Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Zapomniałem napisać o plastikowych schuco też biorę je pod uwagę profil 82 trzyszybowe.

 

Problem mam przy wyborze okien drewnianych, na tą chwile biorę pod uwagę;

- korzekwa

- stolbud

 

czy ktoś jeszcze może coś polecić, na co zwrócić uwagę przy wyborze okien drewnianych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem drewno alumunium. Jak drewno to ja kupilem i Ci rekomenduje POZBUD.

Najlepszy park maszynowy w Europie do okien. Klejonke robia sami nie kupuja.

Cene dostalem dobra. Sosne lita kupiona.

 

Najlepszy park maszynowy? O kurcze a ja mam okna z Oknoplastu i co teraz? Wywalać i wstawiać te z parku maszynowego? Biję się z myślami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

Jak to w budowie wymarzonego domu także jestem zainteresowany oknami lecz nie jestem w stanie przejrzeć całego tematu zwłaszcza, ze te stare wpisy są pewnie już nie aktualne.

 

Czy jest może ktoś na forum kto miał do czynienia z oknami PVC ze Stolbudu. Planuję wyposażyć dom w linię Warmic - robią na profilach Rehau, i pytanie jak się mają te okna w stosunku do innych producentów?

 

A jeśli nie oni to jakie okna? Potrzebuję 12 okien z czego 10 wysokie na 240cmm w tym 2 szt. w systemie HST. Nie ukrywam, że zarówno cena jak i jakość ma znaczenie.

 

Proszę o konstruktywne opinie/podpowiedzi

 

Pozdrawiam

 

Zamawiałem u nich okno na profilach Rehau i jestem zadowolony w połączeniu z wkładem 3 szybowym 45dB, okno spełnia swoja rolę. Jedyny minus profili Rehau to ich cena, która znacznie się wyróżnia na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Jesli szukasz fajnych okien w okolicy śląska to moge polecic drutex, mają sklepy chyba w kazdym województwie. Ja posiadam od nich okna pvc, wlasnie w kolorze brązowym,orzechowym i sprawdzają się naprawdę supoer. Jesli zalezy Ci na bogatej ofercie kolorystycznej, to mają naprawdę duuuży wybór. Ja posiadam model Iglo Energy, jest potrójnie uszczelniony, dzięki czemu dobrze przepuszcza powietrze, co dla mnie ważne, bo zawsze miałem bardzo zaparowane okna w domu, zanim wymieniłem je na nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz fajnych okien w okolicy śląska to moge polecic d**, mają sklepy chyba w kazdym województwie. Ja posiadam od nich okna pvc, wlasnie w kolorze brązowym,orzechowym i sprawdzają się naprawdę supoer. Jesli zalezy Ci na bogatej ofercie kolorystycznej, to mają naprawdę duuuży wybór. Ja posiadam model I** E**, jest potrójnie uszczelniony, dzięki czemu dobrze przepuszcza powietrze, co dla mnie ważne, bo zawsze miałem bardzo zaparowane okna w domu, zanim wymieniłem je na nowe.

 

Musicie mi wybaczyć - chwilowo zostawiam ten post. Też macie prawo by się pośmiać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz fajnych okien w okolicy śląska to moge polecic drutex, mają sklepy chyba w kazdym województwie. Ja posiadam od nich okna pvc, wlasnie w kolorze brązowym,orzechowym i sprawdzają się naprawdę supoer. Jesli zalezy Ci na bogatej ofercie kolorystycznej, to mają naprawdę duuuży wybór. Ja posiadam model Iglo Energy, jest potrójnie uszczelniony, dzięki czemu dobrze przepuszcza powietrze, co dla mnie ważne, bo zawsze miałem bardzo zaparowane okna w domu, zanim wymieniłem je na nowe.

 

Posikalem się

Wybaczcie muszę wziąć kąpiel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz fajnych okien w okolicy śląska to moge polecic drutex, mają sklepy chyba w kazdym województwie. Ja posiadam od nich okna pvc, wlasnie w kolorze brązowym,orzechowym i sprawdzają się naprawdę supoer. Jesli zalezy Ci na bogatej ofercie kolorystycznej, to mają naprawdę duuuży wybór. Ja posiadam model Iglo Energy, jest potrójnie uszczelniony, dzięki czemu dobrze przepuszcza powietrze, co dla mnie ważne, bo zawsze miałem bardzo zaparowane okna w domu, zanim wymieniłem je na nowe.

Czy to się dzieje na prawdę czy to sen?:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu i ja pisałem do Was z poradą jakie okna założyć. Padło finalnie na abakusa. Siedzą od kwietnia, wyglądają solidnie i są sztywne. Oczywiście nie obyło się bez przebojów i poprawek, ale tutaj musze przyznać, że wszyscy stanęli na wysokości zadania i reklamacje były załatwione bez większych problemów. Pofatygował się do mnie nawet Pan z Abakusa, z Białegostoku żeby przywieźć ramki bo po wymianie skrzydła stare były minimalnie za długie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zatrudniony w reklamie idiota

 

Eee, po prostu gość się nie zna. Nawet na reklamie, a co dopiero na oknach. Idiotycznie zachowuje się ten, kto po raz kolejny daje zlecenie studentowi oferującemu niską cenę. I obawiam się, że u nich ze wszystkim tak jest:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów,

 

Czy ktoś spotkał się z oknami firmy ALDO z Cieszyna na profilach SCHUECO SI82 CLASSIC ? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii nt. tej firmy i jakości wykonywanych okien.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

 

Myslałem że nasz handlarz popisze się wiedzą na ten tenat... no ale..

 

aaa to przecież nie ta firma.

 

temat był poruszany tu http://forum.muratordom.pl/showthread.php?242043-Schucco-Corona-Si-82-Classic-jakie-macie-opinie-o-tych-oknach&highlight=corona

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Proszę o podpowiedz jakie okna wybrać, są to dość duże okna a ceny bardzo różne. Wybrałem dwie wydaje mi się wyśrodkowane cenowo propozycje, pytanie które jakościowo będą lepsze ? Pierwsza to drutex a druga to okna na profilu Veka w sprawdzonej firmie ? Jakieś podpowiedzi

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...