Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Izolacje kominkowe


irek01

Recommended Posts

compi oni twoich wpisów niestety nigdy nie pojmą........wiesz dlaczego??? ponieważ nie zniżą się do poziomu pytającego-forowicza bo są tylko panująca nam branża kiepskich naciągaczy,widzących swój biznes powyżej dychy.:no::no::no:

 

Czyli komineczek poniżej dychy... Łoj wyżej Cie oceniałem.

To może nie warto ruszać. To co masz może być lepsze od tego

co wymóżdżysz ...:no::no::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie widzę potrzeby chować się po privach. Brzeziński krok po kroku

pokazał jak zrobić kominek . Zrobił to pod naszym nadzorem, bezpiecznie i

z bezpiecznych materiałów. Jak ktoś chce się wełną truć, wystarczy zastosować

technologię właściwą dla GK + wełna , i ma czarno na białym.

Od tego czy wkład będzie kosztował 1000 zł czy 12.000 zł, zależeć będzie

końcowa cena kominka . Pewnie przy samodzielnym wykonawstwie,

może to być nawet do 4000 zł jeśli wkład będzie za tysiaka.

 

Ale co tam ważne by było o czym na forum pisać i ważniaka udawać....

 

Nie bądź ważniakiem tylko udowodnij trucie wełny. Inaczej jesteś kiep co tylko stroszy piórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ty Forest takim ludziom pewnie powiesz, że to niemożliwe lub polecisz postawienie kozy.

Nie Compi ... zaproszę ich do największego salonu firmoweg Kratki.pl na Śląsku gdzie na ponad 200 metrach kwadratowych wystawy można zobaczyć że taki kominek jest jak najbardziej do zrobienia.

Salon jest moją własnością.

Od pewnego czasu staram Ci się jak głąbowi wytłumaczyć że Twoja pisanina jakobym wykonywał tylko baaardzo drogie rzeczy dla tylko baaardzo bogatych ludzi to tylko czcza gadanina ...

To czy ktoś chce mieć rzecz porządną czy też tanią (jedno z drugim nie zawsze idzie w parze) to jak wiesz efekt demokracji jaką od pewnego czasu mamy u siebie w kraju.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie za bardzo rozumiem Twojej złośliwej wypowiedzi.

Dlaczego "ważniakiem"?

Możesz rozwinąć tę wypowiedź?

Czy też przeszkadza Ci fakt, że mam ofertę dla ludzi, którzy chcą zrobić kominek w taki sposób jak Ty?

A może po prostu dochodzimy do sedna, którym jest to że przeszkadza Ci generalnie wszystko cokolwiek byś nie przeczytał w tym dziale od kogoś, kto po prostu ma dużo większą wiedzę od Ciebie?

Żenada ...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest nie wiem co tam masz w salonie, ale jedno jest pewne. Macie biznes w pobycie na tym forum i przy okazji potraficie sprzedać nieprawdę. O to mi chodzi, a nie o to co masz na swoich metrach kwadratowych. Na pytania które zadają forumowicze, nawet dzisiaj, padają sprzeczne odpowiedzi. A na końcu i tak się czeka na kosztorys wybrańca. Po lekturze tego działu zaufania raczej nie wzbudzacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie za bardzo rozumiem Twojej złośliwej wypowiedzi.

Dlaczego "ważniakiem"?

Możesz rozwinąć tę wypowiedź?

Czy też przeszkadza Ci fakt, że mam ofertę dla ludzi, którzy chcą zrobić kominek w taki sposób jak Ty?

A może po prostu dochodzimy do sedna, którym jest to że przeszkadza Ci generalnie wszystko cokolwiek byś nie przeczytał w tym dziale od kogoś, kto po prostu ma dużo większą wiedzę od Ciebie?

Żenada ...

Pozdrawiam.

 

Pisałem do enia w momencie gdy Twój post wszedł do wątku. Mogłem zacytować ważniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co udowadniać ? Dla kogo? Niedługo sam zostaniesz na placu

boju. No nie! Jeszcze paru kumpli Ci Bader podrzuci :D:D

 

BO TAK! Argumenty na poziomie przedszkola :D Może zostanie sam ale dlatego ,że wyjątkowo ostrą , nieuczciwą praktyką , z naciąganymi argumentami doprowadziliście do tego ,że nawet jak ktoś się wychyli z pytaniem o wełnę , " butujecie" bez opamiętania aż zniknie . A wszystko pod hasłem wolnego wyboru :p i demokracji:P Przypomina mi się stare hasło H. Forda am propos wyboru koloru : ..w dowolnym, o ile jest to kolor czarny ...:D

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuj ... Wierzę ,że znajdziesz wśród wykonawców ludzi święcie przekonanych o swoich racjach, niedouczonych ignorantów i pazernych na kasę. Po to masz rozum , by rozróżniać jednych od drugich :D

 

Nie generalizuje tylko stwierdzam fakty i niestety nauczyłem się rozróżniać kto z Was drodzy branżyści kieruje się interesem-sercem ,ze wskazaniem na serce :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie Compi ... zaproszę ich do największego salonu firmoweg Kratki.pl na Śląsku gdzie na ponad 200 metrach kwadratowych wystawy można zobaczyć że taki kominek jest jak najbardziej do zrobienia.

Salon jest moją własnością.

Pozdrawiam.

 

No popatrz, czyżbyś wyprzedził mnie... No nasz będzie większy 235 metrów kwadratowych wystawowych z pakowalnią + zaplecze produkcyjne.

Jednak najważniejsza częśc to pakowalnia, bo to kierunek rozwojowy gwarantowany.

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nikt ... to mamy się kierować "interesem" czy sercem ...

Co do tego pierwszego to poparzyć się o kominek łatwo ...

No chyba że z wełny i zimnego gipsokartonu ... to wtedy strachu nie ma żadnego ... ;)

Bohusz ... ale Ty to inną markę promujesz :p

Malux ... prosty lud jakby wszystko wiedział to by szamanów wcale nie potrzebował ...

Pozdrawiam.

PS. Oj coś znowu nam Compiego "uwiera w odcisk" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako żem "rusofil" (dziwnie brzmi ale niech będzie :D - tylko nie mylić z "rusofobem"), poniżej fajny link do strony Olka Załuckiego (nazwisko całkiem swojsko brzmi, nie ... :rolleyes:). To Rosjanin i "piećnik" (po rosyjsku zdun) mieszkający niedaleko Nowosybirska (to ta część Rosji przy "czwórstyku" jej granic z Kazachstanem, Chinami i Mongolią), gdzie swego czasu zsyłano masowo Polaków, zarówno za carskiej Rosji jak i za czasów Związku Radzieckiego).

Filmiki bardzo w temacie, a jak ktoś cyrylicę kuma to i dobry opis.

http://sdelaipech.ru/?p=1804

Pozdrawiam.

PS. W ogóle gorąco polecam tę stronę dla zainteresowanych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest nie wiem co tam masz w salonie, ale jedno jest pewne. Macie biznes w pobycie na tym forum i przy okazji potraficie sprzedać nieprawdę. O to mi chodzi, a nie o to co masz na swoich metrach kwadratowych. Na pytania które zadają forumowicze, nawet dzisiaj, padają sprzeczne odpowiedzi. A na końcu i tak się czeka na kosztorys wybrańca. Po lekturze tego działu zaufania raczej nie wzbudzacie.

 

Każdy ma jakiś biznes by być na tym forum. Aż tak Cię denerwuje to ,że

robiąc tu krociowe interesy, raz po raz uratujemy jakiegoś żuczka od

pożaru? Wystarczy linię graniczną my/wy postawić prawidłowo i masz

Badera po naszej stronie. To przecież branżysta. Popieramy więc

wszelkie dostępne technologie. A różnica zdań między ludźmi którzy się

nawet na oczy nie widzieli czasem, to przywilej a nie problem, jak próbujesz

to wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...