Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam się nie śmiało :oops:

Wczoraj przez przypadek trafiłam do Twojego dziennika, dzisiaj przebrnęłam do ostatniej strony.

Masz domek bardzo gustownie urządzony, dobra robota!

Gratuluję!

Przy okazji zapytam :)

O lustro w łazience z czerwonym blatem. Gdzie można takie lustro nabyć, i czy ja dobrze widzę, ono jest podświetlane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, oglądanie wklejanych przez Ciebie zdjęć działa na mnie niemal terapeutycznie :) Ta prostota, czystość, realizacja świetnych pomysłów - oj widać, że ten dom kochacie, ale to już chyba pisałam. A gdy zobaczyłam meble ogrodowe...Wszystko u Was takie hm...estetyczne i gustowne. Wzór do naśladowania.

Wyszła laurka, ale napradę tak myślę

Jest pięknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Lustro podświetlane świeci całe koło, kupic się nie da mój em robił:)

 

Ojej, nie zauważyłam odp.

Dzieki,

A jeszcze spytam, szukam takich oczek wpuszczanych w sufit, zauważyłam, że Ty równiez pytałaś o te same :) Chodzi mi o te

lira.jpg

Masz te z Lira czy coś innego? Zdradź jakie masz i czy jesteś zadowolona z nich ?

Ja mam w salonie aż 8 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

 

Wieki się nie logowałam na forum, ale jak zobaczyłam TWÓJ ogród to musiałam. MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!

Ja mam projekt ogrodu nowoczesnego, ale robimy etapami bo kasy brakuje, ale co się odwlecze... Męża zazdraszczam (sorry Konieczko łobuzie i leniu) w przyszłym roku planujemy taras, już wiem skąd zaczerpnę inspiracje

 

No to mam co czytać przez najbliższe kilka dni

 

Całuski

Aśka

 

Ps. A mogę poprosić linka do ogrodowiska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Malkul,

jak zwykle fantastycznie i fenomenalnie!!!!!!!

 

Jaki masz kamień na kominku? To carrara?

Jak się sprawdza - nie brudzi od dymu i sadzy, tj. można bez problemu doczyścić kamień?

Ja mam biały kominek - pomalowany farbą - ale to nieporozumienie, okropnie się brudzi:(

 

i skąd te super kinkiety obok kominka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...