Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sypialnio-salon


ptysiu19

Recommended Posts

Mam problem z aranżacją pokoju, otóż...mam dziwny układ ścian i chciałabym to jakos fajnie zagospodarować. Na rysunku nr 1 pokazuje przekrój pokoju, na rysunku nr 2 jest pokazana szafa do zabudowy, którą chciałabym wstawić na ściane nr 2 (rys. 1) tam gdzie zaznaczone czerwonymi kreskami. Co o takim czymś myślicie ? Na rysunku nr 3 pokazałam jak to wszystko wyglądałoby od góry oraz zaznaczyłam co oznaczają numerki.

Problem jest również w szafie, ponieważ miałaby ona być tam gdzie ściana nr 2 (rys 1), ma ona około 6-7metrów długości, chciałbym tą szafę na całej długości ściany, ale tak jak to pokazane na rysunku nr 2 - żeby po środku była półka na TV. Co o tym myślicie ? Macie pomysł jak to może wyglądać

 

rysunek numer 1 -25ar8df.jpg

 

rysunek numer 2 -2mgmge0.jpg

 

rysunek numer 3 - 343jh45.jpg

 

Bardzo serdecznie dziękuję za wszystko rady z góry, jest to dla mnie naprawde bardzo ważne ! :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biurko masz w najciemniejszym miejscu.

Wyposażenie i elementy stałe nie trzymają proporcji (chyba że drzwi mają 40 cm).

Ta zebra to nei jest docelowa, prawda?

 

Wrzuć plan z wymiarami, bo trudno się w tym połapać... A zdjęcia wklejaj do postu, bo kiepsko się je ogląda gdzieś obok :yes:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...