Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

"klepią na tym tarasówki 1800x2300"

klient lyknie wszystko - jest jak wyglodnialy rekin - kazdej nowinki

a ze potem okno sie wali - juz wstawione i po ptokach

lub, jak w przypadku innych producentów wklejających szyby, zostanie mile zaskoczony kosztem wymianę pakietu

Słuchajcie, nie narzekajmy, klient jest jaki jest i MY musimy się do niego dostosować. Nie oznacza to, że by przeżyć i utrzymać się na rynku zacznę wciskać klientom kit czy też sprzedawać okna D... do d...

Ceny niech sobie szukają gdzie indziej. Ja mam co robić i coraz częściej, juz od kilku lat wzrasta wymiana okien kupionych zgodnie z dewiza Cena Czyni Cuda. I powiem Wam szczerze - jak najwięcej takich robót, to dopiero jest realny zarobek :)

Mam tylko taki apel do innych handlujących - NIE BÓJCIE SIĘ CENY !!! zarówno za okna jak i montaż czy inne dodatki. I kolejny apel - z pełna premedytacją tych co chcieli być cwańsi (bez faktury, bez umowy itp) krójcie ile tylko się da. By taki jedne z drugim nauczył się że Państwa okradać nie wolno !!! Bo to jest ZŁODZIEJSTWO !!! jakby kto nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełek jak dobrze pamiętam jak wchodziły a nawet jeszcze nie weszły wzmocnienia kompozytowe i podobne, było powiedziane że można na tym wyprodukować NAWET okno 1000x1300 i nie zaleca się większych, a teraz klepią na tym tarasówki 1800x2300 :D

Poproszę o źródło tego "było powiedziane".

Swoją drogą M&S "klepie" to swoje "za słabe wzmocnienie" już chyba ponad 5 lat. Nie słyszałem o żadnym głośnym pozwie sądowym świadczącym o wadach tego rozwiązania. Czy ty pchelku masz jakieś udokumentowane przypadki kłopotów ze wzmocnieniem kompozytowym?

A może jakieś kłopoty z wklejanym wkładem szybowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Może zatem zadam konkretne pytanie jakie dokładnie okna polecacie mi (chodzi mi o markę i model).[Dom piętrowy z cegły, z zewnątrz dziurawka, warstwa wełny i od środka cegła pełna]. Przyznaje że jestem dosyć zielony w temacie okien i nie mam zbytnio czasu na szukanie dokładnych informacji, które i tak są ciężkie do znalezienia bo jak wiecie każdy zachwala swoje!!!!!! Proszę zatem o jakieś konkrety:D (najlepiej gdyby okna były solidne, estetyczne, energooszczędne).:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy takiej konstrukcji ściany zamontowane w warstwie ocielenia z zastosowaniem od wewnątrz taśm paroszczelnych zaś od zewnątrz albo taśm paroprzepuszczalnych albo tas rozprężnych - zależy jak masz wykonane węgarki - i tak naprawdę zacznij od poszukiwania nie tylko okien lecz przede wszystkim ekipy montażowej

Nie mogę brać za to odpowiedzialności ale tu może być pomocne (nie musi) http://montaze.info.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie czy ktoś z was słyszał o FABRYCE oknach KNS http://www.kns-okna.pl/

pozdrawiam

 

 

Słyszałem, sporo tego sprzedałem i nadal będę sprzedawał. Wykonują bardzo dobrze okna i nie ma się do czego doczepić. Brak reklamacji technicznych na ich okna a to ich plus. Jeśli już jakieś miałem wymiany np. skrzydła bo porysowane to szybko to załatwiali. Dla mnie to duży plus bo klient zadowolony, że szybko wada usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...