Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Ta czarna tez z ozdobnikami-napisy były haftowane. Urwane zamki mam przy jednej pościeli-strasznie denerwujące. Ale i tak chcę tę pościel, tak mi się podobała. :bash:Tylko, że nigdzie nie ma jej zdjęcia.:x

Amglad, odezwę się, jeśli u siebie nic nie wskóram. Dziękuję!!!!

 

no problem, daj znać u mnie w dzienniku jak byś sie zdecydowała, bo jak malkul pojedzie wykluwać Pisklaczka to rzadziej tu bede zaglądać;)

wiem, jakie to uczucie - chcesz coś bo tak strasznie Ci się podoba, mimo, że wiesz że jakośc taka sobie... hihi znam to.

z drugiej strony jak pomyslę że na mój wymiar 200x220 za pościel, która mi sie podoba np w tym westwingu to 350 zl to sobie myslę, że za tą cene dwie np w h&y kupię - jak się jedna zniszczy, to druga będzie. i urozmaicenie większe - więc, nie ma co żałować.

pozdr

malkul uściski dla Ciebie jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I po kontroli :rolleyes:

 

Pościelowo:

Szukam :najlepiej to 200x200 ewentualnie 220x200 (do przeszycia wtedy niestety), najchętniej to satyna bawełniana, lubię:)

 

martahp Ciekawa jestem jak wyglądała ta o której mówisz Czarna kołdra z białym, niewielkim cytatem, poduszki odwrotnie. jak znajdziesz na necie to wstaw prosze a jak namierzysz to pisz gdzie :)

No to faktycznie masz niefart ze już wyprzedano, fatalnie ale może jeszcze ci się uda ja namierzyć. Bo ceny mają zachęcające . ja szukam takiej 220x200 więc dużej, ale trochę zasmuciła mnie informacje że kiepska jakość

 

mnie też się kiedyś jedna w h&y podobała ale miała niestety taki pasek z cekinów i nie wzięłam jej bo się bałam że po paru praniach to się będzie rozsypywało a ja będę walczyć z cekinami.

Chyba nawet to jest ta która pokazała i zakupiła amglad1 (biała z tymi szarymi pasami)

 

amglad1 –fajna ta biała z czarnym kwiatem którą pokazałaś. Połasiłabym się na nią gdyby nie cena :(

 

mirela99 ja pamietam że po fachu już gdzie mi się to przewinęło u ciebie w wątku , hihihihih

za bardzo nie chcę z IKEA bo mają nietypowe poduszki więc trzeba by przeszywać a już mi się nie chce w to bawić.

A ty na którą się zasadzasz? daj linka albo fotę.

 

Hurtowo dziękuję kochane za uściski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w niedzielę na TYSKIEJ GIEŁDZIE KWIATOWEJ i obkupiłam sie juz na święta że hohohoho:):wiggle:

Kupiam z 80 sztuk szklanych polskich bombek , czyste, gładkie, matowe i błyszczące, kolory:czerwień, czerń i biel.

Koraliki, wstązki ozdobne z drutem, lampki nowe , taki zielkony choinkowy stożek przed dom , który przyozdobię samodzielnie, i inne pierdółki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w niedzielę na TYSKIEJ GIEŁDZIE KWIATOWEJ i obkupiłam sie juz na święta że hohohoho:):wiggle:

Kupiam z 80 sztuk szklanych polskich bombek , czyste, gładkie, matowe i błyszczące, kolory:czerwień, czerń i biel.

Koraliki, wstązki ozdobne z drutem, lampki nowe , taki zielkony choinkowy stożek przed dom , który przyozdobię samodzielnie, i inne pierdółki:)

 

pokażesz nabytki choinkowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul- kochana, przenieś się do galerii, nie wiem co robisz w projektach,

poproś joliskę, ona Cię przeniesie:yes:

 

Bardzo fajne masz schody z barierkami, nie wiem czy pisałaś - dopieściliście drzwi?

 

I najważniejsze pytanie-kiedy malkulątko przyjdzie na świat?:rolleyes:

 

tak musze w olnej chwili to przeniść, choc duzo jeszcze do wykończenia. drzwi wiszą na razie , nic nie robiliśmy z nimi nie ma kiedy:(

a dzidzia jeszcze tydzień:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkul - pokaż proszę bombki, napisz mi po ile,przejadę się chyba na giełdę :). Kurcze, zapomniałam o niej :(.

 

Myślałam o tej:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10172642/#/70046472

lub o tej:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30189811/#/00189799

lub o tej:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30225244/#/20225230

lub(o tej najbardziej)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50190111/#/40190084

 

U mnnie z poduszkami nie ma problemu. Bo i tak mam niewymiarowe (te lecznicze, co się dopasowują do ciała). Więc za 5 zyla daję sąsiadce i mi przeszywa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozdób nie pokażę bo : nic nadzwyczajnego , najwięcej kupiłam bombek szklanych, zwykłe bez nieczego;) i dlatego że w pudełku się nie prezentuja a jak są odpiwednio zaaranzowane to wtedy pojawia się ten błysk, że to piękne:)

 

Mirelka chyba taniej niż na allegro bo dziś na szybko spojrzałam i takie wilekości 60mm 12szt na ALL stoją po 18zł. a ja dałam za takie chyba 12zł. za pudełko , kupiłam matowe i w połysku, trzy kolorki:biały czrewony i czarny.

Musze jechac do IKEA i spojrzeć raz jeszcze na te pościele, bo też znajoma może mi przeszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...