Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Bursztyna"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jedynym rozwiazaniem byłoby jeszcze jedno tacierzyńskie, no ale tak na zamówienie się przecież nie da :D

 

Może ten drugi z JM jakoś Cię wspomoże :D

 

Sklepienie ciekawie wygląda, zaolejuję tylko środek, zostanie naturalne drewienko, do tego skóry na ławkach, jakieś rogi karibu czy innego bawołu i będzie niezła miejscówka na imprezki :D

 

Znaczy piszesz że zlot forumowiczów organizujesz :D

 

ten kot to jakiś gatunkowy markowy czy kot marki kot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem jaka jest kolejość uzyskiwania długiego urlopu tacierzyńskiego, bardzo mozolny proces, a ja potwornie zarobiony jestem, sił człowiekowi już brakuje, starość nie radość :D. Ten z Monstera niech się bierze za swoją Zośkę, sam obrabiam swój ogródek :D. Kocisko jest czystej krwi syberyjskie, rasowiec hodowlany :). Focie będe wklejał jak tylko ten diabeł tasmański da się sfotografować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też poproszę o linka do tych mebelków, bardzo fajnie wyglądają.

może mężowi w piwnicy zrobię kącik,

 

teraz wchodząc do jego pokoju cisną mi się same bluzgi i nie jest to motyla noga. Nie wiem jak można mieć taki pierdolnik, jak można w takim pierdolnik przebywać, nawet odkurzyć tam nie mogę, brrrrrrrrrrrr

 

Matko kotki oczywiście nakarmione, wymiziane, śpią sobie w kocim domku. Malusieńkie są, jeszcze kilka tygodni z mamą powinny być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też poproszę o linka do tych mebelków, bardzo fajnie wyglądają.

może mężowi w piwnicy zrobię kącik,

 

teraz wchodząc do jego pokoju cisną mi się same bluzgi i nie jest to motyla noga. Nie wiem jak można mieć taki pierdolnik, jak można w takim pierdolnik przebywać, nawet odkurzyć tam nie mogę, brrrrrrrrrrrr

 

To jeszcze tam odkurzać chcesz?? Mój teraz robi pierdolnik z całego domu, ale już mu zapowiedziałam, że w nowym ma być porządek, za to będzie miał swój pokój i tam może nawet zwinięty razem z kablami, gaciami i psami siedzieć, nie będzie mnie to obchodzić.

 

Matko kotki oczywiście nakarmione, wymiziane, śpią sobie w kocim domku. Malusieńkie są, jeszcze kilka tygodni z mamą powinny być :(

Bidusie. Ciekawe gdzie jest ich matka? Zazwyczaj to kotka przyprowadza miot a takie maluchy same nie chodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosi mi ten kurz po całym domu :bash: Odkurzacz jako tako nie chce, tylko chociaż wjechać i tak z grubsza przelecieć odkurzaczem.

 

No własnie nie wiem skąd te kotki, czy ktoś je podrzucił :bash: czy kotka je przyprowadziła, a może ich tatuś, bo podobne do kocurka, którego widuję w okolicy. no nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajcik dokładnie od tego producenta i sprzedawcy na Alledrogo kupiłem swoje stoły. Spółdzielnia inwalidów z Olsztyna, fajne wykonanie, pięknie było wszystko zapakowane, misterna wręcz robota, wszystkie elementy idealnie ze soba pasują. Co do ceny, przerobiłem przez ponad rok wszystkie możliwe opcje, upierdliwy jestem strasznie i nie znalazłem lepszej oferty niż ta którą wybrałem. Ceny mebli warsztatowych powalają na kolana czasami, stół w najbogatszej wersji z dwunastoma szufladami kosztował mnie 1287zł. Producent ma też trochę tańszy model z innymi frontami, ale wystające uchwyty nie bardzo mi odpowiadały. Sporo pierdół już tam upchnąłem, powoli zaczyna się robić porządek w garażu, a i wizualnie nieźle to wygląda. W przyszłości będę tam spędzał sporo czasu, także jaskinia musi być prima sort :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kociaczek słodziaszek ;-)

Mam pytanko jakiej głebokości jest ten stoł warsztatowy ?? i jakiś namiar jesli można ;-)

 

namiary trzy posty wyżej..

a co do zająca to pozabezpieczaj dokładnie wszystkie drzewka owocowe ;) - u nas po sąsiedzku w paletach też się zagnieździł.. wszyscy byli zachwyceni do pierwszej zimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszedł domek grillowy :yes:

Jestem pełna podziwu, zwłaszcza że robiłeś go sam.

Nasze gonty kładliśmy we dwoje, tzn. mąż na drabinie na dachu a ja na dole zdzierałam folie i gotowe do kładzenia podawałam, więc kilometrów po drabinie nie musiał robić.

No i tą pierwszą warstwę nie obcinaliśmy tylko układaliśmy wycięciami do góry.

Gonty są genialnym wynalazkiem. Nie dość że pięknie wyglądają to jeszcze są wytrzymałym materiałem. Na altanie leżą prawie 10 lat, przeszły mroźne zimy, śnieżne zimy, upalne lata i wyglądają jak wczoraj położone.

 

Kota Twoja przeboska a zajączek przesłodki :D

 

Ps. Wreszcie przeczytałam cały Twój dziennik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zająca to pozabezpieczaj dokładnie wszystkie drzewka owocowe ;) - u nas po sąsiedzku w paletach też się zagnieździł.. wszyscy byli zachwyceni do pierwszej zimy..
No tak, nie ma to jak młodziutka kora z drzewek owocowych zimą. Zajączek gdzieś się ulotnił, ale pewnie jeszcze wróci, także jak najbardziej wpisuję zabezpieczenie drzewek na listę "trzeba koniecznie zrobić".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wreszcie przeczytałam cały Twój dziennik :D

 

i tak najciekawsze rzeczy o Artixie są w Twoim dzienniku :D

 

No tak, nie ma to jak młodziutka kora z drzewek owocowych zimą. Zajączek gdzieś się ulotnił, ale pewnie jeszcze wróci, także jak najbardziej wpisuję zabezpieczenie drzewek na listę "trzeba koniecznie zrobić".

 

ano.. jak się ulotnił to znaczy że ogrodzenie da się przejść.. i może wrócić.. z rodziną i kumplami :D..

ostatnio u sąsiada widziałem że zamiast plastikowej siatki skrzynki drewniane bez dna ponakładał na drzewka i tuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...