Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Tylko jak ja skorzystam z naprawy gwarancyjnej jak cos w oknach sie zepsuje ?

Dajmy na to ze rol-okno przestaje istniec za rok.

Z centrali vetrexu do mnie przyjada ?

 

No i pytaie czy rol-okno zamontuje dobrze te vetrexy.No ale to pytanie tyczy sie takze gdanskiej fabryki okien.Sam nie wiem co robic.

Edytowane przez tmk2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ja skorzystam z naprawy gwarancyjnej jak cos w oknach sie zepsuje ?

Dajmy na to ze rol-okno przestaje istniec za rok.

Z centrali vetrexu do mnie przyjada ?

 

No i pytaie czy rol-okno zamontuje dobrze te vetrexy.No ale to pytanie tyczy sie takze gdanskiej fabryki okien.Sam nie wiem co robic.

Nie przyjmą Cię raczej, bo to nie Ty jesteś odbiorcą ich okien tylko Rolokno, nie masz dowodu sprzedaży ani karty gwarancyjnej. Nie masz też gwarancji, że gdańska fabryka za rok nie popadnie w tarapaty, w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo, choć bez wątpienia większe zaufanie wzbudzają duże i znane firmy.

 

Poza tym... Co Ci się może stać w dobrze zrobionym oknie? Może Ci trzasnąć zawias, klamka, pofałdować się uszczelka, ale na to trzeba lat. Okno to jest wyrób który ma przeżyć ok. 20 lat, więc musi być względnie przystosowane do okresu zakładanej żywotności. I jeśli któraś z tych rzeczy mimo wszystko Ci się przytrafi to zapewne będzie to po okresie gwarancji. A jeżeli okno będzie wymagało regulacji to wszystko zależy od tego jaką praktykę ma dana firma, czy robi to w ramach serwisu gwarancyjnego, czy musisz płacić.

 

Ale zdecydujesz sam. To co piszę to jest tylko moja opinia.

Edytowane przez melleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę stąd, bo widzę, że tu są sami najlepsi fachowcy, więc ich się słuchajcie. Witek jeśli montujesz okna, albo masz firmę to dziwne, że w szczycie sezonu w dzień roboczy masz czas, żeby pisać na forum.

 

ale po co te emocje?

czyli co w "szczycie" sezonu forum nie działa?

mam czas bo klientów odsyłam do forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast takich bezsensownych postow napiszesz cos sensownego ?

 

a co chcesz z sensem ?

że veka to profil a nie producent że gwarancje masz z firma od której kupujesz okna , że jak okno jest wadliwe to sprzedawca je reklamuje do producenta a jak sprzedawca nie zobaczy wady a ty ją zobaczysz to jest coś takiego jak protokół reklamacyjny gdzie ty ze sprzedawca wpisujecie uwagi jeśli takie są

ze skąd możesz wiedzieć co dostajesz jak wyceny robiłeś telefonicznie nie odwiedziłeś żadnej firmy by sprawdzić ich okna nie wiesz co ci liczą a porównujesz

coś zapomniałem ? bo już pytań padło tyle a wystarczy 2 strony do tyłu i są odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co te emocje?

czyli co w "szczycie" sezonu forum nie działa?

mam czas bo klientów odsyłam do forum:)

Ja się absolutnie nie emocjonuje. Każdy ma swoją opinię wyrobioną na dany temat, każdy poleca co innego i odradza co innego, każdy ma inne oczekiwania i budżet, dla jednego dany produkt będzie świetny, dla innego to będzie badziew. Jeśli ktoś ma opinię odmienną lub uważa, że ktoś myli się w danym temacie to powinien to uzasadnić i poprzeć odpowiednimi argumentami. Bo od tego jest forum. A wypowiedzi typu "hahaha" nic tu nie wnoszą. Tym bardziej, że ludzie pierwsze co robią szukając okien to zazwyczaj udają się do sieci, żeby coś ciekawego przeczytać i też sobie jakąś opinię wyrobić. Bo skąd Kowalski może wiedzieć co jest dobre, a co złe skoro po pierwsze nie ma pojęcia w temacie, po drugie każdy reklamuje swój produkt jako dobry, a po trzecie jest jeszcze sprzedawca i ten to dopiero umie namieszać. Ja specjalistą od okien nie jestem, ale mam wyrobioną swoją opinię na ten temat, bo trochę jednak w tym siedzę. Na montażu się nie znam. Więc jeżeli uważasz, że ja herezje głoszę to uzasadnij to mądrym argumentem. A w to, że jesteś specem od wszystkich okien, znasz wszystkich producentów od A do Z to nie uwierzę, bo nie jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do autoryzowanego punktu vetrex w gdansku i za ok 2000 bede mial z ciepla ramka te okna.Ciepla ramka to cena ok 50 zl myslalem ze wiecej.

Profil to vp70.

http://www.vetrex.com.pl/oferta/okna-premium.html

Lepsze profile sa duzo drozsze wiec to mi chyba starczy.

Rozumiem za ok 2000 nie dostane nic lepszego ?

 

5 lat gwarancji to gwarancja vetrex a nie autoryzowanego punktu wiec powinno byc dobrze zwlaszcza ze vetrex fabryke ma pod Tczewem a to blisko trojmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do autoryzowanego punktu vetrex w gdansku i za ok 2000 bede mial z ciepla ramka te okna.Ciepla ramka to cena ok 50 zl myslalem ze wiecej.

Profil to vp70.

http://www.vetrex.com.pl/oferta/okna-premium.html

Lepsze profile sa duzo drozsze wiec to mi chyba starczy.

Rozumiem za ok 2000 nie dostane nic lepszego ?

 

5 lat gwarancji to gwarancja vetrex a nie autoryzowanego punktu wiec powinno byc dobrze zwlaszcza ze vetrex fabryke ma pod Tczewem a to blisko trojmiasta.

No to masz sprawę rozwiązaną. Żaden autoryzowany punkt sprzedaży nie da Ci dłuższej gwarancji niż producent. Na logikę... Kupujesz lodówkę Beko w Media Markt, Beko daje 5 lat gwarancji, z jakiej racji Media Markt miałby Ci tą gwarancję przedłużyć? A czy za 2000zł nie dostaniesz nic lepszego to nikt Ci nie powie, bo nie wiemy jakie masz okna, jakie wymiary, jaki kolor, jaki montaż, i nie wiem jakie są ceny u Ciebie. Może być tak, że w wiosce na Podkarpaciu dane okna kosztują 2000zł, a w Szczecinie za ten sam produkt zapłacisz już 2500zł. Takie są prawa rynku. Każdy sprzedaje po cenie jak mu odpowiada i jaką chce uzyskać za dany produkt, czy sprzeda to już różnie z tym bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się absolutnie nie emocjonuje. Każdy ma swoją opinię wyrobioną na dany temat, każdy poleca co innego i odradza co innego, każdy ma inne oczekiwania i budżet, dla jednego dany produkt będzie świetny, dla innego to będzie badziew. Jeśli ktoś ma opinię odmienną lub uważa, że ktoś myli się w danym temacie to powinien to uzasadnić i poprzeć odpowiednimi argumentami. Bo od tego jest forum. A wypowiedzi typu "hahaha" nic tu nie wnoszą. Tym bardziej, że ludzie pierwsze co robią szukając okien to zazwyczaj udają się do sieci, żeby coś ciekawego przeczytać i też sobie jakąś opinię wyrobić. Bo skąd Kowalski może wiedzieć co jest dobre, a co złe skoro po pierwsze nie ma pojęcia w temacie, po drugie każdy reklamuje swój produkt jako dobry, a po trzecie jest jeszcze sprzedawca i ten to dopiero umie namieszać. Ja specjalistą od okien nie jestem, ale mam wyrobioną swoją opinię na ten temat, bo trochę jednak w tym siedzę. Na montażu się nie znam. Więc jeżeli uważasz, że ja herezje głoszę to uzasadnij to mądrym argumentem. A w to, że jesteś specem od wszystkich okien, znasz wszystkich producentów od A do Z to nie uwierzę, bo nie jest to możliwe.

 

kończąc temat

sezon był cały rok i nie narzekam ,jak bym nie miał czasu wejść na forum to znaczyło by tylko tyle że nie chce mi się tu wchodzić ,

jak ktoś przychodzi z określoną kwotą bo tyle może dać to zawsze coś trzeba kombinować a jak już to trzeba robić to za dużo pisania ,

to że ci co szukają okien to pierwsze co wchodzą na forum to już raczej przestaje obowiązywać bo słyszę coraz więcej uwag typu a wie pan tam sami sprzedawcy nic konkretnego itd itp i się wcale nie dziwię.

zawsze mówię by wybrać 2 ,3 punkty i na tym bazować (podobną do siebie klasę )

więc jeśli trafimy na takiego sprzedawce który chce namieszać to mając w pamięci to co powiedzieli dwaj pozostali o ile przez jakiegoś pcha nie trafiliśmy do partaczy a wybierając w miarę dobre salony nie powinno się tak zdarzyć ,możemy tego jednego wykluczyć

 

co do znajomości wszystkich profili i okien to mi daleko a poza tym za dużo tego by wszystkich znać

wiem tyle co powinienem wybieram szklenia te które uczą a nie kasują i mi to pasuje:)

miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 lat gwarancji to gwarancja vetrex a nie autoryzowanego punktu wiec powinno byc dobrze zwlaszcza ze vetrex fabryke ma pod Tczewem a to blisko trojmiasta.

 

producent daje gwarancje na produkt jakim jest okno ,firma która ci montuje okna daje gwarancje na montaż jeśli montaż będzie skopany to producent ci nic nie musi naprawiać i analogicznie w druga stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nie wiem co myśleć - jeśli reklama - to całkiem /nie/zgranie ubrana w realia klienckie :D

Na innych forach nie ma problemu z rozróżnieniempostów -zwykle spamem śmierdzi na kilometr. Ale ja ostatnio nie mam sił na fora - jedynie pobieżnie czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...