Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

rere - mam kiepskie fotki ale co tam (proszę nie patrzeć na szczewgóły bałaganik i inne :offtopic:)

[ATTACH=CONFIG]154034[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]154035[/ATTACH]

ja widzę w oknach zasłony czarne(, albo takie ciut przeżroczyste albo cięzkie) jasno szara narzuta ido tego poduchy szare, czarne ( i możesz poszaleć z jakimś kolorkiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o oświetlenie, neisttey Cie nie zaskoczę, bo mamy przygotowane tak że wchodzi o ocieplenie, i profile były docinane na poziomie obrabiania sufitów podwieszanych.

Szkoda, widziałam kiedyś takie rozwiązanie ledowe w formie profili z taśmą specjalnie do sufitów podwieszonych. Teraz szukam i niestety nie mogę znaleźć.

A Twoimi wnętrzami będę się dalej zachwycać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul-raz jeszcze gratulacje w zwiazku z powiekszeniem rodziny-dzidzia jest przeslodka!!!!!:)

 

Chcialam pochwalic lozkow sypialni bo baaaardzo mi sie podoba i widzialam zacztek swiat w galerii swiatecznej-PIEKNIE I NASTROJOWO!!!!!

NO I NIEZMIENNIE JESTEM ZACHWYCONA OBRAZEM!!!!

 

Bardzo prosze- czy Twoje zaluzje sa aluminiowe czy drewniane-namiary i cene jesli prosic moge;)

 

PRZESYLAM BARDZO DUZO CIEPLYCH USCISKOW:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni1980- masz rację fajowa ta pierwsza poducha

 

amglad1 – ależ propozycji nastukałaś : wielkie Bóg zapłać , jednak ta pierwsze od rere mnie urzekła, a co do wazonu krowiego jakoś chyba byłoby za krowio w tej sypialni, jedna krowa chyba dość

ps. Podrzuć miodownika, bo smaka mam :

 

Pesteczko, byłam widziałam , musze przyznać że nic mnie nie urzekło.

 

Martahp.- tez mi się wydaje że do tego Picassa to tylko jakieś jednobarwne pasuja, bo tak to chyba „za dużo by się działo”

 

Monia – to jednak krowa może zostać?Pasi? To teraz będziemy zasłony dobierać. Do tych pierwszych poduch od rere i całości ma się rozumieć

 

To już widać skończyli sprzedaż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkulku przesympatyczny

 

ja bym tu bardzo skromnie, minimalistycznie ubrała łóżko, by już nic nie konkurowało z obrazem i krową :)

 

 

http://cdn.decoist.com/wp-content/uploads/2012/08/Ipes-House-Marcio-Kogan-25.jpg

 

Co prawda przy Twoich kolorach bardziej by mi się podobała taka krowa:

 

http://www.decodir.com/wp-content/uploads//2010/06/Moderna-Cowhide-Rug-Grey-Freckles.jpg

 

Ale Twoja także jest świetna :)

 

I teraz kolory narzuty...

 

Szara narzuta i szare zasłony pasowałyby moim zdaniem do szarej krowy:

 

http://st.houzz.com/simgs/090140300e94af27_4-5229/modern-rugs.jpg

 

a Twoja jest z brązami, więc póki co muszę pomyśleć, bo już padam na dziś, ale chyba greige :)

 

do obejrzenia trochę muciek :)

 

 

http://www.santelmodesign.com/uk/productossi.html

 

 

 

http://www.archiexpo.com/tab/cow-rug.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ( tyle się wybierałam tu do Ciebie, że teraz wyjść nie mogę hihi)

 

Nie do końca jestem przekonana co do tego, że krowa i obraz będą dobrym małżeństwem. Może lepiej z niej jednak zrezygnować i pójść w szarości, biel i błękity...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jestem przekonana co do tego, że krowa i obraz będą dobrym małżeństwem. Może lepiej z niej jednak zrezygnować i pójść w szarości, biel i błękity...

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

 

 

Dokładnie takie jest także moje zdanie, ale ja nie jestem obiektywna, bo nie przepadam za skórami.

(czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego cytat nie zawsze zaznacza mi się w ramce, mimo zastosowania opcji "odp. z cytatem??? Zmuszona jestem wówczas stosować kursywę i bardzo mnie to denerwuje)

Edytowane przez martahp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa – nie mam takich namiarów w eko z podłokietnikami, żaluzje są aluminowe a resztę wyślę priv

 

Lucka – dzieki kochana , koleczki chyba już mijają bo są sporadycznie

 

Dziewczyny cieszę się że się stroik podoba, mnie też . Martuś masz rację : piękno tkwi w prostocie. Kto ma ochotę proszę zgapiać.

Zrobiłam wianek na kominek ale wyszedł fatal error więc go raczej nie pokażę.

 

 

Czyli tak:

Monika - głosuje na czernie i szarości

Rere – szarości i niebieskie

Piu- wielkie dziękuję że znalazłaś chęci i czas aby wpaść i doradzić, wiesz jak cenię Twoje zdanie. skromnie, minimalistycznie – to idealny kierunek . Fajna ta pierwsza inspiracją którą wkleiłaś.

Piu , Pesteczko, Matruś - Dałyście mi do myślenia z tą krową, choć przyznam że jej eksmisji z sypialni dokonałabym z ciężkim sercem. Ale pomyślę nad tym, chyba najpierw dobiorę szarą narzutę i szare zasłony , potem dokupię poszewki na poduszki a na końcu wrócę do krowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...