Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beata i Kris dziennik budowy


Recommended Posts

Zaczynamy od poniedziałku kłaść kostke i mnie kostkowy trochę zdziwil. Na dzień dobry w poniedziałek chce 50% zaliczki.

Czy to nie za dużo? Jak myślicie?

Widzielismy jedna realizacje jego ale nic więcej o gościu nie wiemy. Po tych perypetiach już nie mam zaufania do nikogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaczynamy od poniedziałku kłaść kostke i mnie kostkowy trochę zdziwil. Na dzień dobry w poniedziałek chce 50% zaliczki.

Czy to nie za dużo? Jak myślicie?

Widzielismy jedna realizacje jego ale nic więcej o gościu nie wiemy. Po tych perypetiach już nie mam zaufania do nikogo...

 

Beata a na co ta zaliczka ?? na jakiś towar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, no niby na kostke. Kostkowy robi wszystko. Ale chce nawet trochę więcej niż 50%...

 

odpowiadam, bo temat aktulany u mnie.

Akurat panowie układaja kostkę- wszystkie obrzeża juz położone, podobudowa w 70%, kostka 30% i dzissiaj pan kostkowy niesmiało zapytał czy" jestem bogata, bo chciałby jakas zaliczkę" . dałam i to 1/4 całej zapłaty. Także 50% to " lekkie przegięcie" tym bardziej , ze nic nei zaczęli. Firmy zajmujace sie układaniem kostki na ogół biorac z fabryki lub z jakiegos składu i tak nie płaca od razu.......

Reasumuja ja bym nie dała nie widzac nawet marteriału i zaczętej roboty.

pozdrawiam

p.s. dobrze , ze problemy kuchenne wychodzą na prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam, bo temat aktulany u mnie.

Akurat panowie układaja kostkę- wszystkie obrzeża juz położone, podobudowa w 70%, kostka 30% i dzissiaj pan kostkowy niesmiało zapytał czy" jestem bogata, bo chciałby jakas zaliczkę" . dałam i to 1/4 całej zapłaty. Także 50% to " lekkie przegięcie" tym bardziej , ze nic nei zaczęli. Firmy zajmujace sie układaniem kostki na ogół biorac z fabryki lub z jakiegos składu i tak nie płaca od razu.......

Reasumuja ja bym nie dała nie widzac nawet marteriału i zaczętej roboty.

pozdrawiam

p.s. dobrze , ze problemy kuchenne wychodzą na prosto.

 

Dziekuje :)

Mam w pn zaplacic za towar przy dostawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie kupic do stolu kuchennego tych krzeseł. beznazwy.jpg

Nie sa takie jakbym chciała żeby były niestety. Zbyt nowoczesne mi się wydaja ale kolor przelamalby wnętrze. Nozki za to nie podobają mi się ale.....cena przemawia na tak. Stolki barowe fajne kosztują powyżej tysiąca zl :(

Jak myślicie będą pasowaly?DSC_0473.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata, buziaczki mają świetne miejsce :)

 

 

Krzesełka mnie się podobają. Może tylko nóżki lepiej przemalować na grafit jako nawiązanie do czarnych blatów. Poza tym zrobią się stabilniejsze jeśli chodzi o wygląd.

I... jak to ja, dołożyłabym coś żółtego jeszcze :)

 

Beata-Weronika-DSC_0473-4.jpg

Beata-Weronika-DSC_0473-2.jpg

Beata-Weronika-DSC_0473-3.jpg

Beata-Weronika-DSC_0473-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata ślicznie u Ciebie,zasłony masz szyte? masz kolor okien który chcieliśmy mieć,ale nie było .

Co do kolorów to nie jestem specjalistką,Pestka jest odważna ja nie,Ale fajnie to wygląda.Myślę,że do takiego wnętrza większość kolorów by pasowała.

Ja raz chcę dodać u siebie kolor ,raz nie.Ale w tej chwili zajmuję się tym co na zewnątrz,jakoś mi słabo idzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata, buziaczki mają świetne miejsce :)

 

 

Krzesełka mnie się podobają. Może tylko nóżki lepiej przemalować na grafit jako nawiązanie do czarnych blatów. Poza tym zrobią się stabilniejsze jeśli chodzi o wygląd.

I... jak to ja, dołożyłabym coś żółtego jeszcze :)

 

[ATTACH=CONFIG]274055[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]274058[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]274056[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]274059[/ATTACH]

 

PESTKO!!! super!!! Dziekuje :) You are the best :)

 

Kupuje w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata ślicznie u Ciebie,zasłony masz szyte? masz kolor okien który chcieliśmy mieć,ale nie było .

Co do kolorów to nie jestem specjalistką,Pestka jest odważna ja nie,Ale fajnie to wygląda.Myślę,że do takiego wnętrza większość kolorów by pasowała.

Ja raz chcę dodać u siebie kolor ,raz nie.Ale w tej chwili zajmuję się tym co na zewnątrz,jakoś mi słabo idzie :(

 

A skąd! Zasłony nie były szyte. Na szyte robiłam wycene ale raz że to oczywiście straszne pieniądze a dwa że nie potrafiłam sobie próbki wyobrazić na oknie dlatego kupiłam gotowe z mozliwoscia oddania gdyby nam się nie podobaly :)

Zaslony to IKEA.

My jutro kostke kładziemy i wkurzona jestem bo nie mamy co zrobić z ziemia pod kostka i trzeba zaplacic za wywiezienie :(

Kostkowy przychodzi tydzień wcześniej niż planowaliśmy i trochę nas to zaskoczylo :(

Chyba ze ktoś chce z forum ziemie 18 metrów sześciennych??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz miejsca w ogrodzie, żeby nadsypać pod rabatę? Pięknie wyglądają nasadzenia, jak są na lekkim pagórku.

 

W Górze Kalwarii przy głównej ulicy jest sklepik z bardzo ładnymi tkaninami dekoracyjnymi. Szyją zasłony – cena 5 zł/mb. + cena dodatków. Weszłam tam w zeszłym tygodniu, bo mnie jedna koronkowa tkanina na wystawie przyciągnęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka ma rację ,pięknie wyglądają nasadzenia jak przy ogrodzeniu( i nie tylko) jest wyżej,moja sąsiadka tak ma.

 

Beata szkoda,że nie mieszkasz po sąsiedzku ,ja przyjmę każdą ilość ziemi,no chyba,że glina.

Ale daj ogłoszenie ,że oddasz ziemię na olx.

A któ®e zasłony kupiłaś? jakie to są?

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dzis wymienili nam fronty w kuchni.

W poniedziałek pomiar blatu i później wymiana. Będziemy mieć az 3 łączenia. Trudno. Odpuściłam.

 

Teraz próbuje wymyslec pokoj dla córki i kompletna pustka :(

Chciałabym żęby był biały z delikatnymi akcentami zółtego i może jeszcze jeden kolor i to wszystko.

Pokój syna zrobił się też jakiś nieciekawy.

Wkleje niedługo zdjęcia to może coś doradzicie :)

 

Licze na to!

 

Basiu, kochana z nowości to mam nowego kwiatka w salonie :) Stolik kawowy już pokazywałam - taki jak konsola.

Wciąż brakuje biblioteki i siedziska w wiatrołapie :(

Ale mamy za to kostke i ogrodzenie :)

 

Za miesiąc wracam do pracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam się,

Przepiękny dom - cudowny poprostu.

Jeśli będziesz miała chwilkę to powiedz proszę czy Wy przy kominku macie wyczystkę- bo widzę ze komin wchodzi do sufitu. Tez tak chciałam niektóry odradzają inni mówią ze można a kolejni ze sie sadza będzie sypać z komina do kominka.

My jesteśmy na etapie wykończenia i wiele tez będziemy robili sami.

Pozdrawiam sąsiadkę ;)

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata, spóźnione pomyślności w 2015 :hug:

 

 

Annila, nic się nie będzie sypać do kominka. Nawet w dość archaicznych, choć nadal popularnych w Anglii i za oceanem, rumfordach nic się nie sypie. A one mają kominy bezpośrednio nad paleniskiem. W obecnych kominkach paleniska nie są w pionie komina tylko obok, a rura dymowa wchodzi w komin pod kątem. Na tej ruże też montuje się coś w rodzaju drzwiczek umożliwiających czyszczenie. Wyczystka powinna być na samym dole przewodu kominowego, czyli poniżej poziomu paleniska.

Annila jeśli sami chcecie montować kominek, czego nie polecam, i robić obudowę, co jest możliwe dla laika, to poczytaj bloga Piotra Batury http://blog.kominki-batura.pl/ . Nie jest tego dużo. Za to dużo ważnych informacji. Ostatnio jest o najnowszym przedsięwzięiu Zduna, ale wcześniej znajdziesz dużo wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...