Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze- APS 161 mój jest ten kawałek podłogi


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Normalnie jesteście przeświry! Nie wiem, jak to się wam udało, ale zdążyliście :D

Jak będziesz miała dostęp do neta, to opisz kochana, jakie to uczucie spać i mieszkać w swoim domu. Chyba, że pierwszą noc nie zmrużyłaś oka - nawet by mnie to nie zdziwiło :p Meble jakieś braliście z mieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocia, migotka, dex dziękuję wam ogromnie za tak miłe słowa, jesteście kochani!!!

 

dziewczyny, coś tam opisałam w dzienniku, jak nam dni mijają a resztę postaram się na bieżąco wklepywać :D

migotka, spac u siebie to jest coś WIELKIEGO!!!

Dex, ja mam przygotowany dom pod instalację odgromową, odgromnik mam już wkopany w ziemię, zostało tylko by ktoś rozłożył drut po dachu, uwielbiam patrzeć na pioruny ale boję się o dom więc bez tego ani rusz!!!

 

Iza AGD kupowałam w Elektro.pl i Neo24.pl - oba sklepy polecam, wszystko terminowo i przede wszystkim najlepsi cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, kiedy jakieś nowe wieści z chatki??

 

 

Ponieważ ja przy oknach obecnie kwitnę, to składam uprzejme zapytanie: z ekipy montującej okna jesteście zadowoleni? Dawali kotwy, czy tylko pianę? Jak rozwiązaliście sprawę drzwi balkonowych: były podmurowane na całej długości, czy podparte cegłami, czy może braliście te panele poszerzające mocowane do drzwi od dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, tak rocia, miejsce na plac zabaw niczym jest, ale przez ostatnie ulewne deszcze chyba nam trawę wypłukało..., chyba będziemy musieli dosiać

 

dex, nieźle to u ciebie wygląda, nie wiem kiedy będziemy robić odgromówkę i kto ja będzie robić ale jak coś to będę pamiętać o tobie :)

 

migotka, powiem ci tak, że ogólnie jestem zadowolona z montażystów, ale mam uwagi co do obchodzenia się z moim łukowym oknem- robili z nim cuda, łącznie z siłowym wyginaniem ramy okiennej... okno i tak nie chodzi tak tak powinno, mimo że kiedyś byli goście z serwisu i regulowali okno- chodziło wtedy jak złoto a teraz znowu opadło i od nowa trze... pewnie niedługo kolejny raz ich zawołam do regulacji...

montaż miałam na pianę i kotwy, a drzwi balkonowe miałam na tych panelach, które wchodzą w wylewkę... Poza oknem łukowym z którym problemy były od samego początku, reszta okien działa super i jestem zadowolona.

 

Nowe wieści... oj, muszę się w końcu zebrać, pocykać fotki i coś naskrobać- nie dzieje się za dużo bo małż w pracy i wraca mi dopiero ok 19-20 więc nie da się za wiele zdziałać, ale za jakieś 2 tyg zaczynamy działać z bramą i furtką- koncept wyglądu bramy i furtki już jest- jak go zrobię na kompie to wrzucę do dziennika i się pochwalę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykaj fotki, cykaj. Ciekawa jestem, co się u ciebie pozmieniało :)

 

 

Jeszcze wrócę do tematu: z samego wykonania okien jesteś zadowolona? Zrobione są starannie (np zgrzewy)? Dużo dopłacaliście za te profile pod drzwi balkonowe? Gdybyś miała drugi raz kupować okna, wzięłabyś te same? Ile czasu zajął montaż?

 

 

 

A w ogóle to...

 

STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!

...bo chyba nic nie pokręciłam i dziś masz okrągłe urodziny :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak migotka, z okien jestem w sumie zadowolona, chociaż gdybym miała brać je drugi raz to zmieniłabym nadproże nad oknem łukowym i wstawiła zwykłe okno balkonowe (ale może z czasem łuk się wyrobi i będzie pracował normalnie??), i chyba wzięłabym dokładnie te same. Nie widzę w nich jakiś usterek technicznych wynikających ze złego wykonania, choć może nie wiem na co dokładnie i szczególnie zwracać uwagę- najważniejsze że nic się z nimi nie dzieje, a serwis działa szybko. Jednak okna można oceniać dopiero po 3-4 latach użytkowania, mam tylko nadzieję, że dobrze wybraliśmy...

nie pamiętam ile dopłacaliśmy za te profile do drzwi balkonowych, ale w porównaniu do okien to były jakieś grosze, więc też nie powinnaś odczuć dopłaty za nie. Montaż zajął cały dzień prawie, byłby krótszy gdyby nie było okna łukowego- z nim pieprzyli się 3 godz a i tak go nie zrobili... tydz później przyjechała ekipa z fabryki i go wstawili w 2 min bo mieli nowe klucze do regulacji nowych okien łukowych...

 

Tak, tak miałam wczoraj urodziny, obchodziłam je baaardzo skromnie, w ciszy i umiarze i ze śrubokrętem w dłoni siedząc na klopie i skrzybiąc fugi. Zmieniłam pościele, zrobiłam pranie, poodkurzałam, zmyłam podłogi i kurze, karmiłam dzieci, byłam u lekarz z córcią itp, a wieczorem poczytałam książkę :D

Kiedyś myślałam by w 30-chę zrobić imprezę ale teraz nawet mi się nie chciało :D za stara jestem :D :D :D

bardzo dziękuję ci za życzenia kochanie :D

Edytowane przez magdusiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłam się, ale myślę, że zostanie mi to wybaczone, szczególnie, że przynoszę coś czego nie dostałaś (przynajmniej nic o tym nie pisałaś)

 

Ktoś mi powiedział, że kończysz 30 lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń.

bukiety19d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :)

rocia, po prostu śwagier zafugował płytki i zostawił je na chwilę do przyschnięcia by móc potem domyć płytki, ale niestety zapomniał o nich i nie wytarł fugi przez co fuga jest/była roztarta po płytce, jest nierówna i brzydko wygląda. Ja śrubokrętem ją skrzybię i nabiera ona wyglądu :D więc jakoś idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko dziękuję za komplementy :D

bar obkładamy płytą HDF czyli taką płytą jaka jest na ściankach mebli z tyłu ( w kolorze orzech). Koszt jednego takiego arkusza płyty w Castoramie chyba, kosztuje 50zł, a że docinają ja tam pod wymiar to małż poprosił by pocięli cały arkusz na 4 pasy (które idealnie rozmiarowo pasują nam do baru) i efekt jest taki jak na fotach... szukamy teraz listew srebrnych, coś już mamy na oku ale szukamy tańszych. Zobaczymy ile te płyty wytrzymają, ale nawet gdyby tylko rok wydoliły to i tak będzie dobrze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...