Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Warto to dołożyć do silnika Kawasaki lub Hondy ;-)

jak ma być chińczyk no name to oczywiście lepszy B&S.

A B&S ma chyba kilka zakładów w CHRL, więc wątpię żeby to były tylko 750 DOV. Zawsze można zadzwonić do Chabina i ich po prostu zapytać:

 

http://chabin.pl/kontakt/

 

:-D

 

p.s

Ja nic nie sprzedaje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kawasaki warto ale do Hondy to już bym polemizował,ale pisząc na temat wolę jednak B%S,ta Firma będzie a Chińskie nigdy nie wiadomo dziś są jutro ich nie ma chociaż cena jest niższa zawsze znajdą swoich zwolenników i jak tu kolega powiedział marża na częściach jest nie 20-30% tylko minimum 60%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

Dziś zrobiłem kolejny objazd po sklepach i marketach w celu zakupu kosiarki i sprawa wygląda następująco

1. Oleo-Mac GV53 TK Allroad 4 silnik Emak K800 OHV - cena 1500 zł

 

2. Oleo-Mac GV 53 TBX ALLROAD 4 silnik B&S Seria 625 - cena 1700 zł

 

3. Castel Garden -XC 53 BSW4 silnik B&S 650 EXi series Ready Start - cena 1350 zł

 

Gdzie zajadę to każdy mówi co innego

w jednym serwisie powiedzieli zeby brać z B&S

w kolejnym gość który ma same oleo -mac sprzedaje i serwisuje powiedział ze nie warto dopłacać do B&S i zeby brać Emak ponieważ sprzedaje ich dużo i niema z nimi problemów

znowu w innym gdzie gosć miał z pięci firm kosiarki (min. oleo mac) mówił, że obudowa w OLEO MAC to tragedia

i bądź tu człowieku mądry

 

Każda opinia będzie mile widziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w Oleomacu obudowy są słabe ale przy odrobinie szczęścia można trafić na "żle wykonaną" czyli lepszą,silnik wiadomo Chiński bez rewelacji ale i nie najgorszy i trzeba dbać o paliwo bo zaraz serwis zarobi,ogólnie jakość na poziomie średnim,ponadto piasta noża jest aluminiowa więc jak lekko nawet w coś uderzysz to zaraz będzie do wyniany,niektórzy wymieniają te piasty 3-4 razy e sezonie

 

Widzę że mamy tu "psychofanatyka"który za wszelką cenę stara się wynieść pewną markę na wysokość "Jarusia"w pewnym obozie,no coż każdemu wolno pisać co uważa za stosowne lub jak ma w tym własny interes ale kosiarką roku to nigdy nie było i ne będzie z tą jakością wykonania i na szczęście ludzie na poziomie nie dadzą się nabrać

Edytowane przez zagorski-tomasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy dobrym pomysłem będzie zakup kosiarki w Castoramie. Kosiarka oczywiście markowa AL-KO ale czy warto w casto.

 

Firma jak najbardziej tak ale dla tego że w Castoramie to ja bym nie kupował,lepiej iść do dealera i tak dokonać zakupu przynajmniej jak dobry dealer to wszystko ci wytłumaczy i pokaże aby kosiarka jak najdłużej działała bezproblemowo,podejrzewam że u dealera zapłacisz tyle samo a i sam model kosiarki będzie świeży bo do marketów często dają to czego sprzedać nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma jak najbardziej tak ale dla tego że w Castoramie to ja bym nie kupował,lepiej iść do dealera i tak dokonać zakupu przynajmniej jak dobry dealer to wszystko ci wytłumaczy i pokaże aby kosiarka jak najdłużej działała bezproblemowo,podejrzewam że u dealera zapłacisz tyle samo a i sam model kosiarki będzie świeży bo do marketów często dają to czego sprzedać nie można
Tak myślałem, tylko w moim mieście nie ma dealera al-ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL-KO super kosiareczki,dopracowane pod każdym względem,funkcjonalne i sporo nowinek technicznych pomagających w komfortowym koszeniu,produkowane w Austrii,jak wspomniał kolega brać w sklepie stacjonarnym lub przez internet a nie w markecie

 

A pan rustin faktycznie żadnych konkretów tylko jakaś dziwna niczemu nie służąca reklama,słownictwo też niczego sobie,jakieś ziółka proponuję na uspokojenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie michalbyk a jakież to konkrety pan podał ? Super nowinki i produkcja w austrii ? Chyba jak im tam zawieziesz , żeby ci ja złożyli z chińskich części.

 

99% opinii w tym temacie to wpisy ludzi którzy się nie zajmują kosiarkami tylko na własnych doświadczeniach bazują.

sam mam kosiarkę olemaca i tak samo mogę pisać, super wykonanie, lekka, plastikowy kosz dzięki czemu lepiej nabijany do trawy, do odpalania nie potrzeba żadnej siły, wystarczy pociągnąć delikatnie starter i pali co jest plusem dla kobiet. Nóż do mulczowania itd itp.

Lepsza opinia panie byczku ?

 

powtarzam sprzedawczyki, nie muszę nic reklamować bo nie handluje niczym , jest to moja opinia i jak ktoś chce skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nowinki i produkcja w austrii ? Chyba jak im tam zawieziesz , żeby ci ja złożyli z chińskich części.

.

 

Nawet nie wiesz co piszesz,twoja wiedza kończy się na tym co ci inni powiedzą lub to co chcesz usłyszeć i do końca życia będziesz myślał że to prawda,zero praktyki,nie dopuszczasz myśli że "kupiłeś" coś niższej klasy niż AL-KO i widać zazdrość cię zżera,to jest to co Polaków wyróżnia,jak go oszukują to myśli że prawdę mówią i odwrotnie i,to teraz widać z ciebie wyłazi,nie przejmuj się jak ci się ta co masz rozsypie to zawsze będziesz mógł kupić AL-KO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co reklamować bo nic nie sprzedaje w przeciwieństwie do ciebie, wiec zmień majty synku

 

Nie chciałbyś mieć takiego "synka"buraczku bo wpie....dol co dziennie byś dostawał,tak jak pisze kolega micbyk nie wyżywaj się na innych żę masz nabyłeś coś słabszego( a może nie nabyłeś tylko popeline robisz) kto cie tam wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...