Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Lucka6- krzesła są mega wygodne, dobrze się czyszczą (raz w tygodniu przeciera je mój 6 letni mężczyzna, wszystko schodzi). Faktycznie jak ktoś nosi spodnie z kieszeniami na popie to może zaczepić się o te guziki. Ja nie noszę więc nie mam problemy mój małż czasem dżinsami przyhaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spireo-ja taki laik mam zatwierdzić, zawstydzasz mnie kochana. Ale poślij jak przygotujesz to mojemu M. dam do sprawdzenia, hihihihihi

Jest przy tym roboty jak i przy wszystkim zresztą, ale nie ma to jak samemu zrobić. Nie dość że taniej to i porządnie bez fuszery.

Elektryczny pomocnik czyli wiertnica spalinowa - wypożycza się z wypożyczalni narzędzi. U nas na dobę to koszt ok. 120zł.drewno to termodrewno z tartaku stefan włoszczakowice bodajże. Polecił mi Robert Sitek architekt który też buduje ma swój wątek na FM (na pewno kojarzysz).

Na elewacji tez mamy termodrewno z tego tartaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rere - SPECIAL FOR YOU

 

Jakie masz wymiary szafek kuchennych dolnych? O wysokość mi chodzi ( mierzone z blatem). Odpowiedź : 86cm mierzone od podłogi do górnej krawędzi blatu(my jesteśmy raczej niscy ja mam 156cm ) same szafki są wysokie na 70cm a cokół miał chyba 10cm.

 

Odstęp pomiędzy blatem a parapetem: 30cm

 

 

Okno w kuchni : długie poziome ma 60x210cm zaczyna sie na około 115-120cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spireo-ja taki laik mam zatwierdzić, zawstydzasz mnie kochana. Ale poślij jak przygotujesz to mojemu M. dam do sprawdzenia, hihihihihi

Jest przy tym roboty jak i przy wszystkim zresztą, ale nie ma to jak samemu zrobić. Nie dość że taniej to i porządnie bez fuszery.

Elektryczny pomocnik czyli wiertnica spalinowa - wypożycza się z wypożyczalni narzędzi. U nas na dobę to koszt ok. 120zł.drewno to termodrewno z tartaku stefan włoszczakowice bodajże. Polecił mi Robert Sitek architekt który też buduje ma swój wątek na FM (na pewno kojarzysz).

Na elewacji tez mamy termodrewno z tego tartaku.

 

No właśnie jeśli sami zrobimy, to może uda się w tym roku, bo robocizna odpadnie.

Sprawdziłam tartak - to Włoszakowice. To w okolicach moich rodzinnych stron, więc będę mogła podjechać i pooglądać :)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoosiemdziesiąt :).

Wszyscy mówili, że będzie za wysoko. Powiem wam, że nawet o jeden cm bym nie obniżyła. Razem z P. jesteśmy z tej wysokości cholernie zadowoleni. Jak stanę przy blacie i zegnę łokieć to mam przysłowiowe 10 cm. I to jest idealna wyoskość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucka6- krzesła są mega wygodne, dobrze się czyszczą (raz w tygodniu przeciera je mój 6 letni mężczyzna, wszystko schodzi). Faktycznie jak ktoś nosi spodnie z kieszeniami na popie to może zaczepić się o te guziki. Ja nie noszę więc nie mam problemy mój małż czasem dżinsami przyhaczy.

 

Dzięki malkul :)

 

a napiszesz gdzie kupowałaś i czy była wersja z drewnianymi nogami?

 

pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas robota wre :

warzeniki w trumienkach

[ATTACH=CONFIG]184277[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184278[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184279[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]184280[/ATTACH]

Wow, ale trumienek!!!

 

Malkul, a napiszesz po co robią te kolejne warstwy w trumience? Bo ja kompletnie zielona w temacie jestem..

 

I czy w trumienkach jest wygodniej mieć warzywa czy chodzi o efekt głównie wizualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...