Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zostało tylko 5:)

2.toro 29732

3.toro 20954 napęd na przód , nie wiem czy się sprawdzi , silnik fajny mocny lepszy chyba niż w tej wyżej toro

z tych dwóch toro co się lepiej sprawdzi?

4. al-ko 525 highline sp premium

6. Stiga SQ 53, silnik stigi i Stiga sqb silnik b&s 675

Myslicie że toro będą naprawiać w każdym serwisie czy sobie nie poradzą?

Edytowane przez sebastian88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja zapytam czy jest duża różnica w silnikach

 

BS675EX (190cce) porównując z serią Brigs&Stratton 875EX

 

kosiarek z silnkiem BS675EX jest sporo na rynku natomiast z wyższą serią to albo markowe po 3-4k albo chińskie + dobry silnik

wiem że kupując chiński mam słabsze elementy eksploatacyjne i się z tym liczę ale pytanie do użytkowników czy te silniki się tak znacząco różnią ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w sprawie kosiarki ogród do ok 1000m2 trawy wybrałem wstępnie coś takiego Naca LS46-575-HS

opinie w necie dobre ( ale może to sprzedawcy teraz nigdy nie jest się pewnym ) parametry też no i cena na allegro za 1058pln z przesyłką i gwarancja door to door . Cena mi odpowiada i chętnie nie wydałbym więcej niż do ok 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51.6 sp b plus odpada bo maja te silniki co niby oleju nie każa wymieniać nie chcę tego, mogę się mylić.

Zamówiłem, dziś przyszła. Niestety przeszła burza więc dziś jej nie odpalę, ale przynajmniej spokojnie złożę. Na Allegro Bimex sprzedaje w cenie 1699 z gratisową wysyłką- moim zdaniem to super cena (ja u nich w sklepie zapłaciłem + 64,29 za wysyłkę i płatność kartą :(

Edytowane przez tomekwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL-KO jest bardzo dobrym wyborem,wprawdzie powinno sie kupowac u normalnych dealerow a nie w takich Firmach bo moze sie okazac ze grwarancji nie bedzie

 

A co to niby za firma? Kosiarka z oryginalnej dystrybucji, z podpita kartą gwarancyjną. Serwis mam jakby co u siebie.

Edytowane przez tomekwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 lat mam kosiarkę spalinową firmy NAC. Ogólnie jest ok. Jednak producent mógł bardziej się postarać o elementy "wykończeniowe".

Do silnika nie mam uwag. Musiałem natomiast wymieniać linkę bo się zerwała (linka od samobiegu), gąbka na uchwycie też została zdjęta bo zaczynała się strzępić. Jednak największy problem to zbyt mały otwór przez który trawa wpada do kosza. Często się on zapycha i trzeba go przeczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję kupić kosiarkę spalinową do ogródka 600m^2 w miarę równy.

Kosiarka musi posiadać funkcję mielenia, kosz i regulację wysokości koszenia.

Zastanawiałem się nad

NAC LS42-375,

GARDEN HS46BNC

LV46T-C6

Faworyt GYK46N139

LIDER GK48N200-4W1

XC48GW4

NAC T475

AGROPARTS HG460SMH-S

NAC LP42-450E

Któraś z nich jest warta uwagi? Jak nie to czy możecie polecić coś innego?

Edytowane przez gouran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 lat mam kosiarkę spalinową firmy NAC. Ogólnie jest ok. Jednak producent mógł bardziej się postarać o elementy "wykończeniowe".

Do silnika nie mam uwag. Musiałem natomiast wymieniać linkę bo się zerwała (linka od samobiegu), gąbka na uchwycie też została zdjęta bo zaczynała się strzępić. Jednak największy problem to zbyt mały otwór przez który trawa wpada do kosza. Często się on zapycha i trzeba go przeczyścić.

 

dzięki za odpowiedź - może ktoś jeszcze mógłby coś napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie do praktyków.

 

Przybyło mi 16 arów, które muszę kosić. Narazie rośnie tam na części dziko trawa, część właśnie obsiałem bo była równana ale zamierzam ją doprowadzić do stanu aby można było kosić kosiarką spalinową.

 

Jakiego producenta szukać kosiarki spalinowej

 

Jakie parametry są wskazane?

 

 

Wolałbym raczej bez kosza a co się z tym wiąże z wyrzutem bocznym.Chyba, żę wyrzut tylny ale taki aby nie waliło po nogach.

 

Z tego co się orientowałem to dobrze jakby był silnik Briggs&Stratton.

 

Cena jaką akceptuję to do 1500 zł ale musi to być już dobry sprzęt...

 

Ogólnie zależy mi na ukierunkowaniu abym wiedział za czym rozglądać się...

Edytowane przez przemty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o oleo mac g53 pbx comfort? Na silniku emka 800? Wczoraj zjezdzilem cały wrocław, oglądałem i husqvarna i stiga, nawet john deere. Byłem w dwóch serwisach co też handlują oleo mackiem i mnie przekonali. Okazało się, że 3km ode mnie jest też bardzo duży punkt, na stanie mielo z 30 kosiarek, i wziąłem tą g53, za 1150, i do tego pierwszy przegląd gratis, i olej na podmianke po pierwszych 5h też dali gratis. Z wyglądu strasznie prostacka, w porównaniu np do husqvarny, ale za podobną musiałbym dać z 500zl więcej. Poza tym to ma kosić a nie wyglądać.

 

Dla tej kosiarki przewidziane ok 600m równego, bez kamieni trawnika.

Dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje toro 20955 mam nadzieję że będę zadowolony:)

 

Za te pieniądze można wybrać lepiej,Toto nie oferuje tu nic ciekawego poza wysoką ceną,z tego co pamiętam to nie ma nawet łożyskowanych kół w cenie 2500 można już kupić kosiarkę z napędem dyferencjał w obudowie aluminiowej,to Toro powinno kosztować max 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o oleo mac g53 pbx comfort? Na silniku emka 800? Wczoraj zjezdzilem cały wrocław, oglądałem i husqvarna i stiga, nawet john deere. Byłem w dwóch serwisach co też handlują oleo mackiem i mnie przekonali. Okazało się, że 3km ode mnie jest też bardzo duży pun

kt, na stanie mielo z 30 kosiarek, i wziąłem tą g53, za 1150, i do tego pierwszy przegląd gratis, i olej na podmianke po pierwszych 5h też dali gratis. Z wyglądu strasznie prostacka, w porównaniu np do husqvarny, ale za podobną musiałbym dać z 500zl więcej. Poza tym to ma kosić a nie wyglądać.

 

Dla tej kosiarki przewidziane ok 600m równego, bez kamieni trawnika.

Dobry wybór?

 

Husqvarna ma to do siebie, że kosi i wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...