Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Gosiu, witaj :hug:

 

Po pierwsze: masz piękną córeczkę! Kochana kruszynka. Współczuję kolek, bo wiem co to znaczy. Oby szybciutko przeszły!

 

Po drugie: wyrko boskie!!! Aż mi się zamarzyło wymienić moje ;)

 

Po trzecie: Komody fajne. Wyglądają na duże, ale mogą zniknąć w tej sypialni ;)

 

Po czwarte: drzwi, muszę podumać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo poważnie śpimy, zupełnie jakby się zamyśliła i usnęła

 

o a ja sie nie załapałam, gapa ze mnie :(:(:(

witaj Gosia, fajnie że juz wróciłaś na forum, a najważniejsze , że Malkulka zdrowa i Mama Malkulowa ;) też!!!!

ucałuj Misię swoja małą od ludzi z północy zasypanych śniegiem - zyczę Wam - całej Rodzince - szczęścia i radości:bye:

 

łozko bombowe, te lampki przy łózku - to ja nie wiem, jak sie nazywaja, ale są po prostu odjazdowe.. a skóra krowia mnie rozbawiła...:D ja nie przepadam za żadnymi skórami na podłodze, ale tam u Ciebie wygląda po prostu dobrze :yes::yes::yes:

pozdrowienia dla Malkulów:bye::bye::bye::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga gapa się wita! Też się nie załapałam na fotki, ale rozumiem, że już ich nie ma, bo sama nie zamieszczam w necie zdjęć dziecka.

Malkul, jak ja Ci zazdroszczę tej kruszynki:yes:, jakoś trudno mi zdecydować się na drugie dziecię.

Łóżko i lampy piękne, rodzaj komody dobrałaś idealnie (tylko może nóżki bym zmieniła;)).

A...i nie kładź nic na wagę łazienkową, bo się psuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki - dziekuję za córcię, prosze nie zauroczyć :):):):):):):):):

 

śliczności. czerwoną kokardkę jej załóżhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRtDxuVOj80FqsOen2J_9Jbs6ryAQ22U169iFZpPjaVU_J_Li_p

 

a poduchy fajnie będą pasować , a krowa co wtedy z nią???

 

KROWA no zostaje tam gdzie jest. a nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga gapa się wita! Też się nie załapałam na fotki, ale rozumiem, że już ich nie ma, bo sama nie zamieszczam w necie zdjęć dziecka.

Malkul, jak ja Ci zazdroszczę tej kruszynki:yes:, jakoś trudno mi zdecydować się na drugie dziecię.

Łóżko i lampy piękne, rodzaj komody dobrałaś idealnie (tylko może nóżki bym zmieniła;)).

A...i nie kładź nic na wagę łazienkową, bo się psuje :)

 

Nam też było się ciężko zdecydowac ale syn nas ciągle prosił i prosił aż mi się zachciało :)

Nózki dam inne bo to na zamówienie będzie więc mam wybór, a za rade dot. wagi wielkie dzieki, każda dobra rada w cenie. poprawiłam sie już :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załapałąm się na fotki :(. Daj proszę na pw tego cudaczka.

Gosiu - jak mi wszyscy mówili, że kolki przejdą po 3 miesiącach to nie chciałąm wierzyć. Ale teraz już wierzę :). I Ciebie może szybciej przejdą.

 

Łóżko ... cuuuudne :). Zajebiste. I fajne te komody. Masz jakiegoś sprawdzonego stolarza ? Bo mój ostatnio w kule leci :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amglad1 dzięki kochana , my również pozdrawiamy , a widzisz ja bardzo lubię skóry , nawet choruje na taki ala dywan na podłogę do salonu ze skór różnych łatek łączonych. Ale na razie cena nie dal mnie, musze uszporować trochę grosiwa

 

pestka56- tak taka z niej poważna dama hihihihihihihi

 

rere79-wydumałas cos z drzwiami??

 

NO ALE nic nie napisałyście o tych poduchach kamiennych – fatalnie dobrałam , sama mam mieszane uczucia ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie załapałąm się na fotki :(. Daj proszę na pw tego cudaczka.

Gosiu - jak mi wszyscy mówili, że kolki przejdą po 3 miesiącach to nie chciałąm wierzyć. Ale teraz już wierzę :). I Ciebie może szybciej przejdą.

 

Łóżko ... cuuuudne :). Zajebiste. I fajne te komody. Masz jakiegoś sprawdzonego stolarza ? Bo mój ostatnio w kule leci :(.

 

Czyli wyśpię się za 3 miesiące, ok, niech i tak będzie:bash:

Ja robiłam w grodex-ie ale tam tez lecą w kule, więc uczyłam sie cierpliwości i trzymania języka za zebami chociaz niejednokrotnie kur.........y sie cisneły na usta :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rere79-wydumałas cos z drzwiami??

Nie będę orginalna, ale pasują mi tam szklane mleczne, mocno mleczne. Białe też nie byłyby złe.

NO ALE nic nie napisałyście o tych poduchach kamiennych – fatalnie dobrałam , sama mam mieszane uczucia ???????

 

Sama jakoś nie jestem przekonana do tych poduch. Musiałabym zobaczyć je na żywca. Jeśli chodzi o kolorystykę to dałabym dwie ozdobne poduchy w odcieniu niebieskiego z obrazu i tyle.

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...