Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze- APS 161 mój jest ten kawałek podłogi


Recommended Posts

Wow... termin rewelacyjny http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a040.gif i cena po zmianach i negocjacjach satysfakcjonująca.

 

Co Ci się nie podoba w kolorze blatu? Dla mnie OK :)

 

Ładny kolor mają te drugie drzwi (łazienkowe), podzielisz się nazwą? Model bardzo fajny, żadnych udziwnień, proste, ponadczasowe :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

HEJ .Madzia ile u Ciebie się dzieje..ja nawet komentowac nie nadążam.U nas zrobione tynki,połozona podłogówka .czekamy na wylewki.podobno koło soboty mają być.;)

Wszystko u Ciebie nabiera już takich domowych kształtów ,że dech zapiera.Cieszę się,ze budujesz ten sam dom co ja.co nieco podejrzę..może coś u siebie wprowadzę.

Fajne te płytki na ścianie w kuchni..ciekawe jakie w salonie dacie??no i kiedy z łazienka lecicie??

Dobrze,że pan inspektor był dogadany i życiowy..są tacy co dziury w całym szukają.

Bardzo lubię czytac Twoje wpisy..tak mi się wydaje ,że masz charakter podobny do mnie ..;)):)

NIby spokojna,ale z pazurem;)buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dzięki za tak miłe komplementy, uważaj bo zacznę się czerwienić :D

w salonie nie kładziemy płytek tylko panele... nie dlatego że nie doceniam cieplutkiej podłogi w zimie, ale dlatego że nie lubię zimnej podłogi na wiosnę, w lecie i na jesieni kiedy to się nie pali w piecu, do tego mam małe dzieci, które jak ich rodzice, uwielbiają latać boso po domu, więc panele są bezpieczniejszym materiałem. No a panele już niedlugo, może nawet w przyszłym tyg :D :D :D

 

cieszę się że i tobie budowa dobrze się układa, jak zrobicie wylewki, to można już powiedzieć że jesteście w domu, ale i tak najgorsze przed wami- wełna i gładzie (o ile będziecie je robić i o ile sami będziecie to robić), potem już samo leci i coraz bardziej cieszy oko... no i czekam na jakieś foty, masz przeca już czym się chwalić :D :D :D

 

rocia, dzięki za oddanie głosu w sprawie aranżacji wewnętrznej strony baru- twój głos tylko potwierdził nasz a decyzję i już przygotowania poczyniliśmy :D

co by było w tej części gdyby nie płytki... hmmm no ja chciałam fornir kamienny, ale małżowi szkoda sporej ilości płytek jaka nam została w paczce i dlatego będziemy bar od wewnątrz wykańczać płytkami- z drugiej strony, może nie będzie to tak efektownie wyglądać, ale na pewno będzie praktyczniejsze w użyciu i utrzymaniu w czystosci. Za to fornir kamienny planujemy na zewnętrzną stronę baru- ale kiedy to będzie to nie potrafię ci dziś odpowiedzieć- oby jak najszybciej

 

A, i co do koloru drzwi o który pytałaś, to szczerze nie wiem, te zdjęcia ściągnęłam z neta- to pierwsze foty jakie mi wyskoczyły- swój kolor drzwi dopiero chyba będziemy wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowi to się chyba należy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a063.gif za to ile pracy i serca włożył w wykonanie tych ząbków. Wielki szacunek http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif

 

Chyba lepiej od strony kuchni będą wyglądać płytki przy barku, a od jadalni fornir (to tak na wszelki wypadek mówię, żebyś bardzo mężowi nie marudziła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć migotka :D

meble są pod wymiar :)

zrezygnowaliśmy z kosztowniejszych elementów typu blat kamienny i różnej maści bebechy w szafkach i cena nam wyszla praktycznie taka sama (z blatem) jak mebli gotowych. Teraz tylko denerwuje się jak te meble wyjdą, mam nadzieję że będę zadowolona... wiem że nie będzie to jakieś cudo nad cudami, ale... no nic trzymaj kciuki :D jeszcze tylko kilka dni i będzie po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migotka, meble robi nam mała firma rodzinna.... już niedługo zobaczymy czy warta polecenia...

blat jest zwykły, tradycyjny ale w okleinie o teksturze kamienia

 

Dex, dzięki za komplementy :D

twoja łazienka już wygląda bardzo ekskluzywnie, pewnie ciężko będzie wam z niej wychodzić :D i nie ma się co dziwić...

 

Trzymajcie kciuki, jeszcze 2 tyg i przeprowadzka... pierwszy miesiąc będzie chyba bardzo hardcorowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu,kuchnia wygląda super.To coś dla mnie_tak sobie pomyślałam oglądając zdjęcia.

Aż nie wierzę,że tak szybko Ci je zrobili.Jakim cudem???

Planujecie zrobic tylko dół??czy pokoje dzieciom tez malujecie już??

Niesamowite tempo .NIe dziwię się ,że nie mas zczasu.DwÓjka małych dzieci,to wyzwanie.a co dopiero gdy do tego w pakiecie dołączamy przeprowadzkę..Ehhh.

Dużo powodzenia Wam zyczę..Wy macie dom gdzieś w K.;))) czy okolicach??jesli tak to bardzo blisko mnie.A ja Apsa jeżdziłąm oglądać do Wrocławia ..ehh

Zapomniałąbym..płytki na ścianie idealnie pasują do mebli,jak Ty to zrobiłaś??Wróżka??

:p:p:p

MÓj bratanek dzisiaj kończy roczek..także obie troszkę świętujemy.

Ja już po wylewkach,niestety na razie stop z pracami..chociaż u Ciebie popatrzę na to zawrotne tempo ,jakie i mi się marzy;)buziaki:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::bye::bye:

Edytowane przez MONIA28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu jestem twoją wierną fanką i śledzę wasze zmagania z czasem dzień po dniu, trzymam mocno kciuki ale wiem że i bez tego dacie radę...

Ja także mam w planach budowę domu w tej samej gminie;-) i zawsze jadąc w tamtą stronę myślę o was bardzo ciepło. Podziwiam zapał i zazdroszczę tak zgranej i zdolnej ekipy. Pozdrawiam.

Edytowane przez dancia31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0003.jpg

 

I ja przyłączam się do tych wszystkich słów, które padły wyżej od różnych osób :p Madziu GRATULACJE !!!! Pięknie macie w domku !!!! Coraz piękniej !!! Kuchnia wyszła Wam cudnie ! sama bym taką chciała ! U nas właśnie kładzie się blacha na dachu :p Troszkę zeszło bo mamy rzeźbione krokwie, i tylko z tą misterną robotą zeszło ok 4 dni..... Chcieliśmy wprawić okna przed zimą ale podobno mury powinny odstać zimę, i osiąść się - bo w przeciwnym razie ramy okien mogłyby się podobno pokrzywić :-/ no i na zimę musimy zrobić prąd... A dalej zobaczymy... Wszystko oczywiście zależy od zasobów finansowych :-/ Oby szło nam, tak jak Wam :) Pozdrawiam serdecznie, trzymam mocno kciuki, i podglądam codziennie dalsze poczynania :)

 

DSC_0007.jpg

Edytowane przez justus1818
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim dziękuję za tak miłe słowa, nawet nie wiecie jak one budują i dodają skrzydeł :D

 

rocia, no czas nas goni, nie ma wyjścia tylko trzeba zaiwaniać ...

 

dancia, miło mi że się odezwałaś i ujawniłaś, kurcze, naprawdę nie sądziłam że mam fanów... takie to dziwne ale i jakie przyjemne :D :D :D

trzymam kciuki także za twoją budowę

 

justynko, ślicznego masz apsika, powiem ci że bardzo żałuję że nie pomyślałam wcześniej i nie zrobiłam łuku pod balkonem, tak jak ty masz zrobione... no i te dodatki do kolumna- małż mi mówił że można je też założyć po wylaniu słupów, ale coś mi mówi że teraz to już za późno... wiesz coś o tym?

krokwie też fajne, pewnie będziesz miała je odkryte na tarasie... super się zapowiada twój dom, tylko kobieto... więęęęcej fotek proszę :D :D :D

 

do nas dziś przyszły gniazdka- kolor zajebiaszczy, ależ jestem zadowolona...

mamy plan by w piątek przewieźć łóżka do domu i już tam nocować, a resztę pierdół przewozić w sobotę, niedziela zostanie mi na sprzątanie mieszkania i oddanie kluczy.,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...