Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rere79, aneta S, - tak to czasem jest już zapomniałam o niewypale z łóżkiem , znajdę coś innego a jak nie to poczekam na nową stolarnię, hihihihihhi

 

Kakusku - dawno Cię nie było, ja już mam materace i stelaże i tak na tym śpimy, ale z moim brzucholem (8 m-c) ciężko mi się z takiego poziomu podnieść, dlatego goniłam z tą ramą łóżka. Na magazynach nie ma bo to pod indywidualne zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Pestka zaraziłam się Twoimi inspiracjami kolorystycznymi u Juliany, czyli musztarda z granatem, ale ich nie zapisałam także jak masz je na kompie a niebyłby to problem to wyslij mi na emaila (u niej na wątku to za duzo grzebania). Tak sobie dumam nad sypialnia moją żeby tam powkładać te kolorki:wiggle: Edytowane przez malkul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie kurcze sama juz nie wiem co na te okna dać czy :

firanka biały woal do podłogi + szare zasłony

cos w ten deseń + zasłony szare

http://www.homedsgn.com/wp-content/uploads/2012/03/PPLB-0422-06-2-800x580.jpg

+szare zasłony cos w tym stylu:

http://www.salon-lniany.pl/images/siatka%20szary.jpg

 

czy jednak żaluzje aluminiowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu nikt nie pomógł:( a ja sama nie wiem co lepiej :(

 

Oj, beksa :hug:

A pamiętasz, ja już Ci pisałam dawno co bym na oknach dała. Ten materiał a'la len, co teraz pokazujesz, bardzo ładny.

Może zrób dwutorowo. Z białego woalu daj roletki w wąskich paskach, albo panelowe też wąskie. A ten szary jako zasłony dodatkowo.

 

Jestem zaprzysięgłą przeciwniczką żaluzji metalowych. Są brzydkie i kojarzą mi się z zapyziałym komunistycznym biurem. Na dodatek nawet jak na początku nie są brzydkie, to bardzo szybko się robią brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam na chwile bo w pracy jestem , pesteczko a może jakbym Ci aktualne foto przesłała to zrobiłabys taka wizkę na szybko nie musi byuc idealne byle poglądowo własnie biały woal i te szare zasłony?

 

Już jakiś czas obiecuję sobie że wstawię fotki na początku wątku i zebrac mi się trudno wiecznie mało czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...