Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W domu energooszczędnym nie warto inwestować w centralne ogrzewanie?


W domu energooszczędnym nie warto inwestować w centralne ogrzewanie?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W domu energooszczędnym nie warto inwestować w centralne ogrzewanie?

    • TAK
      8
    • NIE
      9


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i rozwiązany problem mostka termicznego na fundamencie jeśli zdecydujemy się na piwnicę
Jeśli nie położysz izolacji termicznej pod i dookoła ławy fundamentowej, to problem mostka termicznego wcale nie jest rozwiązany. Nadal ciepło ze ściany ucieka w fundament. A czy położysz pod podłogę 20 cm styropianu, czy masz pod spodem nieogrzewaną piwnicę wychodzi pewnie na to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu energooszczędnym ,nie należy pozbawiać się luksusu chodzenia bez kapci po podłodze jak na zewnątrz -20oC.Medium jedno-woda,ale źródeł

ciepła do wyboru do koloru.W buforze mam zasilanie grzałką elektryczną,kominkiem z płaszczem wodnym,kolektorem słonecznym.

Panfotograf ty człowiekiem małej wiary jesteś.Mam domek ciut mniejszy 140m2,ale gdybym za ogrzewanie nawet prądem zapłacił więcej niż 1200PLN/sezon to bym się sam wyhłostal.Bo by to oznaczało że budując byłem niestaranny

1200 zł rocznie to ja płacę za 2 komputery i czajnik do kawy..ahahahahaha

Ludzie wy naprawde się tak mocno odrywacie już od rzeczywistosci czy o co biega? A może to pisza nie ludzie tylko jakies ,,nicki,,? Masakra:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...