ziemniaczkami http://kuchnialidla.pl/#/okrasa.html

 

Mam nadzieję że wyjdzie równie pyszny.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul,

Sylwia ma rację - nie możesz się denerwować! To jest najważniejsze. Gotuj sobie, a mąż niech załatwia sprawę drzwi. :yes:

Dziwny ten stolarz, począwszy od tego, ze nie wziął zaliczki. Ale to akurat działa na Waszą korzyść. Jestescie na wygranej pozycji. Jeśli jesteście w stanie przełknąć te niedoróbki, wynegocjujecie duuuuży rabat. A jeśli usterki nie są do zaakceptowania, twardo wymagajcie poprawek!

Tz. niech mąż wymaga, Ty sie relaksuj:D

Będzie dobrze, trzymaj się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZWI_APEL

 

Był stolarz, ma pare dni na poprawke jednego skrzydła. jak mus ie nie uda (sam średnio wierzył w powodzenie) zabiera sobie te drzwi i wywala na ognisko.

 

Od godziny siedzę na wątku posty do anuli i szukam jak sie nazywała ta firma z KATOWIC, która robiła jej drzwi wew. i zew. I DOOOOPPA. Nie moge namierzyc gdzie ja to zapisałam sobie :(

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ - KTOKOLWIEK WIE

 

Bardzo proszę o pomoc w namierzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...