Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

hej malkul

 

Witam się grzecznie choć mam wrażenie ze ja juz u Ciebie bywałam ale za nic nie moge sobie przypomnieć Twojego wczesnieszego avatarka :no: No nic, nie ważne ;)

 

Głosuję za aluminiowymi żaluzjami w kuchni :yes:

Ja od wczoraj jestem szczęśliwa posiadaczka takowych (tez w kuchni) , ale nie takich jak zazwyczaj 25mm :no: , skusiłam się na szerokie 5cm i sa BOSKIE. Od wczoraj siedze w kuchni i napatrzec się na nie nie moge ;) U mnie w galerii (w kuchni) i w komentarzach (ostatnie posty) znajdziesz zdjęcia choć przyznam szczerze , że niestety nie oddaja ich piękna :no:

Namawiam na takie

 

Pozdrawiam :)

 

Ps. piekny dom!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na szybciaka wielkiego ...

na starym mieszkaniu miałam metalowe (granatowe żaluzje). Były śliczne, ale czyszczenie ... masakra (może dlatego że ciemne). Nie wystarczyło zetrzeć kurz - trzeba było się pozbyć się maziajów. Teraz mam drewniane żaluzje wkuchni (wycieram dwa razy w roku scierką -żadnych zacieków czy maziajów) i ciemne, ciężkie zasłony w salonie. Oprócz tego u So mam rolety rzymskie. Podsumowując: z wyglądu najpiękniejsze wydają się być rolety rzymskie, jeżeli chodzi o zamykanie to roleta rzymska to tragedia, natomiast zasuwanie drewnianych żaluzji - bajka. Przy myciu okien -drewniane żaluzje to zmora - trzeba je odmontować z okna, oprócz tego okno nie otwiera się całkowicie przed zdjęciem zaluzji. Zasłony w salonie - sa łądne ale wkurza mnie kurz i po każdorazowym zasunięciu potem muszę układaać fałdy.

Jednak np. do jadalni gdyby mnie było stać - zdecydowałabym się na rolety rzymskie. Ale mój system ich codziennego zasłanianai okna nie wytrzyma (już raz reklamowałam bo złamał mi się jakiś plasticzek).

Sorki, ze tak chaotycznie ale mam czad straszny w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rere: bardzo spodobał mi się pomysł samych zasłon bez firan, bo docelowo licze na to że jak zrealizuję projekt ogrodu koncepcji BY MAGNOLIA to zieleń będzie wchodziła mi do domu i nie chciałabym sobie tego widoku w dzień odbierać.

Dziękuję że dałaś tu te inspiracje :rolleyes:

 

Monika996 – w oknach wolałabym zachować „jedność” tzn. wszędzie to samo bez mieszania w jednym oknie to a w drugim tamto. W kuchni na tym poziomym oknie nie planuję nic wieszać. Tam mi nie przeszkadza.;)

 

Lenka25 – no problem:cool:

 

amglad1 – bardzo się cieszę że wpadłaś i tyle miłych słów na raz, bardzo mi się serdeszko cieszy,:wiggle: zaraz do Ciebie lecę oblukać co tam nowego a ty podglądaj i pisz do woli

 

1976pinacolada - avatarek zmieniłam więc mógł Cię zmylić, oglądałam już twoje żaluzje i fajnie wyszło. Dziękuję za słowa uznania:)

 

MIRELKO – dzięki za głos w dyskusji, właśnie najbardziej to ja nienawidzę sprzątać i w swoich wyborach zawsze mam na to uwadze. Wystraszyłaś mnie tymi żaluzjami, mam białe aluminiowe o obu łazienkach białe lamelka 5cm., jak na razie to nie narzekam ale fakt wiszą ok. 1,5 miesiąca. zobaczymy co będzie dalej.

Tych rzymskich to się boję bo znajome mi odradzają właśnie że po dwóch latach i już te mechanizmy nie działają i że ciężko do prania.

 

 

 

Dziękuję WAM wszystkim za porady i głosy , naprawdę są one niezwykle pomocne, ale moje kochane poczekamy na najbardziej pomocną WIZUALKĘ od PESTECZKI. Wielokrotnie ratowała mnie nimi przy dokonywaniu wyborów są niezastąpione. CZEKAM ZATEM i mam nadzieję że Wy razem ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, cieszę, że mogę Ci pomóc choćby w najmniejszym stopniu. Ale żeby nie było, że ja tak wszystko bezinteresownie robię :p. Mam nadzieję, że Ty i inne dziewczynki poradzą mi kiedy podzielę się moimi rozterkami. A tych wątpliwości troszkę mam i powoli zaczynam nosić się z zamiarem założenia swojego wątku :rolleyes:.

 

Też czekam z niecierpliwością na wizualizacje Pestuni, bo one rozjaśniają w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był u mnie pan od drzwi. Dogadaliśmy się i pod koniec listopada ruszamy :). Fajną wycenę mi dał, też będę miała z samozamykaczem (u mnie to konieczność bo fotele będą stały w hallu a sierści by z nimi zrobiły szybko porządek). Dzięki za namiar. Ja za to nie polecam pewnej firmy do ogrodzeń na B. spod P-ny :(. Niby szybko robią ale sarkazm szefa jest totalnie nie na miejscu. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYCIERACZKI SYSTEMOWE

http://www.alumatex.pl/gallery/6_9.jpg

dzis szukałam troszke na ten temat bo chcemy zamontowac taka przed drzwiami zew. wpuszczona ma byc w granitowe kafle płomienowane. Trafiłam na fajny kalkulator cen , mozna sobie wybrać co i jak i zaraz znasz przyblizony koszt, zostawiam zatem linka a nóż ktoś będzie szukał kiedyś: http://www.wycieraczki.biz/index.php?body=calculator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mam natchnienie:wave:

Drzwi całoszklane są (nie patrzec na bajzel w wiatrolapie bo to tymczasowe mebelki), tylko buty stałe :)hihihihi

szklane drzwi1.jpg

szklane drzwi2.jpg

 

I teraz ROZTERKA: chciałabym je wykleić folia szronioną (mrozoną, taka jakąś mleczną). I waham się czy na "czysto" cos jak tu:

http://i01.i.aliimg.com/img/pb/631/504/391/391504631_991.JPG

czy może cosik takiego:

http://hominspire.com/wp-content/uploads/2011/09/decorative-glass-door-vitrealspecchi-4.jpg

 

A moze jecze cos innego? Pomożecie i tym razem kochane kobitki:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul - a dlaczego chcesz cos w ogóle naklejać ??? !!!!! Ja mam takie jak Ty (przezroczyste po prostu) i jestem mega happy. Miałam kiedys w pracy szyby zaklejone tą folią i nie powiem zeby była to głupia rzecz. łatwo się czyściło, nic nie odklejało..... jesli juz musisz to ja bym nie kombinowała z esami-floresami tylko albo całość albo pasy (poziome lub pionowe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...