Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Marta - czy my mamy tego samego męża??? :o

 

Ha,ha, mam nadzieję, że nie;). Ale chyba wielu takich mężów istnieje... Mój przed slubem zrobił w domu wszystko. I z jaką chęcią!:rotfl:

 

 

Uhm... :) Ale: - nie wiem jak Wam dziewczyny ale mnie się średnio podoba to, że nogi tworzą w blacie takie kwadraty

"Kwadraty" nóg nie przeszkadzają mi jakoś bardzo, ale wybrałam (jeszcze nie zamówiony) model Manu ze względu zarówno na formę, jak i sposób rozkładania. Akurat m MD tylko Bali ma kwadraty w blacie, więc wybór spory.:wiggle:

Idę do Ciebie zobaczyc, w czym problem:confused:

Edytowane przez martahp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wydaje mi się że taki stolik super by się sprawdził w małym mieszkaniu kiedy np nie ma się stołu - my czasami jemy przy ławie na kanapie i wtedy przydałoby się mieć coś wyżej, ale w domu mam nadzieję na duży stół :)

Miałam dokładnie takie same odczucia - stolik do mieszkania, pełniący czasem funkcję dużego stołu ( na który brak miejsca).:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta fuga to jest już gotowa do położenia:rolleyes: ? Ja kupowałam epoksyd Wim, ale trzeba było dobrze dobrać proporcje kwasu i masy. Kafelkarz wszystko ważył. Wyszło taniej jako materiał, ale z kolei trzeba było zapłacić za robociznę. ;)

 

Ta fuga to jest też epoksydowa ale trzeba tylko dodac utwardzacz w odpowiedniej proprcji, tylt ile chcesz użyc to tyle sobie rozrabiasz a jak trzeba to dorabiasz w miare potrzeb. to jest jakaś formuła żeby ułatwić życie ludzikom. ale troche dłużej schnie.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o stolik to spróbujemy go jednak zrobić :) jak wyjdzie to zostanie jak nie to sie kupi inny.:lol2:

LUCKA ma racje że on ma różne zastosowania. W mieszkaniu mieliśmy taka niską ławę i była straszna dupa , do wysztkiego trza sie nachylać. a tak fiu, blat do góry i gotowe.

Ale za wyszystkie opinie bardzo WAM DZIĘKUJĘ :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, co do stolika, to zajrzyj tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171197-Stolik-BoConcept Masz nawet całość rozrysowaną :)

 

A co do stolarza, to pamiętaj, że jeśli zabierze wszystkie, to wręczcie mu odstąpienie od umowy, żeby jakieś głupie pomysły nie przyszły mu do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, co do stolika, to zajrzyj tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171197-Stolik-BoConcept Masz nawet całość rozrysowaną :)

 

A co do stolarza, to pamiętaj, że jeśli zabierze wszystkie, to wręczcie mu odstąpienie od umowy, żeby jakieś głupie pomysły nie przyszły mu do głowy.

 

OOOO nawet nie widziałm tego wątku a przyda sie przyda :D. Wielkie dzięki Spirea.

Ze stolarzem ni miałam pisemnje umowy, tylko ustna.Na schody miałam a tu już jakos przeleciało bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę i szukam pościli ładnej dla dzidziusia do łóżeczka. o Matko co za kolory. Moze ktoś cos by polecił coby jakoś wyglądało. dla płci neutralne bo nie wiemy kto to będzie:cool:

gdzieś kiedys na forum widzialam u kogos gustowną , spokojną pościel w łóżeczku ale chyba juz skleroza mnie dopadła :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...