Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej

A kupiłeś NX90S czy NX90V ?

(Też przymierzam się do snappera)

 

Wzialem vke, z kilku powodow, napisze w kolejnosci od najwazniejszych

I tak przekroczylem budzet, chcialem 1500 max 2000zl, ta kupilem za 2200, do eski musialbym jeszcze doplacic

 

Vka ma mocniejszy silnik

 

W esce rozrusznik mnie nie przekonuje, tzn bardziej brak awaryjnej linki, nie chce prsed koszeniem pamietac zeby naladowac, staneloby natym ze aku bylby ciagle w ladowarce

 

I tak vka do wielkosci mojeg trawnika wyglada jakbym pozyczyl od zakladu utrzymania miasta :) strasznie wielka, przynajmniej w porowbnaniu do poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz podejście podobne do mojego.

To jeszcze napisz (może być na priv) gdzie kupiłeś V-ke za 2200 :)

 

Żadna tajemnica, z tego linku co wrzucilem na poprzedniej stronie, do konca roku mieli promocje, ale z tego co mowil mial oststnia sztuke. Ale zadzwon, powiedz ze z polecenia i jak ci sciagna w tej samej cenie to wezmiesz, gosc calkiem ogarniety i do dogadania (mimo ze dzwonilem juz w tym roku to sprzedal mi w tantej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechal snapperek, pierwsze wrazenie bardzo pozytywne, w pierwszym dityku duzo porzadniejszy od inbych kosiarek nawet w podobnym albo wyzszym budzecie. Na razie jej nie odpalałem, nie chce mi sie bawic w spuszczanie paliwa, poczekam do pierwszego koszenia i wtedy zdam dokladna relacje

 

I bardzo dobrze że teraz nie odpalałeś bo nie ma takiej potrzeby,w trakcie wymieniać olej,ostrzyć nóż,czyścić pod spodem ,pod osłoną paska napędu i kosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że teraz nie odpalałeś bo nie ma takiej potrzeby,w trakcie wymieniać olej,ostrzyć nóż,czyścić pod spodem ,pod osłoną paska napędu i kosić

 

Pobite gary :) nie wytrzymałem i zalałem troszke paliwa żeby zobaczyć czy działa i jak jeździ, do mojego chodu jedzie na 2, jak dam na 6 to dobrze trzeba nogi naciągać, ktoś o krótszych nogach prawie musiałby biec. Paliwo wypaliłem, pochodziła z 5min i padła, i poszła do domku czekać na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziła mi po głowie kosiarka z napędem 50-51cm. Jest styczeń to trafiła się makita 48 cm. Bez kosza, ale z funkcją mulczowania i bocznego wyrzutu. Bez żadnych wodotrysków, bez napędu ale waga to 24kg a cena 600zł więc jak nie kupić. Silnik bez szału bo B&S 500 ale jakiś czas pochodzi :) Ma obrabiać 1800 metrów działki minus zabudowa, ogródki, iglaki itp. bzdety więc myślę że da rade:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziła mi po głowie kosiarka z napędem 50-51cm. Jest styczeń to trafiła się makita 48 cm. Bez kosza, ale z funkcją mulczowania i bocznego wyrzutu. Bez żadnych wodotrysków, bez napędu ale waga to 24kg a cena 600zł więc jak nie kupić. Silnik bez szału bo B&S 500 ale jakiś czas pochodzi :) Ma obrabiać 1800 metrów działki minus zabudowa, ogródki, iglaki itp. bzdety więc myślę że da rade:)

 

Na pewno na jakiś cas wystarczy dopóki nie stwierdzisz że dość się już nachodziłeś pchając kosiarkę,jeśli działka jest rekreacyjna to wyrzut boczny jak najbardziej ale jak jest to działka przydomowa to raczej z koszem,wtedy trawa jest o niebo ładniejsza a jak jeszcze ktoś ma małe dzieciaki to tylko z koszem,kultura koszenia dotarła już do naszego kraju i kosiarek z wyrzutem bocznym sklepy sprzedają śladowe ilości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobite gary :) nie wytrzymałem i zalałem troszke paliwa żeby zobaczyć czy działa i jak jeździ, do mojego chodu jedzie na 2, jak dam na 6 to dobrze trzeba nogi naciągać, ktoś o krótszych nogach prawie musiałby biec. Paliwo wypaliłem, pochodziła z 5min i padła, i poszła do domku czekać na wiosnę :)

 

Hahahah nie mogłeś wytrzymać,jak dziecko :p , wiadomo nowy sprzęt cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Riwall 5170? Na allegro jest za niecały 1000z napędem, mulczowaniem i innymi cudami. miał ktoś do czynienia z kosiarkami tej firmy?

 

Uciekać jak najdalej od takich wynalazków :bash:,chyba że lubisz być oszukiwany :lol2:

 

po pierwsze to typowy tani chińczyk a nie produkt Czeski jak piszą

po drugie te siedem koni to może mają w stodole ale na pewno nie w tym silniku

 

to chyba powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie to, że dają 4 lata gwarancji w systemie door to door. Oczywiście może się okazać, że wszystko popęka i powiedzą, że to uszkodzenie mechaniczne.

 

A jaką kosiarkę byście polecili na ok 600m2 trawnika. Mam jeszcze 1400 trawy typu łąka ale to raczej będzie koszone żyłką bo raczej takie kosiarki sie nie nadaja.

Chciałbym aby kosiarka miała mulczowanie i zbieranie do kosza. Napęd też by sie przydał. Cena 1000 max 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarki po 2500zł pewnie różnią się jakością od tych tanich, ale na tak mały ogródek to wszystko jest dobre. To że chińska to co? Z mniejszych modeli Briggsa silniki są raczej kiepskie i jakością jakoś się od chińskich wiele nie różnią. Oczywiście można kupić husquarne w tym budżecie ale to jest badziewie niczym się nie różniące od chińczyka. Wiem bo rodzice mają. Jedynie co ma fajne to bardziej ergonomiczną rączkę, ale to bzdura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...