Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

malkul,

pieknie będzie....z niecierpliwością czekam na efekty w realu. a swoja droga wizu zrobione przez Pestkę sa piękne:)

no i czytam, że Ty niedługo pękniesz;););) na kiedy masz termin?

życzę Ci dużo spokoju i radości w tym oczekiwaniu, czy to bedzie chłopczyk (czego Ci życzę z całego serca jako mama chłopca juz co prawda 11 letniego...boże, zaraz sie pryszcze zaczną, pyskowanie i włosy na j..kach;););)) czy dziewczynka - mało to wazne tak naprawde, byle byście byli zdrowi i razem

całuję Cię mocno i ściskam (nie mocno) :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie było mnie kilka dni a tutaj takie postępy :)

A zasłonki też do żaluzji wybrałaś ? Jak można się wtrącić - to dla mnie powinny byc jednokolorowe( jednoodcieniowe)

Idę szukać lamp (bo chyba je przeoczyłam)

 

Znów głos na Hugo :) Ależ jesteście zgodne dziwuszki :)

Zasłon jeszcze nie wybrałam , bo czekam na wizualkę pesteczki -ma być szare jednolite zasłony do tych szarych żaluzji, tyle że zasłony nie od tej wyskości co na wcześniejszych wizkach , bo tak się nie da tylko normalnie od okna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaka kojarzysz coś więcej na temat tego sprzęcicha? kurcze może pinacolada coś podpowie tutaj, bo na pewno mi się przyda ;)

 

 

ale to zaden sprzecik tytlko taka miotełka- zaraz wkleję

nie mniej jednak dzis odkurzałam swoje pierwszy raz i fajnie zebrała cały kurz :yes:

 

Edit: TAKA

Edytowane przez 1976pinacolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...