Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Pojawiam sie i znikam ;)

 

 

Zapraszam na fotki ogrodu (jeszcze bez trawnika co prawda ale już cieszy oko)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?180414-Ogr%C3%B3d-tworz%C4%99-nowoczesny-czyli-wewn%C4%99trzna-walka-jak-nie-zosta%C4%87-kokoszk%C4%85/page18

 

 

i zajawka:

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=265933&d=1402996890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
mój ..... coś tam się robi ale ciagle mnie ogranicza brak ogrodzenia aby zacząć tak z kopyta, no i też kasa bo mam pomysły i mogłabym je zrealizować ale tak jak napisałaś, taczka i dawaj, no nie mam aby komuś za to zapłacic, więc też pewno będę z taczką latać, zresztą do tej pory też wszystko sami, no ale jeszcze kasa... a wogóle to moje plany życiowe sie pozmieniały o 180 stopni i teraz marzę o kupnie działki nad morzem i jakoś temat ogrodznia znowu upadł :bash::bash: robię to co nie wymaga kasy, wczoraj sadziłam brzozy ukradzione z lasu ale ciiiiii.......:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie ze wrocilas bo dzieki Tobie od wczoraj moge sobie oczy nacieszyc :yes: Slicznie to sobie wymysliliscie i zrealizowaliscie bo jestem pewna ze zarowno mebelki na tarasie jak i super kacik ogniskowy to robota Twojego mezulka (ech czemu ja nie mam takiego szczescia ;))

Malgos te donice stakowe wogol domu jakos "kotiwczyliscie " w glebie czy zostaly obsypane i wsio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalam i naprawde powinniscie sie zastanowic nad dorabianiem do pensji :yes: Albo otworyzc wlasna dzialanosc i robic takie cudenka .

Wiesz az nie chce sie wierzyc ze taki laik ( widzialam Twoj pierwszy wpis przy zakladaniu ogrodu ) stworzyl taki cudasny ogrod.

Masz niewatpliwie zdolnosci i serce do tego dlatego zycze aby ogrod z kazdym rokiem odwdzieczal sie Wam za wylany pot i bable na rekach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...