Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Salon Małgosiu :bye: posłałam na maila, ale wstawię tu też kompletami.

 

Materiał tylko LEN. Piękny, szlachetny i naturalnie wyglądający nawet jeśli barwiony. www.lnianyzaulek.com zupełnie mnie zauroczył, choć len lubiłam zawsze. Na stronie nie ma niestety nawet drobnej części tego co widziałam w żyrardowskim sklepie Lnianego Zaułka.

 

Malkul-salon_okna-ciemne.jpg Malkul-salon_okna-jasne.jpg

Malkul-salon_okna-szary_len+ciemne.jpg Malkul-salon_okna-szary_len+jasne.jpg

Malkul-salon_okna-szary-len.jpg Szary naturalny len z wszytym pasem białego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul dla mnie lampa Hugo,ale masz fajnie z Pestką,nawet kolor stokrotek mi się podoba,nawet bardzo.Uszyj sbie kilka kompletów i będzie po kłopocie z wyborem.A materiał to jestem za tym co Pestka mówi

No i fajnie ,że nie chcesz znasz płci dziecka,ja chyba bym teraz też tak chciała.Mam dwoch chłopców,u mnie pełno chłopców w rodzinie :)

Pytałąm cię o stół w jadalni?bo miałam taki zamiar?

A ten kot z ogórkami -boski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie u ciebie:p stol, krzesła i te lampy nad stołem cudownie.

 

a żaluzje jeżeli zrobisz to tylko ciemne:wiggle:

 

pestko jesteś czarodziejką ale to już wiesz:p

 

 

a zasłony najbardziej mi jednak pasowało coś w szarosciach, albo bezowo-szare:p albo tak jak Basia mowi kilka kompletow:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Hugo jest BOSKA!

 

Najbardziej podoba mi się u Ciebie wersja z szarymi żaluzjami. Jeśli zasłona to tylko pierwsza. Fioletowa jest za słodka, musztardowa za ciepła. Wedle mojego zdania rzecz jasna ;)

 

Mówiłam już, że mogłabym w tym wnętrzu zamieszkać?

Edytowane przez AniaS79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul-ja tak oczywiscie z doskoku...

 

Mialam bardzo surrealistyczny sen!!!!!!!Matko z corka!!!Snilo mi sie ze jestem u Ciebie w domu!!!!Ze laze i obmacuje i tak na zywo sie zachwycam!!!Nie zdziw sie jak kiedys do Ciebie sie wprosze:lol2:

 

DOM MASZ OBLEDNY!!!!!CALKOWICIE MI SIE PODOBA!!!Barierka wyszla THE BEST!!!!Jak to moj braciszek mowi-prosto ,ale ze smaczkiem:lol2:

 

Pomysl z kanapa -REWELACJA!!!!

 

Trzymam za Ciebie kciuki i za nadchodzace bradzo wazne wydazenie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dotarła, O jesku Pesteczka wstawiłą salon :wave:,

KASIU wielkie dzięki kochana jestes że sie udało:hug::yes:

 

Widze że i głosowanie przeprowadziłyści, to super, nam się najbardziej widzą jednak żaluzje (choć musze przyznac szczerze że wczoraj byłam gotowa zacząć poszukiwania zasłon szarych). Dzis zmusze mężusia do podjęcia jakiejś decyzji bo juz "mi sie pali" ta sprawa bardzo.:rolleyes:

 

Kasiu a czy dałoby radę zrobić jeszcze do tych żaluzji z pierwszej wizki całkiem szare zasłony, tylko one nie mogą iść od góry jak reszta bo ja mam tam pustkę nad salonem zwieś ja na zwykłym karniuszunad oknem lub tylko wlep nawet bez karnisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul-ja tak oczywiscie z doskoku...

 

Mialam bardzo surrealistyczny sen!!!!!!!Matko z corka!!!Snilo mi sie ze jestem u Ciebie w domu!!!!Ze laze i obmacuje i tak na zywo sie zachwycam!!!Nie zdziw sie jak kiedys do Ciebie sie wprosze:lol2:

:

O matko juz wiem czemu dzis mi tak w nocy przyjemnie było:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Wpraszaj sie kochana ale może wiosną dopiero coby na zew.posiedziec można było:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...