Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może przynajmniej zrobi dobrze. Muszą dobrze pasować, szczególnie te ukośnie cięte.

Też czekam niecierpliwie na efekt :)

 

Nie zapomnij pochwalić się na schodowym wątku jak już szybki będą, bo naprawdę ładnie to wygląda.

 

I Twoje drzwi widać :wiggle: Wszystko pasuje do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze musze sie też wziąc za temat co zawiśnie wkońcu w tych naszych oknach na dole bo zbliża sie taki czas kiedy to światło będzie sie już wcześnie zapalać i będziemy na widoku. Rozpatrujemy albo te rolety rzymskie zacimniające albo aluminiowe żaluzje. Sama nie wiem na co się zdecydować :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozgladaj się. Ja ostatnio zachorowalam na shutersy do łazienki na dole. Zrobiłabym w kolorze ścian. J. jeszcze nie wie, że przymierzam się do ciemnych ścian. Tam jest jasny trawertyn i karmelowy bambus :wiggle:Ciekawe jaką walkę stoczę :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie na wąskie okna też by pasowały - w kolorze ram okiennych, albo białe. Takie łamane na pół. Wtedy na szerokie okna musiały by być rolety rzymskie. Ale może to byłoby zbyt duże przełamanie nowoczesności ??? Chociaż widziałam gdzieś w necie takie shutersy w hiper sterylnym wnętrzu i było świetnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobają mi się Twoje barierki- zdecydowanie są zbyt ładne.

Cholera, po co tu wlazłam, tak lubiłam swoje schody, a teraz....już znacznie mniej.

 

Bardzo dużo to dla mnie znaczy że tak piszesz:) mam nadzieję że Ty wierzysz we mnie że jak w środku, wszystko dporacowane i wypieszczone to że to przekładasz też w wiarę dot.ogrodu. chodzi mi o to że ja się ciągle martwię że Ty mogłabyś być niezadowolona że jakoś schrzanię Twój cudny , idealny projekt GARDEN, a tak może jednak masz wiarą że moja natura idealistki sprawi że i ogród dopieszcze jak i wnętrza. pomimo że tak to sie ciągnie jak flaki z olejem. :hug:

PANIE DZIĘKUJĘ CI ZA MAGNOLIĘ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...