Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

To już "stary news". Już zdaje się było to wspomniane w poprzednim miesiącu w Forum Branżowym.

 

Sapor? Zdaje się, że spamują wszystkie możliwe fora i zadają te same pytania - czy ktoś słyszał. I zawsze głucha cisza w odpowiedziach, więc chyba trzeba wykupić trochę rekalmy - może się coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o czym Ty mówisz. Postaw się w mojej sytuacji. Nie potrzebuje i nie oczekuję dodatkowych rabatów, chodzi o profesjonalną i odpowiedzialną obsługę klienta. Nie jestem w stanie wysupłać kolejnych 20 tys zł w krótkim czasie, dlatego stosowna umowa załatwiłaby sprawę.

Co rozumiesz przez inną firmę? Mówimy cały czas o Dako, które ma swoje punkty handlowe, tam nie znajdziesz innych produktów niż Dako i DK Prof.

 

Przeczytaj to co napisałeś. A co do produktów dako to myślisz, że oni ci zamontują te okna? Wątpię, żeby fabryka sprzedała tobie jako detaliście okna, będziesz musiał spisać umowę z firmą pośredniczącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisałeś. A co do produktów dako to myślisz, że oni ci zamontują te okna? Wątpię, żeby fabryka sprzedała tobie jako detaliście okna, będziesz musiał spisać umowę z firmą pośredniczącą.

Człowieku skoro chciałem kupić stolarkę Dako to moim zdaniem producent powinien sie postarać aby do mnie dotarła. Tylko właśnie trzeba chcieć to zrobić, widocznie Dako tak naprawdę samo wie, że wszystkie jego punkty handlowe sa z bardzo dużym prawdopodobieństwem punktami krzakami takimi patykiem pisanymi. Nie ma zaufania pomiędzy Dako i jego partnerami handlowymi a więc po prostu dziki handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Inwestorze.

Oddziel, doprawdy oddziel te dwie różne sprawy - już kolega Test DOKŁADNIE wyłuszczył problem (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?1792-OKNA-szukam-dobrych-okien-jakie-okna-polecacie&p=5552341&viewfull=1#post5552341) . Jak widać sprzedawca się znalazł, zapewne wszystko inne także się wyjaśni i będziesz miał swoje wymarzone okna Dako.

Póki co ni w ząb nie możesz zrozumieć że fabryka to jedno, sprzedawca, nawet wskazywany przez fabrykę, to zupełnie co innego

Czasem są sytuacje życiowe, czasem inne - spokojnie się wyjaśni.

Nie rozumem tylko aż takiego bicia piany.

Póki co to robisz - wbrew pozorom - tylko dobrą reklamę Dako - bo nie ważne jak się mówi tylko że się mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wiem że będzie alphaline 90, a czy Dako? Wszystko wskazuje na to, że to był najgorszy wybór.

 

Najgorszy? Może pechowy. Czasem tak jest, ale ja ciągle trzymam kciuki za powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku skoro chciałem kupić stolarkę Dako to moim zdaniem producent powinien sie postarać aby do mnie dotarła. Tylko właśnie trzeba chcieć to zrobić, widocznie Dako tak naprawdę samo wie, że wszystkie jego punkty handlowe sa z bardzo dużym prawdopodobieństwem punktami krzakami takimi patykiem pisanymi. Nie ma zaufania pomiędzy Dako i jego partnerami handlowymi a więc po prostu dziki handel.

 

Albo podniosłeś sobie niepotrzebnie ciśnienie, albo jesteś nawiny. Jak przeczytasz za kilka tygodni po załatwieniu sprawy to co napisałeś to może zrozumiesz.

 

 

A tymczasem kawa i do dzikiego handlu wracam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jestem ciekaw cen, bo z aluplasta można zrobić ciekawe konstrukcje. Ich produkty mają być dostępne również w salonach Oknoplastu.

A to ciekawe... Będą tak samo dobre jak poprawiony ideał ale tańsze? A może tańsze i gorsze? No a może tak samo drogie ale gorsze? Opcjonalnie lepsze i droższe od poprawionego ideału... Każda koncepcja jest do d...y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Oczywiście w treści mowa jest o odstąpieniu.

 

os***ko, mój wpis właśnie o tym. Rozwiązanie umowy, to co innego niż odstąpienie od umowy. Choć dla większości ludzi to nie ma znaczenia, wcale nie znaczy, że ta większość ma rację. W pewnych sytuacjach liczy się właśnie precyzja sformułowań i ich prawidłowe rozumienie. Potoczność i trochę lekceważące podejście do treści umów okazuje się powodować często komplikacje po pierwsze nieprzewidywane, po drugie nieodwracalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

os***ko, mój wpis właśnie o tym. Rozwiązanie umowy, to co innego niż odstąpienie od umowy. Choć dla większości ludzi to nie ma znaczenia, wcale nie znaczy, że ta większość ma rację. W pewnych sytuacjach liczy się właśnie precyzja sformułowań i ich prawidłowe rozumienie. Potoczność i trochę lekceważące podejście do treści umów okazuje się powodować często komplikacje po pierwsze nieprzewidywane, po drugie nieodwracalne.

Po prostu nie wyraziłem sie odpowiednio. Mówimy cały czas o odstąpieniu od umowy.

Dziś dzwonilem do policjanta prowadzącego sprawę, że nie ma żadnych pozytywnych sygnałów załatwienia sprawy ze strony oszusta. Dowiedziałem się, że niedługo minie czas jaki dostała firma na załatwienie sprawy i będzie wszczęte postępowanie przygotowawcze, w którym będą postawione zarzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Musimy wymienić drzwi tarasowe (zwykłe skrzydło), przy czym muszą byc to drzwi z 2 zamkami, takie które da się zamknąć i otworzyć z zewnątrz, ponieważ wychodzimy tymi drzwiami do garażu (szeregowiec). Czy moglibyscie polecić coś ze średnio-wyższej półki? Pozostałe okna są 2 szybowe więc o takich tez myslimy przy tych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Musimy wymienić drzwi tarasowe (zwykłe skrzydło), przy czym muszą byc to drzwi z 2 zamkami, takie które da się zamknąć i otworzyć z zewnątrz, ponieważ wychodzimy tymi drzwiami do garażu (szeregowiec). Czy moglibyscie polecić coś ze średnio-wyższej półki? Pozostałe okna są 2 szybowe więc o takich tez myslimy przy tych drzwiach.

 

Profil PVC VEKA Alphaline powinien spełnić Twoje oczekiwania - Kamila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwyczajna Veka Perfectline wykonana przez firmę Vetrex. Takie same profile będziesz miał i w Oknoplaście (chyba okkno Rubin), i w Dako, i jeszcze u innych "vekowców".

Vetrex dobrze robi swoje okna - są cholernie terminowi (i szybko i na czas), ceny nie za wysokie, serwis jest - acz mało kiedy miałem okazję się z nim kontaktować (nie było potrzeb). Ważniejsze przy takich oknach, byś jeszcze znalazł dobrego, polecanego sprzedawcę / montażystę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...