Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

ciekawe jaką metodą to policzyłeś biorąc pod uwagę punktowe mocowanie konsoli do ramiaka.

 

Dość prostą i opisaną w powszechnie dostępnym źródle. Jakim?

 

"A Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Łk 11, 5-13).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość prostą i opisaną w powszechnie dostępnym źródle. Jakim?

 

"A Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Łk 11, 5-13).

 

Wersetami z Tory podpierasz naukę :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rąbień też bywał na Targach ... .

 

Sytuacja finansowa fabryk okien bardzo dynamicznie zmienia się bo jadą na minimalnych marżach.

Dlatego uważam, że KAŻDY wtręt, każde info. nawet tzw. plotka dla Inwestorów jest ważna - czujność musi być najwyższa bo przykładem może być niedawna sprawa Jezierskiego. Nawet JAREKO długi czas nie wiedział o co kaman bo Go Jezierski osobiście ściemniał a on Klientów.

Liczą się tylko Wasze pieniądze i niczyje więcej a czycha na nie około 6000 producentów okien. Wpłacisz zaliczkę a firma kaputt i nikt Ci nic nie odda - nie zdarzyło się nigdy, żeby Klient odzyskał swoją kasę. Przykład Abakusa i Rąbienia.

Niestety masz racje Charli. Pierwsza oznaka konca producenta sa jego super niskie i atrakcyjne ceny, koniedcznosc wplaty 100% i tym podobne. A o zlodzieju lepiej nie mowmy-wisi mi kupe kasy mimo komormika. Malo tego olewa reklamacje a to juz dla mnie koniec firmy. I tak jak kiedys tu napisales Charlie, o problemach Jezierskiego jest glosno od dwu lat i jak ktos pisze ze czeka ze nie w terminie ze rozczarowany jakoscia czy czym tam jeszcze niech spojrzy w lustro i pretensje ma tylko do siebie. Dla mnie tej firmy juz nie ma i mimo wszystko szkoda. Pracownikow, dobrych pracownikow szkoda

Edytowane przez jareko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Pierwsza oznaka konca producenta sa jego super niskie i atrakcyjne ceny, koniedcznosc wplaty 100% i tym podobne.

No nawet mnie nie denerwujcie...

Mam zaliczkowane Tytanowe...

Chociaż Pani z salonu w zeszłym tygodniu dzwoniła i pytała się czy można już przyjechac na pomiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet mnie nie denerwujcie...

Mam zaliczkowane Tytanowe...

Chociaż Pani z salonu w zeszłym tygodniu dzwoniła i pytała się czy można już przyjechac na pomiar.

Na razie kula śnieżna dobrze zarzuconej ploty :D

Witek86 powiedziałeś A.Teraz wypadałoby B.

Przemów teraz lub zamilknij na wieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet mnie nie denerwujcie...

Mam zaliczkowane Tytanowe...

Chociaż Pani z salonu w zeszłym tygodniu dzwoniła i pytała się czy można już przyjechac na pomiar.

 

Jak to jest, jeśli nie zrobiono pomiaru z natury to i chyba ostatecznej wyceny nie zrobiono. Jeśli jej nie zrobiono to do czego ta zaliczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rąbień bardzo pozytywnie znikną z rynku. Nie pobierali zaliczek (zaliczki często pobierają biura sprzedające nie przekazując ich dalej producentowi, który ich nie wymaga, więc niekoniecznie musi ona przepaść w związku z upadłością producenta, bardziej obawiałbym się upadłości dealera),

załatwiali wszystkie zgłoszone reklamacje do końca (rozesłali protokoły zakończonych reklamacji w dniu informacji o zakończeniu produkcji).

Być może chcieli przy tej okazji dobrze się zaprezentować dla ewentualnego nabywcy ich mienia od syndyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nawet mnie nie denerwujcie...

Mam zaliczkowane Tytanowe...

Chociaż Pani z salonu w zeszłym tygodniu dzwoniła i pytała się czy można już przyjechac na pomiar.

 

Jak to - na jakiej podstawie wpłaciłeś zaliczkę ? :)

Po pomiarach jest wycena :):)

A u Ciebie odwrotnie - najpierwa zaliczka a później pomiary i wycena ?! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje B było dwa posty po A więc sam zamilknij a pytanie zadane by sprawdzić wypowiedź klienta! co by mi zależało ?

poczytaj moje posty tam złego słowa o ms nie ma

A co mnie to "co by ci zależało" ? Słuchaj ,jak mówisz CO ci sprzedał "klient" to jesteś OK. Wybuchł pożar w fabryce albo pies zeżarł kiełbasę prezesowi. I wszyscy wiemy że jak to drugie to trzeba uważać żeby w gacie nie narobić ze strachu. Przy okazji wiadomo o co ci chodzi i że klikasz do muratora a nie do pudelka.

Ale nie ktoś komuś coś gdzieś! Tego się nie da lubić kolego, trochę za dużo tego wkoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by mi powiedział "słyszałem ze ms sprzedał fabryke to bym powiedział jak by mi powiedział słyszałem ze ms wyje.. pracowników również bym powiedział a jak powiedział "wie Pan wybierałem miedzy wami a ms ale słyszałem o ich problemach" jak zapytałem jaki problemy itd to nie odpowidział to chyba moge zapytać? czy nie a jak się nie podoba to zgłoś wypowiedź do mederacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...