Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Zauważ, że mało kto już zagląda do tego wątku od kiedy "odszedł" pchelek a teraz bredzi i truje o du.ie Maryny niejaki Jareko...

Na potwierdzenie powyższych słów:

Budujemy nowy dom... jeszcze jeden nowy dom...... i jeszcze jeden..... i jeszcze jeden nowy dom oby jak najwiecej by nasze dzieci mialy dach nad glowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo.

IZOPLAT k'Łodzi [a raczej Rogowa] ma się dobrze.

THERMOPLAST też działa.

Nie ma obawy - nie znikną.

 

 

PCHEŁEK - IZOPLAST jest z Jeżowa k. Łodzi -profil KBE + ROTO + EFFECTOR (polecam)

 

TOP-PLAST jest z ROGOWA k.Łodzi - profil ALUPLAST & REHAU + ROTO + REZAL & WIGLAW !!!! (nie polecam)

 

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie - dobrze ze chociaz sprzedaje - pamietam jak firma ta na rozdrozu byla w 99 - malo brakowalo a zaprzestaliby produkcji a jednak wciaz dziargaja te okienka i nawet dobrze im to wychodzi.

Swego czasu mieli najlepsze na rynku ekipy montazowe - choc ceny na ich uslugi brane mimo wszystko z sufitu

O ile wiem wciaz dobra jakosc swych wyrobow trzymaja i nie wazne w czym robia - wazne ze wciaz tak samo dobrze jak kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ten JARECO, SZYMON SZYMONOWICZ, POSZUKUJĄCY PRAWDY, ONANISTA AUTOBUSOWY to farmazony z Oknoplastu z działu marketingu - zibbyk musiał się pochwalić, że rozdmuchał sprawę na FORUM i wsiedli na Ciebie. Czuję, że na poczatku chcieli go przerobić na miękko ale się postawił okoniem i wyszło na jego,

Teraz farmazony są wściekłe i robią Ci koło pióra - Ty wiesz ile Oknoplast wydaje na reklamę - fortunę a tu taki zibbyk i jareko pokazali siłę MURATORA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie - to w sumie nie jest w tej chwili wazne

wazne ze Zibibyk ma zalatwiona reklamacje i ma to co mu sie slusznie nalezy - mam nadzieje i to dobrej jakosci

Faktem jest ze sila forum jest wielka - czasem obawiam sie czy moi pracownicy gdzies na skruty nie pojda gdyz wtedy spalony pod kazdym wzgledem bede ;)

Ale dobrze ze takie Forum z sila przebicia istanieje gdyz inaczej Zibibyk zostalby na lodzie i co? Towar do d.... i winni tylko montazysci - nawet odpowiadaja za te nie zamontowane ;) Pikna linia obrony - nie ma co

A tych co na mnie napadaja....wiesz Charlie- niech sobie gadaja co chca ale jesli juz to niech mysla a nie takie bzdety wypisuja jak chocby ten o rankingu strona

Wiesz jaki tego efekt? w ciagu ostatnich dwu dni wejsc przybylo u mnie 30 a u konkurencji (choc to nie konkyrencja gdyz z Krakowa a tam dla mnie za daleko) raptem 2.Oby tak dalej i faktycznie dzieki nim zamiast klientow z ulotek bede mial tylko z forum - jakby na zlosc tym Panom :)

 

ale ale - jakos nie przypominam sobie Onanisty Autobusowego ;) jakos umknal mej uwadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaa ale kiep ze mnie ;)

dzieki za to info :)

zaczynam powoli doceniac male firmy, bez rozdmuchanego dzialu marketingu, bez Jaguarow przed biurem - cicho, schludnie i co najwazniejsze czlek sie czuje jak w rodzinie- pogadaja, herbata poczestuja a nie taki kolchoz ;)

a ze nie moga 300 okien dziennie zrobic - moze to i lepiej? moga skupic sie na jakosci kazdego wychodzacego z fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie. Owszem Izoplast jest z Jeżowa. Jest to koło Rogowa [często tam jestem] i dlatego napisałem k/Rogowa. Z Rogowa jest TOP-PLAST.

To tak w szczegółach.

ACCORD jest tłoczony przez THERMOPLAST. Teraz się nazywa Classic - minimalnie zmieniony.

Oryginalny Accord pochodzi z Austrii.

THERMOPLAST tłoczy jeszcze Baron i Prestige.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesują nas okna pcv, trudno się zdecydować, dostaliśmy kilka wycen, co jedna to „ciekawsza”, i tak, do tej pory zastanawialiśmy się nad:

 

- aluplast ID 6000, okucia winkhaus

- aluplast Intertec 4000, 5komorowy, okucia roto NT

- Deceuninck, szer. 70 mm, dwie uszczelki, okucia roto NT

 

Jeśli chodzi o deceuninck i aluplast ID 6000 cena bardzo podobna, natomiast ten intertec jest tańszy o kilka tysięcy i pytanie do was, co o nim sądzicie? Czy jest godny zaufania i nie ma bardzo dużej różnicy między tym a pozostałymi, bo cena przekonująca, ale przez to staje się podejrzany ;)

 

Musimy też przemyśleć sprawę okna balkonowego (wymiary ok. 2400 szer. x 2500 wys.) dosyć duże i nie wiem czy te profile będą ok.

Nie wiem czy może szukać dalej i prosić o wyceny innych profili np. salamander czy schuco.

Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieraj raczej IDEAL INTERTEC 6000 {Aluplast ID 6000} lub DECEUNINCK [ten szeroki].

Okna są duże, szczeglnie wysokie są drzwi.

Na IDEAL intertec 4000 trudno je będzie zrobić [musi być doświadczona firma]. Jest tu przekroczenie dopuszczalnych wymiarów.

I sprawdź jeszcze oferty SCHUCO CORONA CT 70 - naprawdę super. Może być w cenach tego IDEAL 6000 i DECEUNINCKA - a bedzie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no Charlie - bez takich tu ;) zle sie kojarzy

Ale faktycznie to co niemiaszki z Schuco zrobili jest cymes - wyglada po zamontowaniu lekko i delikatnie choc takim nie jest realnie a w kolorze jakie piekne :) Kurcze - inni potrafia

Violator co do balkonu - niestety tu nie ma co myslec - nawet Schuco w tej wyskosci takiej szerokosci skrzydla nie wytrzyma chocby nie wiem jak fabryka sie starala - niestety - przykro mi

I nie znam innego profila ktory z reka na sercu moglbym polecic w tych wymiarach

Pomysl czy przypadkiem nie wartoby otworu jeszcze poszerzyc odrobine (np. do 3 mb) i zrobic przesuwki - tylko tak cyrklowac by wielkkosc tafli nie przekroczyla 3,0 mkw gdyz powyzej juz koszta wieksze i szyby ciezsze

Szukacie okien w kolorze czy bialych?

Jesli kolor - to 2400 przechlapane i jesli nawet znajdzie sie ryzykant - nie bierzcie chyba ze klopoty chcecie miec z nimi zawsze ( w bialym tez uwazam ze tak bedzie, a jesli zorientowane sa na poludnie lub poludniowy-zachod to wrecz samobojstwo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...