Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lucka - :cool::Ddaj i fotki i namiary na to krzesło jak sie zwie i gdzie nabyć?

 

To jest Danchair, ja kupiłam na amazonie brytyjskim, przysłali mi w ciągu 3 dni:

 

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B001CIZCM0/sr=8-1/qid=1369513399/ref=olp_tab_all?ie=UTF8&colid=&coliid=&me=&qid=1369513399&seller=&sr=8-1

 

To krzesło rośnie z dzieckiem, nadaje się już od niemowlaka - więc może wykorzystałabyś też dla córeczki :)

 

Obejrzeć w Polsce można np. w świecie dziecka

 

Można tak ustawić siedzenie i podnóżek żeby w postawie między kolankami był kąt prosty, wtedy to jest chyba tak jak trzeba

 

Moje dzieci mówią że jest bardzo wygodne :)

 

Są tez dostępne na allegro, ale w wyższych cenach

 

Konkurencyjny model to Trip trapp Stokke, ale koszt już zupełnie inny

 

poczytaj sobie o nich w internecie, mój mąż był sceptycznie nastawiony ale ostatecznie dał się przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni:

instrukcja

 

Kupić rurę kanalizacyjną PCV (my mamy fi=300), następnie dociąć na odpowiedni rozmiar(nasza ma 100cm), dno PCV gr.10mm wycięte wyrzynarką wkleić za pomocą kleju do PCV np. COSMAFEN PLUS.

Przygotowanie do malowania: wyszlifować papierem ściernym wodnym o gramaturze 400 lub 600, następnie nałożyć kolejno natryskowo: podkład do plastików PRIMER, podkład akrylowy biały kryjący, po wyschnięciu przeszlifować papierem wodnym 400 do uzyskania gładkiej powierzchni, ostatnia warstwa to lakier samochodowy półmatowy. akrylowy.

 

Koszt wykonania jednej donicy wys. ok. 100cm z zastosowaniem powyższych materiałów to ok. 130zł

 

A w śodku jakieś 25cm od góry jest jakby drugie dno też z PCV gr.10mm wycięte wyrzynarką wklejone za pomocą kleju do PCV np. COSMAFEN PLUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...