Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Malkul ... czyżbym tuta była pierwszy raz ???????????????? Bo tak dziwnie wątek założyłaś :). Ja poza galerie rzadko zaglądam:rolleyes:

A to łóżko, co stolarnia spłonęła - to gdzie w końcu zamówiłaś ? Do mnie w sobotę ma szklarz do drzwi przyjść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul ... czyżbym tuta była pierwszy raz ???????????????? Bo tak dziwnie wątek założyłaś :). Ja poza galerie rzadko zaglądam:rolleyes:

A to łóżko, co stolarnia spłonęła - to gdzie w końcu zamówiłaś ? Do mnie w sobotę ma szklarz do drzwi przyjść :)

NO wiesz!! pierwszy raz, no trudno:eek: a tak serio to postaram sie w najbliższym czasie wstawic fotki na początek coby nie trzeba grzebac po całości.

Ten szklarz z CZ-DZ rozumiem? czy inny?

Tamto łóżko zamówiłam stąd http://www.sklep.meble.pl/p194406,lozko-140200-vines-rozne-kolory-promocja.html to miało być te szare z szóstej fotki. ale już zaliczkę mi zwrócili musze usiąść znów do poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem:) musze zobaczyć twoje okna.

 

a jeżeli masz sąsiadow to chyba okna muszą być przyslonięte caly czas . Tak dla prywatności. Masz blisko sąsiadów????

 

Monia własnie musze się osłonić, koniecznie, niby nie jakoś super blisko mam sąsiadów ale przez te okna widac nas jak na dłoni :(zdjęcia sa wszędzie w wątku niestety jeszcze tego nie uporządkowałam ale obiecuję wstawic na pierwsza stronę jak tylko znajdę i chwilkę i siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, beksa :hug:

A pamiętasz, ja już Ci pisałam dawno co bym na oknach dała. Ten materiał a'la len, co teraz pokazujesz, bardzo ładny.

Może zrób dwutorowo. Z białego woalu daj roletki w wąskich paskach, albo panelowe też wąskie. A ten szary jako zasłony dodatkowo.

 

Jestem zaprzysięgłą przeciwniczką żaluzji metalowych. Są brzydkie i kojarzą mi się z zapyziałym komunistycznym biurem. Na dodatek nawet jak na początku nie są brzydkie, to bardzo szybko się robią brzydkie.

Pestko to masz złe skojarzenia komunistyczne:):) bo ja tam lubilam nasz komunizm, to nic.że wszystko było spod lady:)

 

a ja mam aluminiowe w calym domu i jestem zachwycona i nie robią się paskudne:) są idealne do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz i jak ktos mieszka w mieście( a nie ma zewnętrznych rolet:))

 

Monia własnie musze się osłonić, koniecznie, niby nie jakoś super blisko mam sąsiadów ale przez te okna widac nas jak na dłoni :(zdjęcia sa wszędzie w wątku niestety jeszcze tego nie uporządkowałam ale obiecuję wstawic na pierwsza stronę jak tylko znajdę i chwilkę i siły.
ok to czekam, bo ja ciut grzebalam i nic nie znalazłam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, ja te czasy też wspominam bywa, że z niejaką sympatią. Pierwszą pensję, zanim poszłam na studia, wydałam na zimowe buty. Były włoskie na koturnie udającym korek i kosztowały 3600, więc starczyło mi na jeden but, a na drugi rodzice dali :wiggle: Bywalo dobrze i źle, ale żaluzji metalowych nie lubię i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEJ STRASZNIE SIĘ NAPRACOWAŁAM ALE FOTKI JUŻ SĄ NA PIERWSZEJ STRONIE:sleep:
oj napracowałaś się .......

ale super wszystko zrelacjonowałaś na zdjęciach:)

 

i powiem ci ,że w oknie kuchennym jeżeli coś masz dąc to tylko delikatne żaluzje umocowane do szafek gornych ,żeby podciągaly się do gory i odsłaniały całe okno. Więc jeżeli w kuchni żaluzje to w reszcie domu też. ale mocowane nad wnęką okienną.

 

chyba ,że w kuchni dasz roletę. a w reszcie pomieszczeń zasłony takie jak w inspiracji rere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEJ STRASZNIE SIĘ NAPRACOWAŁAM ALE FOTKI JUŻ SĄ NA PIERWSZEJ STRONIE:sleep:

 

dzień dobry malkul,

wpadłam z rewizytą....od razu na pierwszą stronę. masz piękny domek, jak z żurnalu- wszystko gustownie 'spasowane'. Bajka po prostu:yes:

 

dziękuję za miłe słowa, z blatem była cała przygoda..., najpierw facet skusił mnie fotkami granitu costam galaxy, na zdjęciach był sliczny ale jak go zobaczyłam na żywo - istna tandeta:confused: pełen złotych ciapek, strasznie rzucających się w oczy i mocno na tym czarnym tle widocznych :bash: a facet usiłował mnie namówic na kupno argumentem - bierz pani, wszystkie nowobogackie to kupują, myslałam, że padnę:eek::eek::eek: w końcu znalazłam ten co mam - dla mnie jest piekny, bo skromny i elegancki. takie same mam parapety i obudowę kominka.

w każdym razie jeszcze raz dziękuję za odwiedziny, wpadaj do mnie, i ja pozwolę sobie podglądać Twoj dziennik w ramach inspiracji

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amglad1 star galaxy ma moja teściowa i dla mnie jest sliczny, w jej kuchni( ma bardzo nowoczesną ) super wyszedl. Dodaje pazura:)

 

cześć monika996,

na szczęście każdy ma inny gust, ja opowiadałam tylko swoja historie i to TYLKO moje odczucia co do tego granitu:) nie pisałam tego, żeby kogokolwiek urazić, całe szczęście że każdemu podoba sie co innego, bo nudno by było na tym swiecie, nie? ;)

a moje wrażenia po obejrzeniu na żywo star galaxy (dzieki za podpowiedź, bo zapomniałam jak sie nazywa) są niezmienne - MI sie nie podoba:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...