Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Nie wiem jak inni ale Vetrex przy okuciu Roto w oknie 150/150 stosuje dodatkowe ramie stabilizujące skrzydło podczas uchylenia od strony klamki dzięki czemu takie duże skrzydło dziala całkiem przyjemnie.
nożyczki sa także w Winkhausie ale masz świadomość że to dodatkowy koszt dla fabryki i nie każda to daje z automatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CINEK, to sobie wyobraź, serio, sam montowałem okna jednego z czołowych procentów w tym kraju kilka lat temu, gdzie ten element nie był w standardowym wyposażeniu okna w tym wymiarze, i najśmieszniejsze, nie był nawet w dopłatach :)

O tyle dobrze, że wentylacja mechaniczna i z uchyłu klient wogóle nie korzysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- prowadnica sanek, przymocowana tak jak wymyślono w PSK a nie podparta dodatkowo w tym ciężarze obsunie sie w pół roku od montażu o codziennego użytkowania - regulacja aż . . . brak regulacji i klęska

 

 

W oknach MS prowadnica PSK podparta jest na całej dlugosci sklejką, przykrecaną do profilu (poszerzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Schueco od JEZIERSKIEGO.

 

W firmie jest kasa także to wiarygodny producent.

Tańszy od HekaPlast a jakość the best.

 

Niby Jezierki to to duza firma, ale swego czasu przez bledy w inwestycjach pograzyli swoich instalatorow.

Znowu Ci przez problemy finansowe dali sie we znaki nam inwestorom. Taki maly efekt domina....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLOBGRANIT kupił JEZIERSKIEGO.

Nazwę zostawił jako markę jakościową.

Szkoda tylko, że nie pomógł tym, którzy po dziś dzień mają przez niego problemy.

Tym, którzy przyczynili się do zbudowania jego marki.

Tak naprawdę to ich zasługa, że Jezierski jest znany na rynku.

Ale tak to już jest na tym świecie, że większy wykorzysta mniejszego

Etyka w biznesie? To najlepszy przykład, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ważny

W MS i Hece nic nie mówią że nie dadzą rady ;)

 

Ok, niech będzie że w przypadku PSK problemem nie jest sztywność ;) Negujesz konstrukcję PSK samą w sobie. Jednak mimo wszystko takich okien jest na rynku mnóstwo (u niektórych, np. właśnie w MS można nawet zamówić większe) Skoro to takie buble konstrukcyjne to dlaczego nawet tak szanujący się i uznani producenci je oferują?

 

 

można zrobić z gwarancją i nic się z nimi nie dzieje ale tak jak kilka osób już to zauważyło ważne jest dobrze zamontować

problemy tego okna to takie że jak chcesz otworzyć to kilka minut zajmuje zabieranie wszystkiego z parapetu a później skrzydło wchodzi na pół pokoju.

z doświadczenia wiem że takie okna najczęściej się tylko uchyla a otwiera tylko do mycia (2 razy w roku?:) )

 

PSK przy tym wymiarze będzie działać i dalej masz gwarancje ale trzeba tylko Cię uświadomić że na tym systemie to zamykanie takiego skrzydła wymaga troszkę siły ale mam klientów którzy mają nawet 3300 na szybach 6mm i nie narzekają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, każdy ma własne ścieżki zwiedzania:-). Pozostaje mi życzyć udanego wybijania z elementami promocji.

 

no tak moja przez zboczenie zawodowe zawęziła się do jednej hali i wybranych stoisk

nie pamiętam u kogo była taka ładna konstrukcja z "falowanej szyby" efekt wow tylko gdzie to wstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Niebawem będę rozpoczynał budowę domu i rozglądam się za oknami. Dom będzie parterowy bez poddasza użytkowego o pow. 103 m2, ściany zewnętrzne z bloczków H+H 24 cm ocieplone 15 cm styropianu, wentylacja grawitacyjna.

 

Może ktoś polecić sprawdzonego sprzedawcę i montażystę okien z Częstochowy lub okolic. Prosiłbym także o pomoc w wyborze producenta, bo z tego co wyczytałem to nie sam profil czy szyba są ważne ale również to, kto wykona okno i kto i jak je zamontuje ......

 

A co powiecie na takie okna? Dobre? Warto? Całość z montażem 24 tyś.

 

4 okna dwuskrzydłowe RU o wym. 180x150cm

1 okno jednoskrzydłowe RU o wym. 120x150cm

1 okno narożne RU o wym. 150x150x150cm (całość składająca się z dwu elementów skręconych w zestaw na łączniku kątowym 90 stopni), wyposażone w dodatkową rozwórkę, która stabilizuje skrzydło w pozycji uchylnej (po stronie przeciwległej do zawiasów) tzw. nożyce

 

Producent: HeKaPlast

Profil: Schüco Corona SI82 Classic w dwustronnej okleinie

Okucia: ActivPilot Winkhaus

Szyba: 4/18/4/18/4 Ug=0,5

Klamki : Aluminiowe Hoppe Secustik

Okna wyposażone w 30mm listwę pod parapetową, szyby z ciepłą ramką dystansową Swisspacer (z tworzywa), uszczelka antykurzowa.

 

 

1 okno tarasowe dwuskrzydłowe podnoszono-przesuwane z systemem HS o wym. 3000x2400cm

 

Producent: HeKaPlast

Profil: Schüco HS SI82 Thermoslide (słupek wirtualny pionowy) w dwustronnej okleinie

Okucia: Winkhaus

Szyba: 4/18/4/18/4 Ug=0,5

Klamka : HS 300 C33

Edytowane przez Mareek1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na takie okna? Dobre? Warto? Całość z montażem 24 tyś.

 

4 okna dwuskrzydłowe RU o wym. 180x150cm

1 okno jednoskrzydłowe RU o wym. 120x150cm

1 okno narożne RU o wym. 150x150x150cm (całość składająca się z dwu elementów skręconych w zestaw na łączniku kątowym 90 stopni), wyposażone w dodatkową rozwórkę, która stabilizuje skrzydło w pozycji uchylnej (po stronie przeciwległej do zawiasów) tzw. nożyce

 

Producent: HeKaPlast

Profil: Schüco Corona SI82 Classic w dwustronnej okleinie

Okucia: ActivPilot Winkhaus

Szyba: 4/18/4/18/4 Ug=0,5

Klamki : Aluminiowe Hoppe Secustik

Okna wyposażone w 30mm listwę pod parapetową, szyby z ciepłą ramką dystansową Swisspacer (z tworzywa), uszczelka antykurzowa.

 

 

1 okno tarasowe dwuskrzydłowe podnoszono-przesuwane z systemem HS o wym. 3000x2400cm

 

Producent: HeKaPlast

Profil: Schüco HS SI82 Thermoslide (słupek wirtualny pionowy) w dwustronnej okleinie

Okucia: Winkhaus

Szyba: 4/18/4/18/4 Ug=0,5

Klamka : HS 300 C33

 

Nie wypowiem się co do ceny bo to nie na tym polega ale okna b.dobre

HS też policzony już w nowym systemie więc nie ma oszczędzania :)

dobry montaż i będzie pan zadowolony!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem co innego... ida na ugodę bo chcą odbudować rynek !

 

Życzę Jezierskiemu sukcesów, ale nie będzie łatwo. Te stracone lata konkurencja wykorzystała. Mam nadzieję, że zaczną od wykonania wszelkich reklamacji na które Klienci czekają miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Jezierskiemu sukcesów, ale nie będzie łatwo. Te stracone lata konkurencja wykorzystała. Mam nadzieję, że zaczną od wykonania wszelkich reklamacji na które Klienci czekają miesiącami.

Fakt - trudno odrobić stracony czas. Pokazali się na Budmie, może bez szału (ale na mnie już mało co robi wrażenie;) ).

Co do reklamacji - po sobie powiem, że w końcu się za nie zabrali i już nie ma lipy przed klientami. I zgadzam się z NW - mogliby wyciągnąć rękę do tych, którym "pomogli" wpaść w kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...