Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Charlie, czy ja namawiam jakubowo na "moje" okna? Wykonuję dużo prac jako podwykonawca dla producentów okien.Naprawde miałam okazję pogadać z wieloma majstrami i kierownikami GW firm deweloperskich. I jakoś nigdy nie usłyszałam od nich dobrego słowa na temat Drutexu. A złych opini słyszałam wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie, czy ja namawiam jakubowo na "moje" okna? Wykonuję dużo prac jako podwykonawca dla producentów okien.Naprawde miałam okazję pogadać z wieloma majstrami i kierownikami GW firm deweloperskich. I jakoś nigdy nie usłyszałam od nich dobrego słowa na temat Drutexu. A złych opini słyszałam wiele.

 

o, i to są argumenty fachowca a nie jak kobiety w stylu złe bo złe albo nie bo nie.

 

P.S parytet obowiązuje w tym kraju a więc wszyscy są równi jeśli chodzi o gender :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrrr ludzie bez kłótni :)

Charlie - to jakiej firmy ma szyby Drutex, jeśli można wiedzieć ?

....

 

...nie czytasz ze zrozumieniem ( aaaaaaaaaaaaaaaaaaa). Drutex sam sobie robi szyby ale nie ma swojej huty :)

 

Badania są dostępne - Kolega bwojtek powinien Cię nakierować na linki - lubuje się w tych klimatach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma sprzedająca deweloperom jest w pewnym zakresie "kryta" i nie spada na nią bezpośrednia krytyka Klientów. Tzn. okna mają podstawową cechę - dobrą cenę. Reszta jest mniej istotna.

Tylko że przeciętny nabywca mieszkania nie ma pojęcia czyje ma okna i nie zagląda na forum, bo po to kupił gotowe mieszkanie by sobie głowy takimi pierdołami nie zawracać.

A bywam w takich nowych "apartamentach" by montować drzwi wewnętrzne i widzę powygniane skrzydła, ścierki leżące pod progiem, taśmy naklejone na bokach - by tylko nie wiało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie, ja nigdy nie używałam argumentów "nie,bo nie", "złe, bo złe". Poza tym sama jeżdżę passatem. Kupiłam go z przebiegiem 107 tyś, po 5 latach ma 220 tyś i nie mam z nim problemu:)

Finlandia, to zależy od GW i podejścia firmy. Ja w tej chwili montuję jako podwykonawca okna na dużym osiedlu. Kierownictwo do naszego montażu nie ma zastrzeżeń, ale jakość okien tragedia. Pierwszy raz montuję jako podwykonawca tej firmy i pewnie jako ostatni:)

Edytowane przez agnieszkakusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oś. w zg okna wstawiał deweloper skrzydło okna w nocy przy sporym wiaterku "wyskoczyło z zawiasów" w pokoju mała dziewczynka!

ojciec adwokat wiedział co zrobić! okna drutex

moze i maja swoje szyby i swój profil tylko dlaczego badania na słowacji?taniej?

już oknoplast się nastawił na masówke do włoch

Opinia montazystów "dobra cena ,ale aby to dobrze zamontowac i by się jakoś tam trzymało to trzeba mieć naprawde umiejętności"

Sprzedaja i to duzo ponoć 5tys okien dziennie produkują,tylko większość idzie na zagrabanice a później ludzie mowią "niemcy panie to juz plastiki wyrzucaja a polacy wstawiaja" tylko te plastiki niemieckie ktore teraz wymieniaja to od nas! ludzie dają grubą kase za mieszkanie w deweloperce ,za co ?nie wiem ładne klatki? miejsce fajne?albo trawy się nie chce kosić i napewno nie myślą o wymianie okien! są ,są a jakie ,a g.... mnie to obchodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie, ja nigdy nie używałam argumentów "nie,bo nie", "złe, bo złe". Poza tym sama jeżdżę passatem. Kupiłam go z przebiegiem 107 tyś, po 5 latach ma 220 tyś i nie mam z nim problemu:)

Finlandia, to zależy od GW i podejścia firmy. Ja w tej chwili montuję jako podwykonawca okna na dużym osiedlu. Kierownictwo do naszego montażu nie ma zastrzeżeń, ale jakość okien tragedia. Pierwszy raz montuję jako podwykonawca tej firmy i pewnie jako ostatni:)

 

jeśli te okna co montujesz "taka tragedia" to rozumiem, że nie zostaną odebrane a Tobie nie zpłacą ????!!!!

 

P.S sąsiad mojego znajomego ma okna Drutex-u zamontowane wiosna 2011 - bez zastrzeżeń. Mrozy nie pokonały profila.Oglądałem je w niedzielę podczas spaceru z moją pumą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę wyjaśnia, bo miało być 14cm poszerzenia, pewnie te 15cm jest za dużo (albo za drogo), a 50+50+30 za drogo (mniej stabilnie?).

Podłoga będzie na wysokości 25cm, więc umówiliśmy się, żeby podmurować torchę, a na to poszerzenie. CHoć w sumie, czy takie poszerzenie jest lepsze od murku i czy w ogóle jest sens dawać 50mm na murek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie! To zawsze jest jakieś wyjście. W tym wypadku akurat chodzi o to, że te okna są po prostu niechlujnie zrobione. Producent już wie, co jest nie tak, kolejne partie zaczynają przychodzić w innym stanie. Ale nie można się spodziewać cudów jesli właściciel stwierdza, że okna powinny być sprawne technicznie tzn. otwierać się i zamykać, a ich wygląd to sprawa drugorzędna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...