Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

On 2003-04-17 16:46, pawel_l wrote:

Jeszcze myślę nad zastąpieniem rolet lepszymi oknami.

Czy w PCV jest sens stosowania szyb P2 i lepszych okuć (jeśli tak to jakich) jako "opóźniaczy" włamania?

Jeśli tak to gdzie jest sensowny kompromis skuteczność- cena.

 

Przeglądałem szereg wątków ale tylko zaciemniły mi obraz więc pytam. Dzięki za opinie.

 

 

 

ja mam okienka z P2 - wydaje mi sie że warto ale jak na razie na szczęście się nie musiałem przekonywać...

snow

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: pawel_l dnia 2003-04-17 21:56 ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerabiałem temat okien na jesieni...wybierałem z około 10 firm...rozpatrywałem także VEKA, TRAS i REHAU... ale nie wybrałem ich (powody były za każdym razem inne)

więcej szczegółów na priv żeby mnie nie posądzili o kryptoreklamę...

 

okna drewniane odpadły praktycznie na początku szukania firm...

powody: konieczność malowania (po jakimś czasie napewno), cena...

 

snow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mieszkam w Szczecinku i zamowiłem okna do domu na jeziorem w firmie PARTNER Szczecinek ul. Pomorska. Ceny bardzo przystępne i można negocjować Stosują system VEKA Jaj jestem bardzo zadowolony.

Przy okazji czy ktoś z Was miał doczynienia z oknami drewnianymi M&S lub Drewexim Mam dylemat pomiędzy tymi firmami

Pozdrawiam Wszystkich

P.S. Mimo licznych "akademickich" dyskusji mazna sie od Was wiele nauczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchelek dzieki za podpowiedź Masz rację wygląden okna są bliźniaczo podobne. Natomiast stosunek dilerkow do ludkow jest rózny W M&S milo isympatyczne w Dreweximie pompatycznie "bo my jesteśmy firmą o międzynarodowej renomie" (bo maja strone w języku angielskim, co za tym idzie ceny okien sa adekwatne do samopoczucia dilerków)

Firma ze Szczecinka PARTNER-OKNA PCV tel./fax 943740669

Pozdrawiam i życze udanego wypocznku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...