Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Mirelko : Jeśli chodzi o drzwi całoszklane to właśnie dlatego wzięliśmy czyste szkło, żeby mieć „szersze możliwości” czyli albo okleimy folia szronioną (która czyści się bezproblemowo) albo zostawimy czyste szkło albo nakleimy cokolwiek by się nam kiedyś zamarzyło. Jak weźmie się mleczne , satynowane czy jakby to nie nazwał to droga jest zamknięta.

Poza tym uważam, że 1976pinacolada ma rację iż domownicy szybko zakodują, że drzwi są w tym miejscu i i znajomi kiedyś zapamiętają.

 

Kakusku – Twoja historia rozbawiła mnie do łez, natomiast bez dwóch zdań można jasno powiedzieć , że „MASZ PARCIE NA SZKŁO” i proszę się tu nie wypierać

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

martahp ciesze się że jeszcze tu zaglądasz:yes:

 

Aktualnie w oczekiwaniu na PESTECZKOWĄ WIZUALKĘ "ubranek okiennych" zamówiłam łoże do sypialni i

szukam

niedrogiej acz ciekawej i pasującej LAMPY STOŁOWEJ która stanie przy sofie na tym fornirowanym narożniku.

Jakieś pomysły macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze mogłam komus poprawic humor :p Bliskie spotkania ze szklem zaczely sie juz w dziecinstwie kiedy to z bratem wywalilismy szybe z drzwi wewnetrznych (on nie chcial mnie wpuscic do pokoju -ja pchalam z korytarza ) i skonczylo sie na kilkunastu ranach ktore niestety musialy byc szyte :lol2:

Malkul ta lampa ma stac na tych szafkach?Masz tam doprowadzone gniazdko?

Powiedz prosze gdzie zamowilas tanie lozko i jak wycenili Ci skore w poprzedniej spalonej stolarni?

Chcialabym kupic moim chlopakom wyrka obite materialem ale rownoczesnie nie wyydac na nie majatku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkulinko kochana, zagladam, zaglądam:yes:. Tylko czasami nie mam nic do powiedzenia.

Moje zdanie na temat wszelakich zasłon raczej znasz - podobają mi się "surowe" tkaniny w oknach - płożące zasłony i rolety rzymskie. Żaluzje są koszmarne do sprzątania (teraz mam drewniane i awersję do mycia okien ze wzlędu na powyższe:p)

A łóżko wybrałąs super! Podoba mi się bardzo, choć nie gustuję w wysokich, pikowanych zagłówkach. Ale to jest świetne, bo bardziej proste w wyrazie.

 

A tak w ogóle stwierdzam, ze masz niespożyte siły witalne. Ja trzy tygodnie przed "spotkaniem spojrzeń" leżałam i sapałam:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za priv:hug: Wydaje mi sie ze nowe lozko jest niemal identyczne od tego ktore upatrzylas sobie uprzednio :yes:

Jesli chodzi o lampe to jesli potrzebujesz bardziej do nastrojowego swiatla i dekoracji to moze cos takiego?

http://lampy.it/lampa-stolowa-azzardo-flora.html lub http://www.kopalniaswiatla.pl/shop/product/3919/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martahp -właśnie ta prostota mnie w nim urzekła, nie jest to jak łoże z moich znów ale co tam, będzie takie i już.

No widzisz a ja dzisiaj mam taki krytyczny dzień że leżę i śpię (miałam takie może 4 w całej ciąży) i gdyby nie to że obiad musze zrobić a potem mam sprawy do pozałatwiania to by się chyba wcale dziś nie podniosła.

 

Monia – to fajnie, czekam zatem :D

 

Kakusku- masz rację to jest dokładnie to samo wyro tyle że u innego sprzedawcy (podobno producent) i nie ze skóry tylko eco skóra. Płatne przy odbiorze więc jak nie będzie git to po prostu nie odbiorę i nie zapłacę.

Dzięki za lampy idę kuknąć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul oj muszę pobuszować w Twoim wątku :),internet mi nawala więc odkładam to miejmy nadzieję ,że na wieczór.

A powiedz mi jakie klamki w końcu kupiłaś ,jeżeli bardzo drogie (powyżej 200zł) to nawet nie szukaj jakie :).

Muszę zacząć szukać ,bo drzwi czekają na montaż no i potem będzie problem.

a jak u Ciebie z cokołem i wys.blatu? jakie masz wysokości?

Barierka świetna!!!

No własnie wiem o co miałam zapytać , o schody.Jakiej wysokości masz cokoły w schodach i jakiej grubości i też te cokoły maskujące od drugiej strony ,Ty masz jesion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu-klamki kupiłam , chyba te http://styloweklamki.pl/klamki-do-drzwi-wewn/klamki-ze-stali-nierdzewnej/klamki-na-rozecie-kwadratowej/tupai-2002-q-58-stal-nierdzewna.html

Ale nie mam pewności

 

O blat w kuchni pytasz?, ja jestem niska 156cm więc mam blat na wys. 86cm od podłogi a cokół na dole ma 10cm

 

Schody:

To dąb naturalny, cokoły mają wysokść ok5cm a grubość ok. 2cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...