Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Wklejam fotkę tylko jako pomysł teoretyczny na montaż okien z roletami Integro. Powiedzcie proszę, który z trzech przykładów jest najbardziej prawdopodobny lub w ogóle niedozwolony w prawidłowym montażu okien.[ATTACH=CONFIG]130172[/ATTACH]

 

Musisz tak zamontować żeby mieć dojście do wnętrza rolety w przypadku awarii jej mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się oknami HFL.

 

Dzięki, znalazłem takie akurat z profili Salamander (które ponoć najbielsze:)) - http://www.kobiplast.com.pl/pdfs/hlf.pdf

Trzeba poczytać.

Generalnie z tymi oknami jak ze wszystkim - im dalej w las tym więcej drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram właśnie okna do swojego domku, głowa mnie rozbolała aż trafiłem na to http://oknotest.pl/poradnik-okienny/okna-pcv-praktyczne-wykorzystanie-wspolczynnika-przenikania-ciepla-uw jak podstawiłem do wzoru faktyczne parametry i ceny okien to wyszło że okna z Uw0,97 w porównaniu do Uw1,4 zwrócą się po 50 latach Gdzie tu jakiekolwiek OSZCZEDNOŚCI???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram właśnie okna do swojego domku, głowa mnie rozbolała aż trafiłem na to http://oknotest.pl/poradnik-okienny/okna-pcv-praktyczne-wykorzystanie-wspolczynnika-przenikania-ciepla-uw jak podstawiłem do wzoru faktyczne parametry i ceny okien to wyszło że okna z Uw0,97 w porównaniu do Uw1,4 zwrócą się po 50 latach Gdzie tu jakiekolwiek OSZCZEDNOŚCI???????????????????

 

nie dorzyjesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję opinii na temat okien Vetrex, w szczególności współpracy z firmą Stolpoz z Poznania.

Stoję przed wyborem okien do budowanego domu i poszukuję osób, które mają okna z ww. firmy.

Jeżeli zamieściłam post w nieodpowiedniej tematyce, bardzo proszę o pomoc - jestem początkującym forumowiczem :D

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vetrex ma dobra opinie jako okna tylko w moim regionie ekipy które je montują już takiej nie mają !

a okna to jedno poprawny montaż drugie!

warto zadać pytanie w lokalnych grupach budujących może będzie ktoś kto miał styczność z firma

Pozdrawiam i gratuluje 1 postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam fotkę tylko jako pomysł teoretyczny na montaż okien z roletami Integro. Powiedzcie proszę, który z trzech przykładów jest najbardziej prawdopodobny lub w ogóle niedozwolony w prawidłowym montażu okien.[ATTACH=CONFIG]130172[/ATTACH]

 

styropian 15 cm wymusza cofanie okna wymień na 20cm okno jak najbardziej na zew i będzie ok.pamiętaj że puszki mają różne wielkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styropian 15 cm wymusza cofanie okna wymień na 20cm okno jak najbardziej na zew i będzie ok.pamiętaj że puszki mają różne wielkości

 

20cm ocieplenia byłoby prostym rozwiązaniem ale niestety już z 13 zmieniłem na 15cm. Mam cofnięte nadproża o 8cm. Pytanie tylko jakiej grubości dać styropian miedzy ścianą a roletą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...