Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

malkul-fajnie,ze znow jestes!!!!

Donice-popatrz do hurtowni ROZA -jest w Tychach na gieldzie,Goczalkowicach i Bielsku.

Mnie udalo sie znalezc duze biale ceramiczne(te w ktorych mam skrzydlokwiaty)-bardzo ladnie wygladaja na zywo i kosztowaly 19,90

Czasem maja jakies cudenka-sama poluje na biala ceramiczna wysoka;)

 

DOM OBLEDNY!!!

ACHA i dziekuje za namiary na zaluzje-dzwonilam,cena faktycznie nizsza niz gdzie indziej,poki co powiesilam zaslony;)

USCISKI DLA CALEJ RODZINY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiśka- witaj. Ja byłam kiedyś w tej hurtowni i nawet ok. niestety teraz to ja uziemiona jestem przy córci, chętnych do opieki brak więc sama rozumiesz.

Zasłony widziałam a i owszem całkiem fajnie to wygląda. Znam je z IKEA , oglądałam kiedyś wydaje się że mają dobrą jakość

 

Ivy, Rere-dziękuję w imieniu M.

 

Kakusku: koloeru nie znam niestety bo to była tak próbka dla nas , wykonaca zamawiał ja w firmie wujka, MITECH Chemia Budowlana, z żywca, więc nie pomogę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, białe donice są rewelacyjne! Ta wielkość! Ja mogłabym mieć takie nawet w salonie (gdybym miała salon:rolleyes:). Szare donice tez zapowiadają się smakowicie :popcorn: . Ja wiem gdzie u nas, w Wielkopolsce można podobne kupić, ale to zapewne Ciebie nie urządza.

A..... I przekaż mężowi, że się tu zachwycamy efektami jego pracy :). Naprawdę wykazuje się niesamowicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Martuś :) te białe są naprawdę fajne:) duże i fajna jakość:)

Mąż byłby dumny jak Paw gdyby czytał Wasze pochwały. Wiecie jakl to faceci , rosną wtedy :p:p:p;);)

 

A tu kolejny DIY czyli oświetlenie liniowe na antresoli, w środku wiaomo ledziki.

Rysunek1.jpg

Rysunek2.jpg

 

 

Takie same jeszcze będą w sypialni, na razie tylko dziury straszą:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...