Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Izolacje kominkowe


irek01

Recommended Posts

Nigdy nie napisałem tutaj, że kwestionuję Waszą wiedzę. Nie kwestionuję też możliwości zarabiania na forum, chociaż nie ma co ukrywać, że interes żuczka może być wtedy mniej ważny i niejako zagrożony w znaczny sposób. Mnie osobiście na dzień dzisiejszy interesuje rozwianie wątpliwości odnośnie wełny, lansowanej tutaj jako trującej. Na razie brak dowodów , oprócz sugestii w postaci stopki w reklamie Bohusza i zasłyszanych rzekomo przez Was informacji od kogoś w fabryce. Może było by dla Was wygodnie gdybym się już odczepił , ale jednak takie kominkowe szychy powinny być rzetelne w swoich wywodach. Na czym rzetelność polega nie będę już pisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do interesu oprócz rozumu trzeba mieć serce, umieć to łączyć-godzić z interesem.Bez tych wyznaczników z życia dnia powszedniego fortuny się nie zbuduje.compi pisze o zaufaniu i rzeczywiście wertując strona za stroną nijak nie można Was skojarzyć z jakże pięknym i znaczącym określeniem :(:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie napisałem tutaj, że kwestionuję Waszą wiedzę. Nie kwestionuję też możliwości zarabiania na forum, chociaż nie ma co ukrywać, że interes żuczka może być wtedy mniej ważny i niejako zagrożony w znaczny sposób. Mnie osobiście na dzień dzisiejszy interesuje rozwianie wątpliwości odnośnie wełny, lansowanej tutaj jako trującej. Na razie brak dowodów , oprócz sugestii w postaci stopki w reklamie Bohusza i zasłyszanych rzekomo przez Was informacji od kogoś w fabryce. Może było by dla Was wygodnie gdybym się już odczepił , ale jednak takie kominkowe szychy powinny być rzetelne w swoich wywodach. Na czym rzetelność polega nie będę już pisał.

 

Compi, gdybyś nie był ślepy, dawno byś dostrzegł, że jesteśmy po jednej stronie

barykady. Ja nie wiem, tylko przypuszczam, na co sam słusznie zwróciłeś mi uwagę.

Przypuszczam, że z wełną jest coś nie tak i szukam odpowiedzi. Jakbym miał pociski,

dawno ulżyłbym Twoim cierpieniom.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest nie wiem co tam masz w salonie, ale jedno jest pewne. Macie biznes w pobycie na tym forum i przy okazji potraficie sprzedać nieprawdę. O to mi chodzi, a nie o to co masz na swoich metrach kwadratowych. Na pytania które zadają forumowicze, nawet dzisiaj, padają sprzeczne odpowiedzi. A na końcu i tak się czeka na kosztorys wybrańca. Po lekturze tego działu zaufania raczej nie wzbudzacie.

a ja z przekory powiem ,że nie dość ,że chciałbym zobaczyć co w salonie u foresta stait :D to nawet chciałbym aby coś takiego może stanęło i u mnie..........:yes::yes:.Jest i tu niestety mały kruczek.Raczej go nie pokaże a i zrobić tez by chyba u mnie się nie podjął.Zapewne nie wkomponował by mi jego bo zapewne nr 2 coś by tam złego wynalazł w budowaniu mojej chałupy a co za tym idzie komina itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compi, gdybyś nie był ślepy, dawno byś dostrzegł, że jesteśmy po jednej stronie

barykady. Ja nie wiem, tylko przypuszczam, na co sam słusznie zwróciłeś mi uwagę.

Przypuszczam, że z wełną jest coś nie tak i szukam odpowiedzi. Jakbym miał pociski,

dawno ulżyłbym Twoim cierpieniom.:)

 

Ślepy nie jestem, ani też głupi. Jestem przekonany, że błędu nie popełniłem i mam ku temu podstawy. A pojawiam się w tym dziale, gdy ktoś plecie bzdury na temat wkładu, który już przetestowałem na różne sposoby i gdy pojawia się znowu stwierdzenie o szkodliwości wełny. Mam ją w kominku i mam w kanałach wentylacyjnych. Drobinki miały latać w powietrzu, a głowa miała aż boleć od chemii. Typowego kurzu jak na lekarstwo, nikt nie kicha, migrenę to ma żona sami wiecie kiedy, a po roku wnętrze kominka wygląda jak nowe. Ach, zapomniałbym! Wnikliwie z synem sprawdziliśmy filtr w turbinie DGP podczas pierwszego czyszczenia po dłuższym czasie. Tam nic nie ma. A po Waszych postach spodziewać się należało kłaka wełny ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy nie jestem, ani też głupi. Jestem przekonany, że błędu nie popełniłem i mam ku temu podstawy. A pojawiam się w tym dziale, gdy ktoś plecie bzdury na temat wkładu, który już przetestowałem na różne sposoby i gdy pojawia się znowu stwierdzenie o szkodliwości wełny. Mam ją w kominku i mam w kanałach wentylacyjnych. Drobinki miały latać w powietrzu, a głowa miała aż boleć od chemii. Typowego kurzu jak na lekarstwo, nikt nie kicha, migrenę to ma żona sami wiecie kiedy, a po roku wnętrze kominka wygląda jak nowe. Ach, zapomniałbym! Wnikliwie z synem sprawdziliśmy filtr w turbinie DGP podczas pierwszego czyszczenia po dłuższym czasie. Tam nic nie ma. A po Waszych postach spodziewać się należało kłaka wełny ; )

 

To może głuchy jesteś? :D Dawno już ustalono w tym dziale, że szkodliwość

wełny to domniemanie (mądry jezdeś, powinieneś zrozumieć), a włókna szkodzą

wykonawcy, nie użytkownikowi. Powtórzę:

 

1. Wełna jest prawdopodobnie szkodliwa, stad chęć wyjaśnienia (zwróć uwagę

na słowo: PRAWDOPODOBNIE)

2. Pylenie wełny może być szkodliwe dla wykonawcy, gdyż podczas cięcia,

włókna unoszą się w powietrzu.

 

No i osobista prośba. Napisz jeszcze raz jaki to masz świetny wkład....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnego nie mam, wg mnie średniak, ale najlepszy do moich potrzeb za te pieniądze. Ty natomiast masz za to świetny nos, jeśli wyczuwasz ulatniającą się chemię z wełny kominkowej. Bo innych argumentów przecież nie posiadasz. Od takich cytatów to już się wiesz co chce:

"Jak ktoś chce się wełną truć, wystarczy zastosować technologię właściwą dla GK + wełna , i ma czarno na białym." A prawdopodobnie to ty powinieneś już odpocząć, wskazuje na to chęć dopieprzenia za wszelką cenę. Nie bądź ważniakiem eniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnego nie mam, wg mnie średniak, ale najlepszy do moich potrzeb za te pieniądze. Ty natomiast masz za to świetny nos, jeśli wyczuwasz ulatniającą się chemię z wełny kominkowej. Bo innych argumentów przecież nie posiadasz. Od takich cytatów to już się wiesz co chce:

"Jak ktoś chce się wełną truć, wystarczy zastosować technologię właściwą dla GK + wełna , i ma czarno na białym." A prawdopodobnie to ty powinieneś już odpocząć, wskazuje na to chęć dopieprzenia za wszelką cenę. Nie bądź ważniakiem eniek.

 

Dopieprzanie Ci w głowie...Pomału zaczynam rozumieć Twoje natrętne brzęczenie.

Ja mam inne zainteresowania lub hobby, jak wolisz - to kominki i piece....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eniek jak zwykle myli działy.................to kuźwa nie są "Złote Myśli"eńka.:yes::D.a tego to się nie spodziewałem od tak wyrafinowanej persony FM.:mad::mad:

1. Wełna jest prawdopodobnie szkodliwa, stad chęć wyjaśnienia (zwróć uwagę

na słowo: PRAWDOPODOBNIE)

Teraz to już wiadoma wszystko prawdopodobnie enkowi eksperymenta spędzają sen z oczu to sie najprawdopodobniej :D:p che nawracać......ale ,że aż z takim skutkiem ???:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eniek jak zwykle myli działy.................to kuźwa nie są "Złote Myśli"eńka.:yes::D.a tego to się nie spodziewałem od tak wyrafinowanej persony FM.:mad::mad:

 

Teraz to już wiadoma wszystko prawdopodobnie enkowi eksperymenta spędzają sen z oczu to sie najprawdopodobniej :D:p che nawracać......ale ,że aż z takim skutkiem ???:lol2:

 

 

Druga mucha przyleciała! A jakie emotki umie wklejać. No no ...to ci dopiero

frajda na forum ...

 

:yes::D:mad::mad::D:p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eniek to już nie wie kogo lub czego bronic na forum.Duża persona tego forum napisała publicznie jak to jej część familii:

Czy mój kominek z wełny, który

eksploatowałem 11 lat jako jedyne źródło ciepła, był bezpieczny? Czy

choróbsko które dopadło moją żonę, nie miało jednej z przyczyn w tym

co przez te lata wdychała?

od biedaczki wełny a ten jak ślepy ogier:

Wełna jest prawdopodobnie szkodliwa

Chyba myśli ,że oprócz niego samych idiotów FM hoduje.Już to pisałem co z tymi ludzikami , którzy maja wełnowca w chałupie???Trendy się zmieniają ,technologie się zmieniają,instalacje się zmieniają przecież to rozumiemy ale ,żeby z uporem maniaka pluć jadem słuchaczy a samemu w chwale panoszyć się,a swoje inwektywa rzucać bez argumentów to już lekuchna przesada.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...