Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Witam

 

Optymista. Chyba zakładasz je PIERWSZY RAZ w życiu. Kaktus mi wyrośnie, jak za 30 lat Twoje nowe okna będziesz nadal chcial oglądać.

 

jeden raz w jednym domu :) - to zazwyczaj prawda :)

 

jak to mówią o budowaniu - 1 dom dla teściowej 2 dla wroga a dopiero 3 dla siebie - z oknami będzie podobnie ? :p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

My stanęliśmy przed wyborem Drutex IGLO 5 a Oknoplast Winergetic Premium.

Wiadomo że to okna z różnych półek i nie sposób je do siebie porównywać, ale czy do domu z ogrzewaniem centralnym warto inwestować w Wiergetic Premium?

Proszę o jakieś opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

My stanęliśmy przed wyborem Drutex IGLO 5 a Oknoplast Winergetic Premium.

Wiadomo że to okna z różnych półek i nie sposób je do siebie porównywać, ale czy do domu z ogrzewaniem centralnym warto inwestować w Wiergetic Premium?

Proszę o jakieś opinie na ten temat.

 

warto zainwestować we wszystko inne jak D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto zainwestować we wszystko inne jak D:)

 

Ja bym nie ryzykował niską jakością Drutex, bo co tanie to drogie i za parę lat jak to ze wszystkim tanimi produktami bywa trzeba będzie dopłacić drugie tyle za poprawki albo wymianę okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytranie z innej beczki. Np Oknoplast - evolution 2 czy ms tytanowethermo. Akurat teraz stoję przed takim dylematem. Proszę o wasze opinie.

 

Obie firmy to uznani producenci okien.

Rzut monetą rozstrzygnie o wyborze dostawcy pod warunkiem zbliżonych finansowo ofert.

 

Selve to dobre silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytranie z innej beczki. Np Oknoplast - evolution 2 czy ms tytanowethermo. Akurat teraz stoję przed takim dylematem. Proszę o wasze opinie.

 

Obie firmy dobre, kształt profili podobnie specyficzny, okucia takie same, tytanowe będą miały lepsze parametry cieplne (szkło 0,5 lub 0,6 a w PE 0,7), nie wiem jaka relacja ceny ale jeśli podobnie to MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźeli chodzi o Ms to wstępnie zleciłem wycene u dwóch przedstawicieli - Chempo ul. górecka w Poznaniu oraz MTD system -Rondo śródka w Poznaniu. Natomiast Oknoplast to w Gnieźnie:)

 

Pytanie co do okien dachowych - chcę kupić okna Fakro FTP-V U3 Natomiast podobno twierdzą w sklepach z dachówkami (narazie byłem w 3), że okna Roto R4 lepsze z jakąś termopianką WD ? Jak wy to oceniacie. Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...