Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

DAKO z Nowego Sącza a szczególnie AP z Żor - to dwie firmy zasługujące na uznanie. Działają na rynku od wielu lat, nie są to firmy krzaki a oferowane przez nie systemy należą do czołówki.

Można z nimi pertraktować koszty i skorzystać z ich usług.

Okolice Mszczonowa, Żyrardowa - Łowicz - firma Samopomoc Chłopska - ades zna bułeczka z Forum.

Zadzwoń też do Sochaczewa tel. - 8627861 {ASCON} - to Ci podadzą adres firmy z okolic tego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: odpowiem w czwartek bo zaraz wyjeżdżam ale ma Pan tam GEBAUER z Opola, TRAS ze Skawiny, pozostałe muszę sobie przypomnieć.

W oknach drewnianych nie ma problemu z wyborem bo wszystkie są jadnakowe - nazwa DJ - 68 [Drewniane Jednoramowe - a 68 oznacza szerokość 68 mm]

Pozdrawiam.

Można zadzwonić 501-927942

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o oknach z kompozytu ?

moi znajomi wymienili sobie ostatnio , rewelacyjne drzwi

balkonowe rozsuwane lekko sie przesuwaja bez takich tam bajerow - pociagnij uchyl i przesun mysle o takim rozwiazaniu chociaz trzeba bedzie troche przerobic (ktory to juz raz) projekt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myślę nad zastąpieniem rolet lepszymi oknami.

Czy w PCV jest sens stosowania szyb P2 i lepszych okuć (jeśli tak to jakich) jako "opóźniaczy" włamania?

Jeśli tak to gdzie jest sensowny kompromis skuteczność- cena.

 

Przeglądałem szereg wątków ale tylko zaciemniły mi obraz więc pytam. Dzięki za opinie.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: pawel_l dnia 2003-04-17 21:56 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...