Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul w takim razie zdrowia życzę,a Twój mąż jak taki zdolny to może zostanie rzemieślnikiem :)

dzięki ,klamki bardzo ładne ,cena do przyjęcia.Jeśli chodzi o drzwi szklane to zawiasy montowane bezpośrednio do ściany?

 

Najważniejszy mechanizm jest w podłodze:

Rysunek1.jpg

na szczęście M. przewidział to więc wykuł dziure już wczesniej żeby nie trzeba glazury rozwalać, teraz tylko trzeba uzupełnic kafle.:)

a co do reszty to wstyd przyznac ale nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul zaskoczylas mnie tym mechanizmem-do czego on sluzy? Zaraz zapytam pinocalada bo ona tez ma takie drzwi i chyba sa zamontowane jedynie na zawiasach.Mam u siebie podlogowke dlatego dopytuje bo nie pomyslalam o takim otworze :no:

Juz bardzo malo zostalo Ci do rozwiazania -bedzie chlopczyk czy dziewczynka:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusku to samozamykacz, tam mozna ustawic np. z jaką prędkością dzrwi mają sie zamykać.

my tez mamy podłogówke więc M. dzwonił do szklarza na etapie kafelek jaki ten otrór ma miec wymiar i głębokość. ledwo ledwo przy samych rurkach wyszło

Będzie : niespodzianka - jak za dawnych lat kiedy nie było USG :p;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli nie bede mogla wyrabac dziury to po prostu drzwi bede miala bez tego bajeru -ufffffff -myslalam ze jestem na straconej pozycji :lol2:

Podziwiam Cie ze jestes w stanie wytrzymac i czekac na niespodzianke (zwlaszcza przy drugim dziecku) Ja to tak molestowalam swojego gina ze pozniej bal mi sie powiedziec ze bedzie drugi synek (liczylam na core ;))

Malkul jeszcze jedna prosba-podaj prosze namiar do swojego stolarza od kuchni i schodwo jesli jestes zadowolona .Bede na wisone robic wyceny wiec przyda sie kazdy namiar:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul walcz o wycieraczkę:p

zobacz czy w takich sklepach jak Castorama można je już kupić. Chyba ,że twoj M coś wymyśli. Stojak na drewno będzie super:p

 

i gratuluję cierpliwości.:p zreszta ja sama dowiedziałam się tydzień przed porodem ,że będzie syn. Na usg jakiś pleciuga wypaplał. A nie było mojej lekarki. Też chciałam niespodziankę:p

 

 

ale w dzisiejszych czasach , i jako by było drugie chciałabym wiedzieć ...chyba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za głosy LAMPOWE, czekam na kolejne uwagi, każda na wagę złota :)

 

Mam pytanie rozglądam się za materiałem na zasłony na dół i zupełnie jestem zielona w tych nawach, jakiego rodzaju materiału mam szukać? Zeby nie błyszczał i zasłonił nas jak się światło zapali?? poradźcoe proszę cobym nie walnęła głupoty:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...