Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

będzie różniło się tzw. uszczelką antykurzową - u Jezierskiego masz żółta z logiem firmy - w Hece biała czarna - zależy od koloru okna

Co do oczekiwania - niech wypowiedzą się Ci dealerzy którzy jeszcze pozostali przy ......,

Podstawowa zaleta każdego producenta innego niż Jezierski (w świetle ostatnich ich "produkcji"), wszyscy inni do produkcji używają profili już okleinowanych przez Schuco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

ile się czeka obecnie na okna jezierskiego (w praktyce)

czy moje okno zamówione ewentualnie w hekaplaście bedzie identyczne wizualnie jak okno z jezierskiego (zakładając oczywiście identyczne parametry)

 

Obecnie białe 3tyg ,kolor standard 4, nietypowy więcej!to terminy na wykonanie okien a ile daje sobie sprzedawca na wstawienie to juz indywidualne ustalenia!

Jeśli popatrzysz na nie od zewnatrz -bedzie miało inne plastiki maskujące odwory odwodnieniowe

Jeśli popatrzysz na nie od wewnątrz -niczym

Jeśli popatrzysz na otwarte to jak wspomniał Jareko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem na etapie zamawiania okien. Pewnie juz bylo gdizes napisane w tym forum ale tyle jest stron ze nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego :)

Co sadzicie o oknach profil ALUPLAST 4000 szyby EFFEKTOR okucia SIEGIENIE AUDI nie wiem czy to wystarczajace informacje jesli nie to prosze powiedziec o co mam zapytac to zapytam o dalsze szczegoly :) nie znam sie dlatego pytam.

bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam już zamówione okna, będzie montaż latem, tak więc mam do tego momentu czas aby zastanowić się nad sposobem montażu. Prawdopodobnie będzie to montaż tradycyjny, gdyż na przestrzeni poszukiwania okien, a był to dość długi termin nikt jakoś specjalnie mnie nie przekonywał na inny montaż. A przechodząc do sedna sprawy planuję wprawić okna i zrobić wewnętrzne tynki ale ocieplenie budynku będzie w późniejszym terminie, prawdopodobnie rok, półtora roku po montażu okien. Tak więc w jaki sposób polecacie zabezpieczyć piankę od strony zewnętrznej. Słyszałem że pianka montażowa straci swoje właściwości jeśli przez tak długi czas nie będzie odpowiednio zabezpieczona. Czy dobrym pomysłem jest zastosowanie jakiejś specjalistycznej taśmy? Taśmy którą wykorzystuje się do montażu w systemie Illbruck 3 lub Soudal. A co sądzicie o montażu okien w tych systemch Illbruck 3, Soudal. Niewiele jest informacji na forum właśnie na ten temat. Czy możecie coś podpowiedzieć w jaki sposób zabezpieczyć piankę na tak długi okres jak również czy warto dopłacić do montażu okien w tych systemach.

 

Okna profil Cava CT70, planowane ocieplenie 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobylka - oczywiście że bylo, niemal na każdej stronie. Poza składnikami tak samo ważne - a moze i ważniejsze - jest to kto te okna wyprodukuje i jak je zamontuje. Nikt rozsądny nie odwazy sie powiedziec czegos na podstawie tego, co podalas. No i wazne jest czego oczekujesz od okien.

Ja od 2 mies. mam coraz smutniejszą minę, bo co chwila ktoś przychodzi z problemem - włamanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i padło magiczne słowo "włamanie" moje okno wytrzymało a właściwie okucia Winkhaus ale okno do wymiany profile połamane

 

Panowie bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania:) bardzo!!!!

 

Jareko dopytam jeszcze czy to że jezierski okleja profile u siebie może mieć jednak wpływ na wzór okleiny (u mnie kolor mahoń )

 

czy ktoś z forumowiczów składał zamówienie u j. i ile czekał

Edytowane przez Kaśka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nadzieję że nie wykorzystałem możliwości zadawania pytań na tym forum.

Liczę że uzyskam jakąś pomocną odpowiedź od Was.

 

 

Witam

Mam już zamówione okna, będzie montaż latem, tak więc mam do tego momentu czas aby zastanowić się nad sposobem montażu. Prawdopodobnie będzie to montaż tradycyjny, gdyż na przestrzeni poszukiwania okien, a był to dość długi termin nikt jakoś specjalnie mnie nie przekonywał na inny montaż. A przechodząc do sedna sprawy planuję wprawić okna i zrobić wewnętrzne tynki ale ocieplenie budynku będzie w późniejszym terminie, prawdopodobnie rok, półtora roku po montażu okien. Tak więc w jaki sposób polecacie zabezpieczyć piankę od strony zewnętrznej. Słyszałem że pianka montażowa straci swoje właściwości jeśli przez tak długi czas nie będzie odpowiednio zabezpieczona. Czy dobrym pomysłem jest zastosowanie jakiejś specjalistycznej taśmy? Taśmy którą wykorzystuje się do montażu w systemie Illbruck 3 lub Soudal. A co sądzicie o montażu okien w tych systemch Illbruck 3, Soudal. Niewiele jest informacji na forum właśnie na ten temat. Czy możecie coś podpowiedzieć w jaki sposób zabezpieczyć piankę na tak długi okres jak również czy warto dopłacić do montażu okien w tych systemach.

 

Okna profil Cava CT70, planowane ocieplenie 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobylka - oczywiście że bylo, niemal na każdej stronie. Poza składnikami tak samo ważne - a moze i ważniejsze - jest to kto te okna wyprodukuje i jak je zamontuje. Nikt rozsądny nie odwazy sie powiedziec czegos na podstawie tego, co podalas. No i wazne jest czego oczekujesz od okien.

Ja od 2 mies. mam coraz smutniejszą minę, bo co chwila ktoś przychodzi z problemem - włamanie...

 

sa to okna od NIJAK TADEUSZ a skladniki sa ok??? to co jeszcze mialabym podac zebyscie doradzili mi czy sa ok???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i padło magiczne słowo "włamanie" moje okno wytrzymało a właściwie okucia Winkhaus ale okno do wymiany profile połamane

 

Panowie bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania:) bardzo!!!!

 

Jareko dopytam jeszcze czy to że jezierski okleja profile u siebie może mieć jednak wpływ na wzór okleiny (u mnie kolor mahoń )

 

czy ktoś z forumowiczów składał zamówienie u j. i ile czekał

 

 

Kaśka73, my złożyliśmy zamównie na okna u Jezierskiego w 2 tygodniu i mamy je odebrać 7/8 tyg.

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka73, my złożyliśmy zamównie na okna u Jezierskiego w 2 tygodniu i mamy je odebrać 7/8 tyg.

Ania

 

ok:)

 

przeczytaj pytanie jakie zadała forumowiczka jeszcze raz później tą samą czynność prosze wykonać przy odpowiedzi:)

 

karolekk chyba jednak nie zrozumiał mojego pytania:)

 

nie miałam na celu rozpoczynania kłótni o wyższość jednych świąt nad drugimi tylko o konkretną odpowiedź popartą praktyką, która zresztą otrzymałam

Edytowane przez Kaśka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałam na celu rozpoczynania kłótni o wyższość jednych świąt nad drugimi tylko o konkretną odpowiedź popartą praktyką, która zresztą otrzymałam

 

Właśnie no ale coż... dla jednych białe jest czarne

Fajnie ze forum ci pomogło

pozdrawiam i bezproblemowej budowy zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!! Okna KBE 88MM - czy ktos slyszal? Czy Ktos ma jakas opinie?

Na ostatnich dwóch stronach byly podobne przypadki. A słyszałeś, że okno to profil+producent+montazysta? Tak samo ważne, o ile nie ważniejsze. Niestety - to nie jest dział, gdzie da się wrzucić hasło i wyjąć odpowiedź. Chyba że lubisz loterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...