Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

Witajcie laseczki:) Wróciłam wczoraj w nocy z Warszawy.

Z krzesłami:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Dwa pomarańczowe i 4 białe, bardzo wygodne. :yes: Jednak wzięlismy te na metalowych nózkach, mąż się uparł i i też te drewniane to raczej brzoza niż dąb. balismy się że gryzło by się z drewnem stołu.

bravo dla M . mi też się widzą metalowe bardziej!!!! i do twojej kuchni bardziej pasują:yes:

 

a te smalto cudne, super będą wyglądać u ciebie!!! szukaj vczegoś w tym stylu, przeciez nie musi być smalto

 

znam tą Panią, mam tą Panią:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieńdobry, przybiegłam z wątku kuchennego po oblukaniu fotek kuchni :)

 

Fajowa jest - i baardzo podobna do tej którą sobie zaplanowałam :yes: Układ taki sam i kolorki... - jakie są jej wymiary? I też mam takie poprzeczne okno :cool:, tylko nieco krótsze chyba. A'propos tegoż okienka - jakie ono jest duże? To fix jest, prawda? Te szafki nad nim na jakiej są wysokości od blatu?

 

 

I świetne te niektóre krzesełka wcześniej wklejane - właśnie szukam inspiracji, więc będę zerkać na nie i ew. pozwolę sobie pomęczyć (jeśli można) o źródła :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Mila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam klamki która wygląda podobnie do tej poniżej

http://ekskluzywneklamki.pl/files/total_EL.jpg

 

 

ale tyle nie kosztuje :( Pomóźcie coś namierzyć :)

 

wprawdzie juz troche czasu minęło, ale ja chciałabym rzucić mała uwagę na temat takiej klamki. Mam z takim klamkami na co dzień do czynienia - w pracy. Boli mnie dłoń nawet na widok zdjęcia tej klamki - sa okropnie niewygodne i nieprzyjemne w uzytkowaniu, wcinają sie w dłoń, są nieergonomiczne - trzeba użyć dużo większej siły aby otworzyc drzwi niz przy normalnie wyprofilowanej klamce. Tak więc nie musisz żałować, że ta klamka jest taka droga, bo nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika smalto cudne ale mała średnica boję się że się zgubi, a t w tym stylu cięzko znaleźć coś sensownego

 

Milek witam Cię u siebie, okno poziome nad blatem to fix narożny małe ma 60*60 a duże poziome ma 60*200, krzesełka maja we właściowściach obrazka źródło skąd pochodzą. Inspiruj się po to jest forum, zapraszam częściej.

 

Zielony ogród – no widzisz zatem nie załuję , tak sobie też o tym pomyślałam bo z reguły te kwadratowe i prostokątne nie leżą za dobrze w ręku. Nie ma jak to cos okrągłego. Już zresztą zakupiłam inne, te co zawsze mi się podobały i zawsze będą w modzie: Klamka 2002Q 16 szyld kwadratowy stal nierdzewna inox Image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zapadła decyzja odnośnie lampy: kupujemy Smalto potrójna, wykorzystamy klosze bo są piękne , mąż przerobi rozstaw aby stół był lepiej doświetlony .

http://nokautimg3.pl/p-6e-e6-6ee67d136a3e1b77c5752fc846257662500x500/lampa-wiszaca-potrojna-smalto.jpg

 

Rere dziękuję.

no i piękne będą te smalto x3:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wymiary okna - moje jest takie samo na wysokość ale krótsze - 180cm. Otwierane mam i kiełkuje mi od pewnego czasu pomysł, żeby jednak je wymienić na fixa, bo mi tej szybki jakoś mało...:rolleyes: Tym bardziej, że też mam obok takie wyjście tarasowe...

 

A napiszesz mi jeszcze na jakiej wysokości masz te szafeczki nad oknem?

 

 

Inspirki będę wykorzystywać i zaglądać po kolejne, bo mamy podobny gust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Skradam sie tu po cichutku (bo bez fotek-niestety:oops:)

Milek mam dla ciebie wymiary: blat mam na wysk.85cm od podłogi, potem będzie 30 cm szyby, potem zaczyny się okno wys.60c, a potem do sufitu szafki wysokie na ok. 80cm. Zatem 85+30+60=175cm czyli wychodzi ze dół górnych szafek zaczyna się gdzieś na około 175cm.

Powiem ci szczerze ze u nas to akurat regulowała wysokość umiejscowienia okna , ale ja jestem mała kobitka i musze koniecznmie kupić sobie jakiś piękny stołek, taborecik lub inne czarostwo aby dosięgac do górnych półek.:mad:

 

kakusek - mamy dwie łazienki jedna w bieli a druga rudo-biała. neistety obie niedokończone więc wstyd foty wstawić na razie.

Ale mogę wstawić inspirację dla mojej górnej łazienki:

http://www.bathroomdesignsidea.com/wp-content/uploads/exclusive-home-Spa-picture-design-from-Sieger-Design-and-Dornbracht.jpg

W zamyśle ruda glazura +biała cała reszta.

 

Ola - teraz widze :) fajny zwisek, bedziesz dawała białe?

 

Rere-obiecuję być grzeczną

 

Idę zamawiać lampę , bo wczoraj nie miałam wolnej chwilki. dziś znów pranie i pakowanie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...