Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Matko, Malkul, ja też skojarzyłam jednoznacznie. Takie fanfary i radosne podskoki! Potem przeczytałam, że będziesz miała w piątek łóżko. Stwierdziłam, że pewnie planowałaś cesarkę i do tej pory nie było wolnego łózka w szpitalu :rolleyes:(w naszym kraju wszystko możliwe).

A tu chodzi o łóżko domowe, zaraz ze śmiechu spadnę z krzesła :lol2::lol2:

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Juz Ci piszę.

deske kupilem u Pana na allegro 60 zł m2 czyli dosc tanio a na pewno 2x taniej niz modrzew w dlh

ale ma kupę sękow poł biedy jak są na swoim miejscu ale sa takie ktore wypadły i dupa blada.

zamowilem około 55 desek i 5 jest od razu na straty bo sa popękane.

deski sa krzywe i trzeba je naciagac pasami -ale to podobno nie problem.

 

na plus to to ze odpowiada mi ich kolor

cena bardzo dobra bo metr biezacy deski wychodzi 8,5 zl a metr egzotyka 37 zł

dodatkowo facet przyjechał i w cenie przwiozł mi deski pomogł w rozładowaniu gratis.

 

chyba na tyle ogolnie napiszę jak taras bedzie cały zrobiony i pozwole sobie pokazac fotki

 

tu kilka z wczoraj

https://picasaweb.google.com/110475871252616728788/1112012TarasZModrzewia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... daj mi namiar na sprzedawcę na all... może to ten sam ?

U mnie były proste idealnie, sęków nie ma dużo i do dzisiaj ani jeden nie wypadł. Miałam tę grubszą deską (niecałe 4 cm) . Mam dwa miejsca gdzie wyszła mi żywica. Ale ale ... pękają. I to chyba normalne. Przynajmniej tak mi ghost mówił. NAjważniejsze, żeby nie pękały na śrubach (bo wtedy się nie będą trzymać). Drzewo jednak pracuje.

Zoswaiłam sobie 5 desek na wymianę gdyby co.

Dobudowuję na wiosnę drugą część - też z modrzewia syberyjskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... daj mi namiar na sprzedawcę na all... może to ten sam ?

U mnie były proste idealnie, sęków nie ma dużo i do dzisiaj ani jeden nie wypadł. Miałam tę grubszą deską (niecałe 4 cm) . Mam dwa miejsca gdzie wyszła mi żywica. Ale ale ... pękają. I to chyba normalne. Przynajmniej tak mi ghost mówił. NAjważniejsze, żeby nie pękały na śrubach (bo wtedy się nie będą trzymać). Drzewo jednak pracuje.

Zoswaiłam sobie 5 desek na wymianę gdyby co.

Dobudowuję na wiosnę drugą część - też z modrzewia syberyjskiego.

 

http://allegro.pl/deska-tarasowa-i2773016874.html

tylko ta deska ma 28 mm grubosci :(

wykonawca mowił ze nie jest w stanie poznac czy dany modrzew to syberyjki czy inny

co inego w dlh gdzie na przykład legary mają nabite jakies numery ale tez zaznacza ze musi wybierac lepsze deski w dlh jak sie wyraził aby nie było bananów.

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mi ghost mówił, że po kolorze idzie poznać. I był pewien, że to syberyjski.

Ale na tej aukcji nie pisze, że syberyjski.... jaki Ty masz ?

Podobno syberyjski ma mniej sęków (w trudnych warunkach mknie do góry i nie wytwarza tylu pobocznych rozgałęzień, a każde rozgałezienie to sęk) i nie ma tyle żywicy w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mi ghost mówił, że po kolorze idzie poznać. I był pewien, że to syberyjski.

Ale na tej aukcji nie pisze, że syberyjski.... jaki Ty masz ?

Podobno syberyjski ma mniej sęków (w trudnych warunkach mknie do góry i nie wytwarza tylu pobocznych rozgałęzień, a każde rozgałezienie to sęk) i nie ma tyle żywicy w sobie.

 

Oj człowiek od ktorego kupilem nie jest zbyt rozmowny :) prawdopodobnie prowadzi jakis warsztat rzemiesliczny i niewiele ogolnie mowi heheh

zapewnił ze jest to modrzew - biorę to za pewnik :)

moj majster mowi ze jest dobrze wysuszony

 

za całe 55 desek czyli około 20 m2 zapłaciłem z transportem 1300 zł

egzotyk w dlh kosztował by 5500 zł

tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę siać paniki, zupełnie nie znam się na deskach tarasowych. Ale gdy byłam u pewnego producenta deski podłogowej powiedział mi, że bardzo tanie drewno może być sprowadzane z ...Czarnobyla:jawdrop:Nie potrafię zweryfikować tych rewelacji, dzielę się tylko z Wami zasłyszaną informacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...