Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

znacie takie profile Brügmann i firmę oknoplus. Co sądziecie o tym profilu i tym producencie ? Pozdrawiam

 

Znamy. I chyba generalnie nie ma nich skarg. Jeśli Ci się podobają, akceptujesz cenę, to skup się na znalezieniu dobrego sprzedawcy ze sprawdzoną ekipą montażową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co czarować - HS mają zupelnie inne profile, wymagają więcej stali, są stosunkowo sporadczyne (wobez tysiecy kilometrow standardowych profili) wiec są po prostu drozsze. W drewnie sie je "wystruga" z kilku sklejonych elementow, wiec nie trzeba inwestowac w bardzo drogie narzedzia w fabryce profili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co czarować - HS mają zupelnie inne profile, wymagają więcej stali, są stosunkowo sporadczyne (wobez tysiecy kilometrow standardowych profili) wiec są po prostu drozsze. W drewnie sie je "wystruga" z kilku sklejonych elementow, wiec nie trzeba inwestowac w bardzo drogie narzedzia w fabryce profili.

 

widziałem hs w drewnie dobrych firm ale ceny neie były niższe niż w pcv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak kto podchodzi do sprawy. Dla jednych to zwykłe okno i ileś tam metrów kwadratowych które trzeba wykonać. Dla innych to coś wyjątkowego, wykonują je ludzie "namaszczeni" którym się płaci specjalnie extra i z tej okazji Klient też może wydać więcej..

Tak w ogóle to mogę bez problemu zaoferować ładne, dobrze wykonane i wyposażone okno sosnowe 146x144 RU+RU za 950zł + montaż. Ile kosztuje dobre PCW w okleinie dwustronnej - 1000 - 1200zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow pojawia sie cena jako kroterium wyboru - to zaczyna byc chore.

Chore. Tak, zgadzma sie z Tobą. Chciałbym by Klienci wybierali produkt przez inne wartości niż tylko cena.

Wspomniałem o tym, bo w powszechnym przekonaniu Klientów drewno jest dwukrotnie droższe niż PCW i wielu na starcie je przez to przekreśla, a to nie jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem sie tutaj aby przestrzec wszystkich przed zakupem okien Dako. Zostałem oszukany przez partnera handlowego Dako. Oczywiście fabryka zrzuca całą winę na firmę handlową. Czekam jeszcze, na jakąkolwiek wiadomość z Dako czy otrzymam jakąś pomoc. Ciekawy jestem czy w ogóle obchodzi ich to, że ich klient został oszukany. Będe tutaj pisał na tym forum jak najdłużej. Na tę chwilę mogę tylko przestrzec przed zamawianiem okien w Dako, sami przekierowali mnie do partnera handlowego, który oszukał mnie na 20 tys zł. Paradoksalnie zamówiłem okna z szybą P4 i złodzieje zdążyli mnie już okraść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to prezentujesz postawę "pieniacza" i z Twojego postu nie wynika nic więcej niż to, że Ty czujesz się oszukany. Nie podajesz żadnych faktów na podstawie których można by sobie wyrobić stanowisko, dlatego równie dobrze możesz być podstawioną konkurencją, a takie posty wg mnie należy od ręki kasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to prezentujesz postawę "pieniacza" i z Twojego postu nie wynika nic więcej niż to, że Ty czujesz się oszukany. Nie podajesz żadnych faktów na podstawie których można by sobie wyrobić stanowisko, dlatego równie dobrze możesz być podstawioną konkurencją, a takie posty wg mnie należy od ręki kasować.

Posłuchaj, nie informuje tutaj wszystkich bez powodu. Wiem sam od producenta okien Dako, że jeszcze nie zdarzyła się firmie taka sytuacja. Na razie czekam czy producent zaoferuje jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyż nie zauważyłeś Fin, że pieniaczy jest coraz więcej ?

 

Bez powodu nie pisałbym tutaj. Podpisałem umowe z partnerem handlowym Dako, wpłaciłem 100% pieniędzy i nie mam ani okien ani pieniędzy. Jedyne co zrobiło Dako to to, że firma http://www.dwg-okna.pl nie jest już partnerem Dako.

Edytowane przez os***ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bez powodu nie pisałbym tutaj. Podpisałem umowe z partnerem handlowym Dako, wpłaciłem 100% pieniędzy i nie mam ani okien ani pieniędzy. Jedyne co zrobiło Dako to to, że firma http://www.dwg-okna.pl nie jest już partnerem Dako.

 

jak na razie to oszukał cię PARTNER Dako a nie sam producent, poczekajmy jak sprawa się rozwinie, jak na razie to DWG Okna są "spalone".

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

jak na razie to oszukał cię PARTNER Dako a nie sam producent, poczekajmy jak sprawa się rozwinie, jak na razie to DWG Okna są "spalone".

 

 

Pozdrawiam

Tak oczywiście wiem o tym. Dlatego czekam na jakąkolwiek pomoc ze strony Dako, sami skierowali mnie do tego partnera handlowego. Maja takze swoje umowy handlowe i jeśli okaże się, że fabryka okien nie będzie sie poczuwała do jakiejkolwiek odpowiedzialności, to znaczy, że każdy kupujący te okna obojetnie gdzie w Polsce będzie narażony na ryzyko.

DWG okna zwineło się ze swojego punktu handlowego i nie ma z nimi jakiegokolwiek kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...